Komentāri
TV6 Ziemassvētkos aicina doties ceļojumos apkārt pasaulei un fantāzijas plašumos
Foto: 20th Century Fox

Šajos Ziemassvētkos kopā ar ”Gāzi grīdā” komandu skatītājiem būs iespēja doties piedzīvojumos uz visdažādākajām vietām pasaulē. Savukārt Ziemassvētku vakara filmas ”Voltera Mitija slepenā dzīve” un ”Es – sākums” aizvedīs neticamos fantāzijas lidojumos un ļaus ielūkoties cilvēka prāta dzīlēs.

”Gāzi grīdā” speciālie raidījumi

24. un 25. decembra pēcpusdienās (ar atkārtojumiem 26. decembrī) TV6 skatītājus izklaidēs ”Gāzi grīdā” speciālizlaidumi, sniedzot iespēju doties trakos piedzīvojumos dažādās pasaules zemēs. Būs iespēja vērot Džeremija Klārksona, Džeimsa Meja un Ričarda Hemonda braucienu pa Botsvānu Āfrikā ar lētiem auto un cauri Vjetnamai uz divriteņu transporta, jo citiem naudas nepietiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Publicitātes foto

Uz Ziemeļpolu Ričards būs izvēlējies doties desmit suņu pajūgā – vai kolēģi speciāli aprīkotos auto viņu apsteigs? Kad dažādi dabas pārbaudījumi būs pārvarēti Bolīvija lietus mežos, viņus sagaidīs pasaulē bīstamākais lielceļš un narkotiku baroni. Brauciens pa kontrastaino Indiju būs skaists, bet vai viegls? Savukārt Patagonijas brauciens atklās Dienvidamerikas krāšņumu.

”Voltera Mitija slepenā dzīve” (”Secret Life of Walter Mitty”)

”Beidz sapņot, sāc dzīvot,” mudina Bena Stillera (Ben Stiller) atveidotais Volters Mitijs, kurš bēg no savas anonīmās dzīves, pazūdot fantāziju pasaulē, kur valda varoņdarbi, romantika un piedzīvojumi. Kad Volteram un viņa kolēģim draud bezdarbs, viņš rīkojas un dodas ceļojumā pa visu pasauli, kas pārvēršas neparastā piedzīvojumā, kādu Volters nemūžam nespētu iztēloties.

Bens Stillers šajā starptautiski augsti novērtētajā filmā ne vien atveido Džeimsa Tērbera radīto sapņotāju, bet ir arī filmas režisors.

Filmu skaties kanālā TV6 24. decembrī plkst. 21.00!

”Es – sākums” (”I Origins”)

Saka, ka acis ir kā dvēseles spogulis, bet ko tas patiesībā nozīmē? Maģistrantūras students Īans Grejs (Maikls Pits) pēta acs evolūciju. Pēc īsas tikšanās ar eksotisku jaunu sievieti, kuru viņš zaudē, puisis secina, ka darbs sāk sajaukties ar viņa dzīvi.

Pēc daudziem gadiem viņš kopā ar savu laboratorijas kolēģi Kārenu izdara satriecošu zinātnisko atklājumu, kura tālejošās sekas ietekmē vīrieša zinātniskos un ticības uzskatus. Lai pierādītu savu teoriju, viņš dodas uz otru pasaules galu, riskējot ar visu, ko līdz šim ir zinājis. Kas nosaka pasaules kārtību – sakritība vai liktenis, zinātne vai fantāzija?

Filmu skaties  kanālā TV6 24. decembrī plkst. 23.00!

Lasi vēl