TV6 valsts svētkos būs kopā ar īstiem drosminiekiem

Komentāri
TV6 valsts svētkos būs kopā ar īstiem drosminiekiem
Publicitātes foto

Kanāla TV6 skatītāji 18. novembrī tiek aicināti uz tikšanos ar īstiem drosminiekiem– izaicinājumi, piedzīvojumi un daudz smieklu garantēti raidījumos visas dienas garumā. Kā vakara saldēdienu TV6 piedāvās doties piedzīvojumos kopā ar leģendāro Hēraklu un uzreiz pēc tam arī ar oskaroto Gladiatoru.

Jautrība kanālā TV6 skatītājiem sāksies jau plkst. 10.40 ar pārgalvīgiem un trakiem piedzīvojumiem šovā 50 veidi, kā nogalināt māmiņu (50 ways to kill your mammy), kur šovmenis un piedzīvojumu meklētājs Bazs Ešmeivijs pieņem savas dzīves lielāko izaicinājumu un kopā savu 71 gadu veco māti Nensiju dodas apkārt pasaulei baudīt ekstrēmus piedzīvojumus.

Uzreiz pēc tam, plkst. 17.00, pirmoreiz TV6 ekrānos būs skatāms slavenais šovs Pasaules spožākie talanti (Planet’s got talent), kur visdažādākie dalībnieki izklaidē ne vien ar savu talantu, bet arī ar drosmi šo talantu publiski izrādīt! Pasaules spožāko talantu vidū būs gan vīrietis, kurš zobos var noturēt cementa maisu, gan dalībnieks no Korejas, kurš spēs ikvienu samulsināt ar savu spēju izrīvēt Wasabi un citronu savās acīs, kā arī indonēzietis, kurš bez problēmām mazgājas verdošā zupā. Tāpat skatītājus pārsteigs cūka, kura prot spēlēt futbolu, un vēl daudz dažādu brīnumu. Jāpiezīmē, ka aizraujošā šova vadītājs ir britu aktieris, liliputs Vorviks Deiviss, kurš spēlējis arī tādā grāvējā kā Zvaigžņu kari, tādējādi piedzīvojot savu lielāko sapni!

Hērakls ir gatavs cīņai!

Plkst. 20.00 TV6 pirmizrādē cīņā dosies Hērakls filmā Hērakls: Leģendas sākums (The Legend of Hercules). Episkajā stāstā Kellans Lacs atveido leģendāro grieķu varoni un Zeva dēlu, kurš ir pusdievs un apveltīts ar neparastu spēku. Kad patēvs un valdnieks padzen viņu no valsts, Hērakls uzzina patiesību par savu izcelsmi un mācās izmantot savas pusdieva spējas, piedaloties asiņainās kaujās un cīnoties par izdzīvošanu gladiatoru arēnā. Pēc tam Hērakls dosies leģendārā odisejā, lai gāztu valdnieku un atjaunotu mieru valstī.

Leģendārais un oskarotais Gladiators

Ridlija Skota filma Gladiators (Gladiator) ir īstens kino meistardarbs – no 12 Oskara nominācijām filma saņēmusi piecas balvas. Filma aizved skatītāju uz otrā gadsimta Romu, kur romiešu ģenerālis Maksims vada karapulku, lai impērijai iekarotu ģermāņu zemes. Kad novecojošais Marks Aurēlijs Maksimam pavēsta, ka gribētu pēc nāves atstāt Romas valdīšanu viņa rokās, izceļas konflikts starp drosmīgo un pievilcīgo kareivi, kurš vēlas atgriezties savā lauku sētā pie sievas un dēla, un imperatora vienīgo, varaskāro, skaudīgo un viltīgo dēlu Komodu. Savulaik Maksimu kā vergu nopircis spekulants Proksimo, un nu Maksimam ringā jāuzvar vai jākrīt. Viņš cīnās ne tikai par savu dzīvību, bet par visu impēriju, ko viņš mīl un godā. Skatieties Gladiatoru plkst. 22.00 kanālā TV6!

Sajūtiet sevī drosmi kopā ar TV6 varoņiem!

Lasi vēl