TV6 svētku laikā būs izklaidējoši piedzīvojumi kopā ar īstiem vīriem

Pievienot komentāru
TV6 svētku laikā būs izklaidējoši piedzīvojumi kopā ar īstiem vīriem
Foto: Paramount Pictures

TV6 Ziemassvētkos un gadumijā sarūpējis aizraujošu piedzīvojumu pilnu programmu, ko novērtēs gan izklaides tīkotāji, gan nopietnu raidījumu cienītāji.

No 24. līdz 27. decembrim, neatkarīgi no tā, vai sniegi snigs vai lietus līs, mostieties ar humora šovu Comedy club, bet turpinājumā sagaidiet Ceļojošo bruņinieku, kuru atveido neviens cits kā Deivids Haselhofs. Savukārt no 31. decembrim līdz 3. janvārim visus sagaidīs vētrains ceļojums ar Ekstrēmajiem tālbraucējiem, bet uzreiz pēc tam pie durvīm klauvēs Ričards Hamonds. Un 1. janvārī būs jāuzveic neiespējamais – trīs filmās kopā ar Tomu Krūzu asumu piešķils Neiespējamās misijas!

Ziemassvētki ar Deividu Haselhofu

Kamēr cilvēki Ziemassvētku laikā būs aizrāvušies ar draugu un radu apdāvināšanu, ēdienu gādāšanu un gatavošanu svētku galdam, TV6 skatītājiem ļaus atslābt un izbaudīt vieglu un neierastu programmu. Sākot no 24. decembra veselu četru dienu garumā TV6 ekrānus pārņems humora šovs Comedy club, kas būs baudāms ik rītu plkst. 9:10, bet uzreiz pēc tam stafeti pārņems seriāla Ceļojošais bruņinieks (Knight rider) varoņi, kurā labā puiša lomu atveidos Deivids Haselhofs. Tas aizvedīs uz laikiem, kad D.Haselhofs vēl nebija iepazīts kā glābējs pludmalē koši sarkanajos šortos. Šajā seriālā D.Haselhofs un otrs galvenās lomas atveidotājs – mašīna, kura aprīkota ar mākslīgo intelektu un spēj sarunāties, ceļos pa ASV, lai cīnītos ar sliktajiem zēniem un meitenēm. Izbaudiet seriāla Ceļojošais bruņinieks 4. sezonu no 24. līdz 27. decembrim no plkst. 13:10 kanālā TV6!

Svētku filmu piedāvājums

24. decembris ir diena ar D.Haselhofu, jo jau plkst. 20:00 aktieris piedalīsies komēdijā Ziemassvētku konsultants (Christmas consultant)! Svētku turpinājumā plkst. 22:20 televīzijas pirmizrāde Harolda un Kumāra Ziemassvētki (A very Harold & Kumar 3D Christmas). Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, plkst. 20:35 komēdija Lampūna brīvdienas (National Lampoon’s Holiday Reunion) un plkst. 22:20 Ledus raža (Ice harvest). Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, plkst. 17:05 sagaida Simpsonu filma (Simpsons movie) un plkst. 22:20 Harolds un Kumārs bēg no Gvantanamo (Harold & Kumar escape from Guantanamo bay). Savukārt 27. decembrī plkst. 21:00 televīzijas pirmizrāde Trīs pamuļķi (The three stooges) un plkst. 22:50 televīzijas pirmizrāde Čīča un Čonga animācijas filma (Cheech and chong’s animated movie).

Iebrauciet Jaunajā gadā!

No 31. decembra līdz 3. janvārim izbaudiet spirdzinošu ceļojumu ar Ekstrēmajiem tālbraucējiem (Ice roads truckers)! Pašā pasaules malā ir darbs, kuru uzdrošinās veikt tikai retais. Kad ikdienā nepieciešamās lietas jānogādā tālu ziemeļos, darbu sāk tālbraucēji. Kad aizsalst upes, ezeri un jūras, viņi izmanto ledus ceļus, lai nonāktu vistālākajās teritorijās. Šie ledus ceļi ir bīstami – vienmēr ir jārēķinās, ka kādā vietā sasalušais ūdens zem sniega kārtas var būt plānāks un neizturēt. Šajā sezonā tālbraucēji atgriežas uz Daltonas lielceļa, kurš savieno Aļaskas dienvidu apdzīvotos apgabalus ar naftas atradnēm ziemeļos. Atšķirībā no šova trešās sezonas, kurā sacensības notika uz šī paša lielceļa, ir vairāki jauni galamērķi, kurus sasniegt iespējams, vienīgi šķērsojot aizsalušās upes un purvus. Starp dalībniekiem ir četri šoferi no iepriekšējās sezonas – Debogorskis, Roulands, Džese un Kelija, kā arī 27 gadus vecais Gregs Boudvains un 44 gadus vecais Rejs Veilū. Skatieties Ekstrēmo tālbraucēju 4. sezonu 31. decembrī plkst. 9:10 un no 1. līdz 3. janvārim no plkst. 10:00 kanālā TV6!

Savukārt 3. janvārī plkst. 11:50 sagaidiet Pasaules skarbākos tālbraucējus (World’s toughest truckers)! Pasaules skarbākajās vietās ir ceļi, kurus izbraukt spēj tikai paši pieredzējušākie šoferi. Nedroši, mežonīgi ceļi, uz kuriem vismazākā šofera kļūda var izmaksāt visaugstāko cenu. Astoņi pasaules prasmīgākie tālbraucēji sacenšas skarbākajos maršrutos uz zemes. Viņi strādā pāros, pārvadā neparastas kravas, pavada garus kilometrus uz bīstamiem ceļiem. Tie, kuri kravu piegādā pirmie, pasargā sevi no izslēgšanas. Uz spēles ir 150 tūkstoši dolāru.

Ričards Hemonds mācās braukt

Atraktīvais un dullais Ričards Hamonds ir no pasaulē un arī Latvijā populārā raidījuma Gāzi grīdā komandas. Kā zināms, šīs komandas pārstāvji zina par autiņiem ļoti daudz, lai neteiktu vairāk. Taču ne pilnīgi visu! Izrādās, ir braucamie, kas pat R.Hamondam ir liels pārsteigums, piemēram, armijas tanks, mežistrādes dampis un cita smagā tehnika. R.Hamondam tiks dotas tikai trīs dienas, lai iemācītos apieties ar šiem braucamajiem un spētu to vadīt. Kā viņam veiksies? Skatieties Ričards Hemonds mācas braukt (Richard Hammond’s Crash Course) no 31. decembra līdz 3.janvārim plkst. 18:00 TV6!

Neiespējamās misijas filmas

Spraigs, dinamisks un interesants – tāds ir grāvējs Neiespējamā misija (Mission Impossible), kurā galveno lomu atveido Toms Krūzs (Tom Cruise). Aktieris ir nominēts trijām ASV Kinoakadēmijas balvām Oskars un ieguvis trīs Zelta Globusus. T.Krūzs ir ne vien aktieris, bet arī vairāku filmu producents, tajā skaitā ir producējis grāvēja Neiespējamā misijas filmas daļas, tajās atveidojis vienu no savām atpazīstamākajām lomām – aģenta Ītana Hanta, kurā filmējies laika periodā no 1996. līdz 2006. gadam. Neiespējamo misiju ievērojamie panākumi tiek skaidroti ar to, ka T.Krūzs gandrīz 90% visus kaskadieru trikus veic pats, arī tos, kuros viņš redzams, karājoties pie klints, ar vienu roku ieķēries pārkarē. Tāpat aktieris sastopas ar pilnīgi neiespējamām lietām – glābj pasauli no ļaunuma. Izbaudiet Neiespējamās misijas filmas no 31. decembra līdz 2. janvārim plkst. 20:00 kanālā TV6!

Izbaudiet Ziemassvētku un gadu mijas plašo programmas piedāvājumu TV6!