TV6 šovs Nāvējošais loms atklās karalisko krabju bīstamo zveju

Pievienot komentāru
TV6 šovs Nāvējošais loms atklās karalisko krabju bīstamo zveju
Foto: Discovery

Beringa jūrā peld augstvērtīgi karaliskie krabji, kurus tikai prasmīgākie zvejnieki spēs izcelt! Viņiem tā būs nervus stindzinoša zveja, kurā ūdens saldēs saprātu, kur briesmas nesīs katrs vilnis. Zvejnieki dzīs sevi līdz galējai robežai, lai iegūtu prāvu lomu! Skatieties realitātes šova Nāvējošais loms jauno, 4. sezonu no 1. augusta pirmdienās plkst. 21.00 kanālā TV6!

Bīstamākais darbs pasaulē!

Pēc divu nedēļu ilga ceļa no ostām Sietlā, Vašingtonā, un 48 štatu šķērsošanas, 74 kuģu krabju zvejas flote beidzot ir ieradusies pēc šī gada 86 miljonus vērtās karalisko krabju ražas, ko šogad plāno nozvejot Beringa jūrā, Aļaskā. Zvejas kuģus vada rūdīti kapteiņi, kuri ir visa gada garumā cītīgi gatavojušies un ieguldījuši bargu naudu, lai dotos zvejā, kas tiek uzskatīta par visbīstamāko darbu pasaulē! Viņi zina, ka arī šogad būs jāstājas pretī dabas niknumam – ledains ūdens, spēcīgi viļņi un stiprs vējš, kas laivu asi šūpo no vienas uz otru pusi un nereti to strauji piepilda ar ūdeni – drošībā zvejnieki nebūs nekad! Ik sekunde viņiem ir dzīvības un nāves jautājums, taču kārdinājums nozvejot krabjus, ar kuriem pēcāk varēs nopelnīt naudu, ir tik liels, ka viņi nebaidās no azartiskā piedzīvojuma, ko zvejnieki savstarpēji uztver par sacensību.

Ko nāksies pārciest zvejniekiem? Kā viņi reaģēs, ja pēkšņi loma nebūs vietās, kur tas ir bijis iepriekšējos gados? Iepazīstiet krabju zvejnieku bīstamo dzīvi šova Nāvējošais loms (Deadliest catch) jaunajā, 4. sezonā no 1. augusta pirmdienās plkst. 21.00 kanālā TV6!

Foto