Komentāri
TV6 sāk motosezonu ar jauno pašmāju raidījuma ”Motociklisti” sezonu
Publicitātes foto

Īstam motobraucējam motocikls ir kas stipri vairāk par pārvietošanās līdzekli. Un šeit nav runa par prozaisku vēju matos un ātru traukšanos. Tas ir dzīvesveids, domāšanas un darīšanas veids, cilvēku veids. Sākoties motosezonai, TV6 sarūpējis īpaši moču mīļotājiem veidotu raidījumu ”Motociklisti” – no 22. aprīļa ik sestdienu plkst. 21.00.

“Ja tev ir mocis, tad psihoterapeita darbs ir lieks,” pārliecināts ”Motociklistu” veidotājs un vadītājs Arnis Blodons. Un viņš zina, ko un kā teikt, jo ne pirmo reizi uz motocikla un ne pirmo reizi ar skatītājiem runā. Precizitātei jāmin, ka abās jomās Arnis ir jau ceturto gadu desmitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu karjeru mediju jomā Blodons uzsāka tieši pirms 30 gadiem laikrakstā ”Padomju jaunatne”, un šo gadu laikā vadījis un veidojis daudz raidījumu radio un televīzijā. ”Motociklistus” veido jau piekto gadu, apvienojot lietas, ko patīk darīt vislabāk.

Uz motocikla pirmo reizi Arnis apsēdās 1980. gadā, un šo gadu laikā viņš nobraucis ap 250 tūkstošus kilometru. Šobrīd ir Latvijas Motoklubu asociācijas sekretārs, organizē un piedalās dažādos moto pasākumos un projektos.

Vērtīgas zināšanas un personības

Raidījums ”Motociklisti” informēs, izglītos un izklaidēs skatītājus par un ap motosporta aktualitātēm, stiprinās drošas braukšanas principus, kā arī motobūves, pārbūves un jaunrades prasmes. Raidījumā līdzās aizraujošiem ceļojumiem iepazīsim arī interesantas personības. Īpaša vieta raidījumā atvēlēta konkursam ”Latvijas Gada motocikls 2017” (gadamotocikls.lv), kur eksperti pētīs un vērtēs visdažādākos močus.

Publicitātes foto

Raidījumu veido profesionāļu motocilvēku komanda – 1. motoskolas motoinstruktors Uģis Spēlmanis, Tiesu ekspertīžu centra vecākais tiesu eksperts Oskars Irbītis, motosportists Jānis Rozītis, ”Ghetto” tēvs Raimonds Elbakjans, motosportists Mārtiņš Aleksandrovičs un visu kūrē Arnis Blodons.

Skatieties raidījumu”Motociklisti” no 22. aprīļa sestdienu vakaros plkst. 21.00 TV6!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl