Komentāri
TV6 sāk motosezonu ar jauno pašmāju raidījuma ”Motociklisti” sezonu
Publicitātes foto

Īstam motobraucējam motocikls ir kas stipri vairāk par pārvietošanās līdzekli. Un šeit nav runa par prozaisku vēju matos un ātru traukšanos. Tas ir dzīvesveids, domāšanas un darīšanas veids, cilvēku veids. Sākoties motosezonai, TV6 sarūpējis īpaši moču mīļotājiem veidotu raidījumu ”Motociklisti” – no 22. aprīļa ik sestdienu plkst. 21.00.

“Ja tev ir mocis, tad psihoterapeita darbs ir lieks,” pārliecināts ”Motociklistu” veidotājs un vadītājs Arnis Blodons. Un viņš zina, ko un kā teikt, jo ne pirmo reizi uz motocikla un ne pirmo reizi ar skatītājiem runā. Precizitātei jāmin, ka abās jomās Arnis ir jau ceturto gadu desmitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu karjeru mediju jomā Blodons uzsāka tieši pirms 30 gadiem laikrakstā ”Padomju jaunatne”, un šo gadu laikā vadījis un veidojis daudz raidījumu radio un televīzijā. ”Motociklistus” veido jau piekto gadu, apvienojot lietas, ko patīk darīt vislabāk.

Uz motocikla pirmo reizi Arnis apsēdās 1980. gadā, un šo gadu laikā viņš nobraucis ap 250 tūkstošus kilometru. Šobrīd ir Latvijas Motoklubu asociācijas sekretārs, organizē un piedalās dažādos moto pasākumos un projektos.

Vērtīgas zināšanas un personības

Raidījums ”Motociklisti” informēs, izglītos un izklaidēs skatītājus par un ap motosporta aktualitātēm, stiprinās drošas braukšanas principus, kā arī motobūves, pārbūves un jaunrades prasmes. Raidījumā līdzās aizraujošiem ceļojumiem iepazīsim arī interesantas personības. Īpaša vieta raidījumā atvēlēta konkursam ”Latvijas Gada motocikls 2017” (gadamotocikls.lv), kur eksperti pētīs un vērtēs visdažādākos močus.

Publicitātes foto

Raidījumu veido profesionāļu motocilvēku komanda – 1. motoskolas motoinstruktors Uģis Spēlmanis, Tiesu ekspertīžu centra vecākais tiesu eksperts Oskars Irbītis, motosportists Jānis Rozītis, ”Ghetto” tēvs Raimonds Elbakjans, motosportists Mārtiņš Aleksandrovičs un visu kūrē Arnis Blodons.

Skatieties raidījumu”Motociklisti” no 22. aprīļa sestdienu vakaros plkst. 21.00 TV6!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl