Komentāri
TV6 sāk motosezonu ar jauno pašmāju raidījuma ”Motociklisti” sezonu
Publicitātes foto

Īstam motobraucējam motocikls ir kas stipri vairāk par pārvietošanās līdzekli. Un šeit nav runa par prozaisku vēju matos un ātru traukšanos. Tas ir dzīvesveids, domāšanas un darīšanas veids, cilvēku veids. Sākoties motosezonai, TV6 sarūpējis īpaši moču mīļotājiem veidotu raidījumu ”Motociklisti” – no 22. aprīļa ik sestdienu plkst. 21.00.

“Ja tev ir mocis, tad psihoterapeita darbs ir lieks,” pārliecināts ”Motociklistu” veidotājs un vadītājs Arnis Blodons. Un viņš zina, ko un kā teikt, jo ne pirmo reizi uz motocikla un ne pirmo reizi ar skatītājiem runā. Precizitātei jāmin, ka abās jomās Arnis ir jau ceturto gadu desmitu.

Savu karjeru mediju jomā Blodons uzsāka tieši pirms 30 gadiem laikrakstā ”Padomju jaunatne”, un šo gadu laikā vadījis un veidojis daudz raidījumu radio un televīzijā. ”Motociklistus” veido jau piekto gadu, apvienojot lietas, ko patīk darīt vislabāk.

Uz motocikla pirmo reizi Arnis apsēdās 1980. gadā, un šo gadu laikā viņš nobraucis ap 250 tūkstošus kilometru. Šobrīd ir Latvijas Motoklubu asociācijas sekretārs, organizē un piedalās dažādos moto pasākumos un projektos.

Vērtīgas zināšanas un personības

Raidījums ”Motociklisti” informēs, izglītos un izklaidēs skatītājus par un ap motosporta aktualitātēm, stiprinās drošas braukšanas principus, kā arī motobūves, pārbūves un jaunrades prasmes. Raidījumā līdzās aizraujošiem ceļojumiem iepazīsim arī interesantas personības. Īpaša vieta raidījumā atvēlēta konkursam ”Latvijas Gada motocikls 2017” (gadamotocikls.lv), kur eksperti pētīs un vērtēs visdažādākos močus.

Publicitātes foto

Raidījumu veido profesionāļu motocilvēku komanda – 1. motoskolas motoinstruktors Uģis Spēlmanis, Tiesu ekspertīžu centra vecākais tiesu eksperts Oskars Irbītis, motosportists Jānis Rozītis, ”Ghetto” tēvs Raimonds Elbakjans, motosportists Mārtiņš Aleksandrovičs un visu kūrē Arnis Blodons.

Skatieties raidījumu”Motociklisti” no 22. aprīļa sestdienu vakaros plkst. 21.00 TV6!

Lasi vēl