TV6 rudens sezonu atklās ar 24 stundu kinomaratonu

0 Komentāru
TV6 rudens sezonu atklās ar 24 stundu kinomaratonu
Kadrs no filmas Gladiators. Publicitātes foto

Par godu TV6 rudens sezonai pirmo reizi Latvijā televīzijas kanāls skatītājiem dāvinās 24 stundu kinomaratonu. Tas sāksies ar filmas televīzijas pirmizrādi “Godavīrs,” kurā galveno lomu atveido Stīvens Sīgals, un noslēgsies ar filmas “Džampstrīta 21” televīzijas pirmizrādi.

24 stundu laikā kanālā TV6 pēc kārtas varēs noskatīties četrpadsmit filmu, un tajās sastapt gan dzelzs večus, gan glītus “zaķus”, kā arī izbaudīt gaumīgus jokus. Nenokavējiet rudens sezonas atklāšanu ar filmu maratonu no 10. oktobra 22.00 diennakts garumā kanālā TV6!

14 filmas 24 stundās

Pirms TV6 rudens sezonas atklāšanas kino maratona ikviens aicināts sarūpēt labi daudz uzkodu un dzeramos, jo būs iespēja noskatīties 14 dažādas filmas diennakts garumā. Tiks rādītas komēdijas, asa sižeta, drāmas un pat šausmu filmas. Jaunā sezona tiks atklāta 10. oktobra vakarā 22:00 ar filmas Godavīrs televīzijas pirmizrādi. Godavīrs stāsta par daudz piedzīvojušā, spējīgā un veiksmīgā īpašo spēku karavīra Aleksandra dzīvi, kura tēlā iejūtas aktieris Stīvens Sīgals. Aleksandra karjera pēkšņi beidzas un viņš nolemj dzīvot klusu un mierīgu amatnieka dzīvi, apmetoties daudzdzīvokļu rajonā Krievijā. Taču, kad vienu no dzīvokļa īrniecēm un viņas ģimeni sāk apspiest vietējā gangsteru banda, Aleksandrs dodas palīgā. Viņš tiek ierauts nežēlīgā karā starp ķīniešu un krievu bandām, un ne tikai aizsargā apdraudēto ģimeni, bet sastopas arī pats ar savu pagātni.

TV6 skatītājiem kino maratona turpinājumā tiks piedāvāta iespēja noskatīties tādas pasaulē slavu guvušas filmas kā Gladiators, Bokseris, Tabu. Kino baudīšana turpināsies arī 11. oktobrī visas dienas garumā ar Sarkanā drakona leģenda, Nāve viņai piestāv, Uz slavas asmens, Jauniņais, Makšķernieki, Kur ir mans autiņš, vecīt? Kinozvaigzne kazarmās, Načo un Aplamā aizsardzība.

Kino maratona noslēgumā 11. oktobrī 22:00 gaidāma smieklīgās komēdijas Džampstrīta 21 televīzijas pirmizrāde! Stāstts par draudzību, kas sāksies izdzīvošanas nolūkā – viens ir sportists, otrs ir gudrītis. Kopā abi izlauzīsies cauri koledžai un sāks patrulēt parkā.. Puiši vēlas pierādīt, ka ir labi policisti, tādēļ iestājas slepenajā vienībā Džampstrīta, un iefiltrējas vidusskolā, kur notiek narkotiku tirdzniecības izmeklēšana. Tagad daudz biedējošāka, par cīņu ar narkotikas tirgojošiem pusaudžiem, šķiet iespēja no jauna piedzīvot mokošos pusaudžu gadus.

Jauns vizuālā identitāte

Kanālam TV6 līdz ar rudens sezonas atklāšanu 10.oktobrī, mainīsies vizuālais noformējums un grafiskais dizains. Līdz ar jauno TV6 vizuālo identitāti, skatītājiem kanāla plašais piedāvājums izskatīsies vēl pievilcīgāks, modernāks un spilgtāks. Taču labāk ir vienreiz redzēt, nekā vairakkārt par to dzirdēt, tādēļ ikviens tiek aicināts novērtēt jauno TV6 vizuālo noformējumu, kas tiks ieviests 10.oktobrī līdz ar 24 stundu kino maratonu.

0 Komentāru