TV6 pirmdienās filmas ar degunu lauzēju Stethemu

Pievienot komentāru
TV6 pirmdienās filmas ar degunu lauzēju Stethemu
Foto: EPA/ LETA

TV6 novembrī pirmdienu vakaros demonstrēs filmas ar slaveno britu siržu un degunu lauzēju Džeisonu Stethemu titullomās. 9. novembrī plkst. 22:05 tiks izrādīta spriedzes filma Neiznīcināmie 3.

Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz augstās tehnoloģijas.

Oriģinālais nosaukums: The Expendables 3
Gads: 2014
Režisors: Patriks Hjūzs
Lomās: Mels Gibsons, Silvestrs Stallone, Džeisons Stethems

23. novembris plkst. 22:05 Cīņa

Kad FBI aģenta Džeka partneri un visu ģimeni noslepkavo bēdīgi slavenais un nenotveramais slepkava ar segvārdu Niknais, Džeks, mokoties ar vainas un nodevības sajūtu, kļūst apsēsts ar vēlmi atriebties. Slepkava tikmēr ir nogājis pagrīdē, lai īstenotu pats savus atriebības plānus, un nav viegli viņu atrast. Kad Džekam savu ienaidnieku beidzot tomēr izdodas sastapt, viņu abu pagātnes noslēpumi tiek atklāti.

Oriģinālais nosaukums: Rogue Assassin
Gads: 2007
Režisors: Filips Dž. Atvels
Lomās: Džets Lī, Džeisons Stethems, Nadīna Velazkueza u.c.

30. novembris plkst. 22:05 Mehāniķis

Artūrs Bišops ir ”mehāniķis” – elitārs algots slepkava ar nelokāmiem principiem un prasmi nekļūdīgi iznīcināt mērķi. Šai darbā vajadzīgs profesionālisms un bezpersoniskums, bet, kad tiek noslepkavots Bišopa skolotājs un draugs Harijs, viņš vairs nespēj palikt vienaldzīgs. Nākamo mērķi viņš sev nosprauž pats – vaininiekiem ir jāmirst.

Oriģinālais nosaukums: The Mechanic
Gads: 2011
Režisors: Saimons Vests
Lomās: Džeisons Stethems, Bens Fosters, Tonijs Goldvins, Donalds Sazerlends, Džefs Čeiss u.c.