TV6 pilnīgi jauns auto raidījums – Piektais ātrums

0 Komentāru
TV6 pilnīgi jauns auto raidījums – Piektais ātrums
Publicitātes foto

Piektais ātrums ir britu auto šovs ar jaunākajām ziņām par auto pasauli ar ekspertu viedokļiem, praktiskiem un uzticamiem padomiem. Raidījuma vadītāji jau kopš bērnības ir saistīti ar motosportu, tāpēc spēj auto fanus aizvest adrenalīna pilnos ātruma testa braucienos, parādīt dažādus trikus, salīdzināt atšķirīgas mašīnas un noskaidrot, uz ko tās ir spējīgas. Sajūtiet spriedzi kopā ar Piektais ātrums no 27. janvāra otrdienu vakaros 21:00 kanālā TV6!

Tik daudz automašīnu!

Gaidāmais TV6 šovs Piektais ātrums (Fifth gear) ir vēl vairāk par un ap automašīnām nekā skatītāju iemīļotais Gāzi grīdā (Top Gear). Piekatais ātrums sniedz viedokļus un atsauksmes par ikdienas automašīnām, kamēr Gāzi grīdā ir kļuvis par izklaides šovu, kurā parāda jaunāko supermašīnu konceptus.

Jaunajā Piektais ātrums sezonā tiks testētas tādas ekskluzīvas automašīnas kā Aston Martin, Ferrari, Rolls Royce, Mercedes, Audi, Lexus, BMW, Nissan un citas. Šovs neizpaliks arī ar skatītājiem pazīstamākām un necilākām mašīnām. Tomēr raidījuma vadītāji testēs ne tikai automašīnas, bet arī izmēģinās, kā ir braukt ar tanku, sacentīsies ar motocikliem, un ar BMW sacīkšu auto no Anglijas līdz Spānijai mēģinās aizbraukt 24 stundās.

Viena no īpašajām Piektais ātrums viešņām būs angļu televīzijas šovu vadītāja, producente un aktrise Jete Fildinga (Yvette Fielding), kura izrādīs sava vīra sporta mašīnu kolekciju visā krāšņumā. Vēl viesos sagaidāms mūziķis un dziesmu autors Alekss Džeimss (Alex James) un pasaulslavenais superbaiku čempions Džeimss Tozlands (James Toseland), ar kuru sacentīsies kāds no raidījuma vadītājiem.

Raidījuma vadītāji nav izvēlēti nejauši

Viens no trim Piektais ātrums vadītājiem ir Tifs Nīdls (Tiff Needell) – sacīkšu braucējs, kurš mācījies Brands Hatch braukšanas skolā un uzvarējis vairākās sacīkstēs, braucot ar Toyota Corolla, Nissan Primera un Honda Accord mašīnām. Beidzot savu braucēja karjeru, viņš pievērsās televīzijai un vadījis raidījumu Gāzi Grīdā no 1997. līdz 2001.gadam. Arī otra Piektais ātrums vadītaja Vikija Batlere–Hendersone (Vicki Butler-Henderson) ir auto sacīkšu braucēja un savu televīzijas karjeru sākusi Gāzi grīdā. V.Batlere-Hendersone vada arī dažādus radio šovus, ierunā reklāmu un spēļu skaņu celiņus. Trešais vadītājs Timotijs Džeisons Plato (Timothy Jason Plato) ir vairākkārtējs Britu Sacīkšu Auto Čempionāta čempions, kurš joprojām turpina karjeru šajā jomā. Savukārt ceturtais no vadītājiem Džonijs Smits (Jonny Smith) ir godalgots moto žurnālists un raidījumu vadītājs. Viņš strādājis izdevniecībā EMAP, kurā rakstījis tādiem žurnāliem kā Max Power’Car, Revs and Classic Cars.

0 Komentāru