TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu

0 Komentāru
TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu
Foto: LETA

Aizraujošais, uzjautrinošais un absolūti unikālais raidījums Gāzi grīdā ir piesaistījis plašu auditoriju visā pasaulē. Drīzumā ikvienam Latvijas skatītājam būs iespēja sekot līdzi Gāzi grīdā jaunajai – divdesmit pirmajai – sezonai, kurā vadītāji Klārksons, Hemonds un Mejs sarīkos visneprātīgākās sacensības un testēs ievērības cienīgas automašīnas.

Pie viņiem viesos nāks ievērojamas personības, piemēram, populārais mūziķis Džeimss Blants! Nepalaidiet garām – Gāzi grīdā 21. sezona sāksies jau 22. septembrī un turpmāk būs skatāma TV6 ik otrdienas vakaru plkst. 21.00!

TV6 raidījums Gāzi grīdā (Top gear) ir viens no pasaulē populārākajiem televīzijas autoraidījumiem. Ar savu humora izjūtu un nepārspējamo izdomu raidījuma veidotāji piesaistījuši sev ārkārtīgi plašu auditoriju, sākot no bērniem līdz pat omītēm, nemaz nerunājot par vīriešiem, kuri šeit par autiņiem var uzzināt pilnīgi nedzirdētas lietas.

Foto

Kā jau daudzi no jums ir dzirdējuši straumēšanas pakalpojums Amazon Prime bijušajam britu raidorganizācijas BBC auto raidījumam Gāzi grīda un tā vadītājiem Džeremijam Klārksonam, Ričardam Hamondam un Džeimsam Mejam piešķīris 250 miljonus dolāru un pilnīgu brīvību veidot šovu, kādu viņi vien vēlas, vienīgais noteikums – ar šo budžetu ir jārada 36 jauna autošova sērijas. Lai to paveiktu, komandai pievienojies arī bijušais Gāzi grīdā producents Endijs Vilmans. Kamēr pasaule vēl nenojauš, kāds izskatīsies jaunais Gāzi grīdā par 250 miljoniem, tikmēr TV6 aicina izbaudīt vēl jauno, 21. sezonu ar Džeremija Klārksona un abu pārējo asprāšu piedalīšanos!

Gāzi grīdā 21. sezonas anotācija

Gāzi grīdā pirmajā epizodē komanda centīsies pierādīt, ka viņu jaunības dienu iecienītākie “hečbeki” bija labāki par uzlabotajiem mūsdienu modeļiem. Gāzi grīdā vadītāji sēdīsies Volkswagen Golf GTI, Ford Fiesta XR2i un Vauxhall Nova SR1 autiņos, ar kuriem dosies ceļojumā, kas noslēgsies armijas mācību vietā Velsā. Un vēl raidījumā viesosies arī slavens aktieris Hjū Bonevils (Hugh Bonneville), kurš ticis arī nominēts prestižajai Zelta Globuss balvai. Latvijas skatītājiem aktieris varētu būt pazīstams no seriāla Dauntonas abatija (Downton Abbey), kurā viņš spēlē grāfu Robertu Krouliju (Robert Crawley).

Video, kā tapa 21. sezona

Turpmākajos Gāzi grīdā raidījumos viesu statusā ieraudzīsiet angļu aktieri Tomu Hidlstonu (Tom Hiddleston), kurš kļuva pazīstams ar Loki lomu Marvel Studios filmā Tors un Atriebēji, kā arī kapteiņa Nikolsa lomu Stīvena Spīlberga Otrā pasaules kara drāmā War Horse. Tāpat Gāzi grīdā autiņus izmēģinās angļu dziedātājs un dziesmu rakstnieks Džeimss Hiljē Blants (James Hillier Blunt), kura debijas albums ir Back to Bedlam un hits You’ re Beautiful. Kā arī vēl satiksiet visā pasaulē iecienītā seriāla Pārkāpt robežu (Breaking Bad) aktieri Āronu Paulu, kurš par otrā plāna lomu seriālā ir ticis izvirzīts Zelta globusam.

Ieraugiet jaunus autiņus un izbaudiet ātrumu jau no 22. septembra otrdienās plkst. 21.00 TV6!

0 Komentāru