TV6 piedāvā jaunu komēdijseriālu Trakie no Baltā nama

0 Komentāru
TV6 piedāvā jaunu komēdijseriālu Trakie no Baltā nama
Foto: 20th Century Fox

Komēdijas seriāla Trakie no Baltā nama (1600 Penn) varoņi nav parasta ģimenīte, bet gan ASV prezidenta ģimene. Politiķi spēj būt paši stingrākie tikai uzstāšanās laikā un sapulcēs, pārējā laikā viņi pārvēršas lieliskos ģimenes cilvēkos un gatavi nodoties dīvainām izklaidēm.

Jaunā TV6 seriāla Trakie no Baltā nama veidotāji ir atraduši neparastu pieeju, kā attēlot dažādas humora pilnas situācijas. Ir ļoti veselīgi reizumis aizmirsties un ļauties, tādēļ baudiet Trakie no Baltā nama no 1. novembra 12.20 sestdienās kanālā TV6!

Seriālā Trakie no Baltā nama centrā ir ASV prezidents Gilkrests un viņa skaistā sieva, kuras vienīgais uzdevums ir būt allaž daiļai, un četriem bērniem, kuri visi dzīvo Baltajā namā. Ja ir tāda ģimenīte, nav viegli savienot prezidenta amatu ar ģimenes vajadzībām. Tā bieži vien ietekmē ne tikai prezidenta tēlu, bet arī visas valsts lietas. Vecākais dēls Skips ir pilnīgi bezcerīgs, dumjš un slinks pusaudzis, kurš savas dienas lielākoties pavada uz dīvāna. Viņa pusbrālis un pusmāsa ir nedaudz cerīgāki, taču viņu uzvedība sabiedrībai ne vienmēr liekas pieņemama. Vecākā meita Beka sagrauj cerības veiksmīgai karjerai, kad negaidīti paliek stāvoklī no kāda neatvairāma, taču pilnīgi nepiemērota kandidāta.

Galvenais ASV politiķis kopā ar saviem radiniekiem un iemīļotajiem cilvēkiem nokļūs ārkārtīgi smieklīgās situācijās. Kad darba diena ies uz beigām, vēl atrodoties darba laikā, politiķis noņems nopietnības masku un lieliski pavadīs laiku, iepriecinot visus skatītājus. Ikreiz būs grūti paredzēt, ko politiķis šoreiz sastrādājis, jo pieļaujamie varianti eksistē ļoti daudz. Tāpēc tas ir jāredz savām acīm. TV6 seriāls ļaus uz laiku aizmirst par savām neparastākajām problēmām un dzīves nepatikšanām. Ja jau pats prezidents tā var darīt, tad par vienkāršiem cilvēkiem nav vērts pat runāt. Pēc prezidenta domām, katrs ģimenes loceklis ir īpašs, jo viņi visi ir apveltīti ar oriģinālo humora izjūtu. Galvenais, ka viņi mīl pavadīt kopīgu laiku un darīt to maksimāli efektīvi neatkarīgi no apkārtējo nopietnības un disciplīnas.

0 Komentāru