TV6 mēneša izskaņā piedāvā spriedzes filmu pirmizrādes

Komentāri
TV6 mēneša izskaņā piedāvā spriedzes filmu pirmizrādes
Foto: Nordisk

Janvāra beigās pirmdienu vakaros TV6 skatītājiem piedāvās TV pirmizrādi divām jaunām un spraigām asa sižeta filmām – 23. janvārī kritiķu augsti novērtētā ”Sicario:Narkokarš” ar godalgotu aktieru dalību un 30. janvārī pirms nepilna gada iznākušais ”Trauksmes signāls 999”.

”Sicario: Narkokarš” – zvaigžņoti aktieri, izcila kinemotogrāfija

”Sicario: Narkokarš” (Sicario) ir labi novērtēta no kino profesionāļu puses – iekļuvusi trīs Oskara nominācijās, trīs Britu filmu akadēmijas nominācijās, kā arī cīnījās par Zelta palmas zaru Kannu kinofestivālā.

Britu kinoakadēmijas gada balvai nominētā Denisa Villenēva (Denis Villeneuve) režisētajā asa sižeta detektīvdrāmā galvenajās lomās ir tādas zvaigznes kā Zelta Globusu ieguvusī Emīlija Blanta (Emily Blant), oskarotais Benisio Del Toro (Benicio del Toro), Oskaram nominētais Džošs Brolins (Josh Brolin). Aktieru pieredze un profesionalitāte, kā arī izcilā kinematogrāfija ļauj smago un vardarbīgo sižeta līniju pārvērst aizraujošā kinomākslā.

”Sicario: Narkokarš” ir spriedzes pilns stāsts par principiālas FIB aģentes cīņu ar Meksikāņu nakokarteli. FIB aģente Keita Meisere un viņas partneris piedalās reidā, pamatojoties uz aizdomām par karteļa vadītām sērijveida nolaupīšanām Arizonā. Izmeklēšanas laikā tiek atklāti neskaitāmi līķi, bet maskētais lādiņš pārtrauc divu virsnieku dzīves.

Foto

Pēc šī atgadījuma aģentei Meiserei iesaka pievienoties īpašajai uzdevumu vienībai, kuru vada CIP un Aizsardzības ministrijas aģents Mets Greivers, lai karteļa vadītāju nodotu tiesai. Kopā ar Greivera partneri Alehandro uzdevumu vienība dodas uz Huarezu, lai likvidētu narkotiku izplatītājus. Taču aģentes Meiseres principi tiek pārbaudīti, kad viņa saprot, ka daži aģenti ir uzpirkti.

Trauksmes signāls 999 – spraiga cīņa starp labo un ļauno

Daudzu mūzikas video un vairāku filmu producenta Džona Hilkota (John Hillcoat) pēdējais veikums kriminālā drāma ”Trauksmes signāls” (Triple 9) ar Antonija Makija (Anthony Mackie) piedalīšanos pirmizrādi ASV piedzīvoja 2016. gada pavasarī.

”Trauksmes signāls” ir spriedzes pilns stāsts par korumpētiem policistiem, kas sadarbojas ar Krievu mafiju. Lai paveiktu lielāko laupīšanu pilsētas vēsturē, viņiem ir jānogalina policijas virsnieks. Taču notikumi nerisinās kā plānots un situācija kļūst aizvien saspringtāka.

Foto

Pirmdienas vakaros TV6 Tev neļaus atslābt dīvānā – asa sižeta filmas ”Sicario:Narkokarš” 23. janvārī plkst. 22:00 un ”Trauksmes signāls 999” 30 .janvārī plkst 22:00.

Lasi vēl