TV6 Jaunā gada dāvanu maisā – pikantas komēdijas

Pievienot komentāru
TV6 Jaunā gada dāvanu maisā – pikantas komēdijas
Publicitātes foto

Jaunais gads nāk ar dāvanām – TV6 janvārī četrus ceturtdienu vakarus aicina ļauties austrumu kaimiņu trakajām izklaidēm! Pirmā no filmām būs 7. janvārī plkst. 22:00 Ko tieši vīrieši dara!, kurā piedalās visiem pazīstamās Comedy Club zvaigznes, bet nedēļu vēlāk viņu piedzīvojumi turpināsies, jo sekos televīzijas pirmizrāde Ko tieši vīrieši dara 2. daļa! Turpmākajos vakaros sagaida karsti ballīšu piedzīvojumi televīzijas pirmizrādē Korporatīvā iedzeršana un gatavošanās Olimpiskajām spēlēm – Sportā tikai meitenes!

Jau 7. janvārī plkst. 22:00 TV6 ekrānos nonāks skandalozā Krievijas komēdija Ko tie vīrieši dara! (Что творят мужчины!). Neaizsniedzamas sievietes, pusmiljons dolāru un četri varoņi, kuriem nāksies piedalīties seksa turnīrā, ko organizē ekstravagants miljonārs. Spēles būtība – jūras kurortā piecu dienu laikā pavedināt pēc iespējas vairāk sieviešu. Saņemot uzdevumu, lieliskais četrinieks dodas uzbrukumā. Taču mērķi nav no tiem vienkāršākajiem – vecāmāte, oligarha sieva, sieviete – cietoksnis un jaunava. Kurš saņems balvu? Tikai pats labākais!

Filmas režisors ir armēnis Sariks Andreasjans, kurš līdz šim jau uzņēmis vairākas Krievijā populāras komēdijas – Мамы, С новым годом, мамы!, Тот ещё Карлосон!, Беременный, Служебный роман, Наше время un citas. Savukārt galvenajās lomās ir Comedy Club zvaigznes – aktieri kā Tairs Mamedovs, Romans Junusovs, Kristīna Asmusa, Natālija Medvedeva, Daša Astafjeva, Dmitrijs Nagijevs un citi.

Nedēļu vēlāk, 14. janvārī, plkst. 22:05 televīzijas pirmizrāde Ko tie vīrieši dara! 2. daļa, kurā Krievija ir nopietni apdraudēta! Bijušais Slepenās Militārās apakšnodaļas sistēmu administrators, kurš aizbraucis uz Ameriku, iedarbinājis datora vīrusu, lai uzlauztu drošības sistēmu. Tas mums visiem draud ar ļoti nopietnām sekām. Lai apstādinātu šo programmu, vajadzīga parole – vārds, kuru hakera bijusī draudzene izrunāja orgasma brīdī. Tas ir tikai vārds, taču pēdējā gada laikā viņam bijušas pārdesmit draudzenes un ar visām bijis sekss. Turklāt viņas visas ir Losandželosā. Glābt valsti tiek aicināti lielākie sieviešu speciālisti – Daniels, Goša un Vitaļiks.

Arī Ko tie vīrieši dara! 2. daļas režisors arī ir S.Andreasjans, taču aktieru sastāvs ir pamainījies – Natālija Rudova, Tatjana Kotova, Roman Junusovs, Tairs Mamedovs, Jelena Berkova, Dmitrijs Kojoma, Nastja Zadorojnaja un citi.

Trešajā ceturtdienas vakarā, 21. janvārī plkst. 22:00 TV6 skatītājus sagaida lieliska televīzijas pirmizrāde – komēdija Korporatīvā iedzeršana (Корпоратив). Viens no varoņiem Igors ir mēbeļu salona vecākais menedžeris un sapņo par paaugstinājumu. Nākamajā dienā pēc darba ballītes viņš konstatē, ka salons ir pilnībā izdemolēts. Kolēģi apgalvo, ka viss bija kārtībā, kad viņi devušies prom. Igors nenomierinās, jo uz kārts likta viņa karjera. Viņš mēģina noskaidrot, kas īsti noticis, un uzzina pagalam šokējošas lietas par kolēģu nakts piedzīvojumiem.

Komēdiju ceturtdienas noslēgsies 28. janvārī plkst. 22:05 ar komēdiju Sportā tikai meitenes (В спорте только девушки), ko veidojusi seriāla Interni režisore Jevgēnija Nevskovo. Sieviešu snovborda komanda gatavojas 2014. gada Olimpiskajām spēlēm Sočos. Trīs puiši – lieliski draugi, snovbordisti Miks, Kits un Svifts pa ventilācijas šahtu iekļūst naktsklubā, lai uzņemtu kompromitējošu video par institūta rektoru. Taču netīšām nostrādā fotoaparāta zibspuldze, ko pamana rektors un momentā saprot, ka viņš tiek izsekots. Puiši ātri reaģē un laižas prom, ieģērbjas sieviešu sporta kostīmos un nolaižas lejā pa snovborda trasi, tādējādi viņiem izdodas aizlaisties no diviem apsargiem. Un tad draugu meistarklasi uz kalna ievēro nacionālās sieviešu snovbordu komandas treneris, kurš nekavējoties uzaicina doties viņus līdzi uz testa sacensībām, kas paredzētas Sočos. Puiši sievišķīgā izskatā uz tām arī aizbrauc!