2 komentāri
TV6 iepriecinās humora cienītājus ar komēdijseriālu Taksis
Publicitātes foto

TV6 skatītājiem piedāvā jaunu komēdijseriālu Taksis, kas atspoguļos taksistu aizraujošo profesiju – atrādot izmisīgi absurdas un neprātīgi smieklīgas situācijas. Taksistam nereti nākas būt gan šoferim, gan psihologam. Kā tas izdosies seriāla varoņiem? Skatieties taksistu ikdienas aizkulisēs komēdijseriālā Taksis no 23. jūlija darba dienās plkst. 17:55 kanālā TV6!

Jautrība sitīs augstu vilni!

Komēdijseriāls Taksis būs piepildīts ar jautriem stāstiem par vadītājiem, mehāniķiem un citiem profesiju pārstāvjiem, kuri savu ikdienu aizvada taksometru parkā. Tajā būs sastopami gan cilvēki, kuri būs ieradušies piestrādāt uz neilgu laiku, lai nopelnītu naudu un piepildītu savas dzīves lielos sapņus, gan tādi, kuriem taksista darbs ir dzīves aicinājums. Lai nu kā – taksistu komandu veidos galvenie varoņi – bokseris Igors, dizainere Jeļena, ķīnietis Vans, Eģiks, kurš sapņu kļūt par aktieri, un vēl citi kolorīti personāži, kuri skatītāju uzmanību pievilks ar savu patieso un vienkāršo dabu. Varoņi, nogādājot klientu no punkta A uz B, sastapsies ar visamizantākajām dzīves situācijām, jo viņu klienti vidū nebūs tikai ierindas ļaudis ar mazām prasībām, bet gan arī cimperlīga slavenība vai prasīgs deputāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akcents – dzīves situācijas

Seriāla producents Viktors Mirskijs (Виктор Мирский) atklāj: ”Manuprāt, ukraiņu komēdijseriāla taksisti ļoti atgādina Amerikas 70. gadu taksistus. Pie stūres sēžas visdažādāko profesiju pārstāvji – daudz bijušo karavīru, izbijušo inženieru, bijušo ārstu, skolotāju – kuri, vadot auto, spēj nopelnīt vairāk, kā strādājot savā profesijā. Mums visiem ir bijusi saskarsme ar taksometriem – kāds tajā strādā, kāds cits izmanto tā pakalpojumus. Arī šī darba darītāji ir tikai cilvēki, arī viņiem ir savi prieki un bēdas. Tas ir darbs, kurā ir attiecības gan ar sievietēm, gan ar vīriešiem, kuras šajā seriālā ir ļoti kuriozas situācijas.” Savukārt pie seriāla sižeta veidošanas strādājis Comedy-Club zvaigzne Antons Lirņiks (Антон Лирник), kurš uzsver, ka seriāla veidošanā galvenais akcents ticis likts uz sižeta patiesumu, lai skatītāji varētu asociēt seriāla notikumus ar savas personīgās dzīves atgadījumiem. A.Ļirniks stāsta: ”Mēs apkopojām stāstus par taksistu dzīves aizkadriem un mēģinājām tos pasniegt skatītājiem saistošā, humoristiskā un saprotamā veidā.” Seriālā tikuši izmantoti arī sabiedrības stereotipi, kas allaž ir uzjautrinoši, jo skatītāji aktieru izspēlētās situācijas var asociēt ar sevi.

Aktieri par filmēšanos seriālā

”Kā teikusi kāda vēstures leģenda: ”Nav nekā interesantāka par pašu dzīvi! Tad nu arī par pamatu seriālā Taksis izlēmām ņemt dzīves interesantos momentus,” atklāj viens no seriāla aktieriem Sergejs Belogolovcevs (Сергей Белоголовцев). Aktieris seriālā atveidos onkuli Ļoša, kuru viņš raksturo šādi: ”Šis tēls man līdz kaulam ir tuvs. Patiesībā, ja es nebūtu aktieris un man nebūtu tik lieliska ģimene, es sevi varētu veltīt taksista dzīvei.”

Savukārt taksometra parka priekšnieku Valeriku atveido aktieris Sergejs Rosts (Сергей Рост), kurš par savu filmēšanos seriālā Taksists saka: ”Esmu neizsakāmi priecīgs par savu lomu, jo, lai arī esmu spēlējis ļoti daudz lomas savā mūžā, nekad nebiju spēlējis galveno tēlu tik daudz sērijās pēc kārtas! Man darbs pie seriāla ļoti patika!”

Seriāls nebūtu pilnīgs, ja tajā nepiedalītos arī daiļā dzimuma pārstāves. Aktrise Jekaterina Kisteņa (Екатерина Кистень) attēlo taksisti Jeļenu, kura atklāj savu interesanto pieredzi: ”Pirmo reizi, kad izskanēja jautājums par manām autovadītājas prasmēm bija tad, kad jau biju nonākusi līdz filmēšanas laukumam, kur es veidotāju grupai paziņoju, ka neprotu vadīt mašīnu. Nekas cits neatlika, kā drošsirdīgi, ar drebošām rokām, sēsties pie stūres. Labi, ka man palīdzēja vīri, kas vilka mašīnu ar trosi, lai tā iekļūtu kadrā.”

Seriāls Taksis ir ukraiņu versija leģendārajam 70. gadu amerikāņu komēdijseriālam Taksis (Taxi), kas savulaik ieguva astoņpadsmit Emmy balvas, četras no tām nominācijā Labākā komēdija. Seriālā piedalās tādi pasaulslaveni aktieri kā Denijs Devito (Danny Devito), Kristofers Loids (Christopher Lloyd) un Entonijs Hopkins (Anthony Hopkins).

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl