Komentāri
TV6 ielūdz uz Helovīnu ballīti ar Simpsonu ģimenīti
Foto: 20th Century Fox

Vai spoku tērps Helovīnu ballītei jau sarūpēts? Pēdējais laiks, jo Visu svētā nakts tuvojas! Kā to vislabāk nosvinēt, protams, zina neviens cits kā Simpsonu ģimenīte.

Iesildieties Helovīniem ar Simpsoniem īpašajām Visu svēto nakts sērijām no 26. līdz 30. oktobrim plkst. 20:00 kanālā TV6! Savukārt 31. oktobrī TV6 skatītāji piedzīvos televīzijas pirmizrādi filmai Tumšās ēnas!

Svētku noskaņa nedēļas garumā

TV6 patīk atzīmēt svētkus, kuri tiek sagaidīti un pavadīti ar īpašām tradīcijām. Tuvojoties Helovīnu vakaram, TV6 visas nedēļas garumā ir parūpējies, lai skatītājiem netrūktu baisu brīžu un arī joku. Vieni no lielākajiem svētku svinētājiem ir Simpsonu ģimenīte, viņi iejutīsies dažādos tēlos un izspēlēs melnus jokus. Pievienojieties! Simpsonu speciālās Helovīnu epizodes būs skatāmas no 26. līdz 30. oktobrim plkst. 20:00 kanālā TV6!

Tumšās ēnas televīzijas pirmizrāde

Simpsonus nomainīs filmas Tumšās ēnas (Dark shadows) televīzijas pirmizrāde, kurā galvenās lomas spēlē Džonijs Deps un Helēna Bonema Kārtere, Mišela Feifere un Eva Grīna. Tumšās ēnas stāsta par pievilcīgo aristokrātu Bārnabasu Kolinsu, kuru atriebīgā ragana Andželika pārvērtusi par vampīru un uz diviem gadsimtiem ieslodzījusi kapā. Izkļuvis no zārka 1972. gadā, Bārnabass atgriežas savā reiz greznajā namā, kur sastopas ar Kolinsu ģimenes dīvainajiem pēctečiem. Viņš ir apņēmies atgūt dzimtas kādreizējo slavu, taču ik uz soļa viņam traucē bijusī mīļotā Andželika. Melnais humors un dažādas negantas izdarības filmā Tumšās ēnas plkst. 18:15 kanālā TV6!

Tumšās ēnas veidotājs ir viens no atpazīstamākajiem Holivudas režisoriem – Tims Bērtons. Lai arī viņš ne vienmēr baudījis nedalītu skatītāju sajūsmu – īpaši asu kritiku izpelnījusies viņa veidotās filmas Marss uzbrūk! (Mars Attacks!) un Pērtiķu planētas (Planet of the Apes) viņa izpildījumā, tomēr savā vairāk nekā 30 gadus ilgajā karjerā ticis gan nominēts ASV Kinoakadēmijas godalgai Oskars par filmu Līgava – līķis (Corpse Bride), gan Zelta Globusam par Svīnijs Tods: Flītstrītas dēmoniskais bārddzinis (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street), kā arī kandidējis uz Zelta palmas zaru Kannās ar filmu Eds Vuds (Ed Wood). Interesanti, ka teju visi pēdējie Bērtona darbi ir ar gotisku noskaņu!

Izbaudiet Helovīnu nedēļu kanālā TV6!

Lasi vēl