TV6 debitē Gordona Remzija šovs ”Elles hotelis”

Komentāri

No 24. februāra piektdienu vakaros plkst. 21.00 TV6 ielūdz Gordona Remzija vadītajā ”Elles hotelī”. Ieklausīties eksperta skarbajā kritikā vai uz mūžu palikt ”Elles hotelī” – šāds lēmums būs jāpieņem, iespējams, briesmīgāko ASV viesnīcu saimniekiem.

Skotu izcelsmes TV raidījumu vadītājs, pavārs un uzņēmējs Gordons Remzijs (Gordon Ramsay) daudziem viesnīcu īpašniekiem, iespējams, rādās nakts murgos. Nesaudzīgs kritikā, bet ar savu apņēmību pats sasniedzis daudz un palīdz to arī citiem.

Par viņa mērķtiecību un apņēmību liecina tas, ka jau savā jaunībā palīdzēja iegūt Michelin zvaigznes restorānam, kurā bija šefpavārs, un drīz pēc tam atvēra savu restorānu un ļoti ātri ieguva trīs zvaigznes – šobrīd viņš ir viens no tikai četriem šefpavāriem Anglijā, kurš ieguvis prestižās Michelin trīs zvaigznes, un viņa restorāns ir kļuvis par vienu no ilgāk pastāvošajiem Londonā. Šobrīd Remzijs jau atvēris plašu restorānu ķēdi visā pasaulē.

Ne mazāk pārliecinoši ir Gordona Remzija TV panākumi – viņa raidījumus par viesmīlību un pavārmākslu novērtējuši miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Līdzās biznesam un TV šovu vadīšanai Remzijs atrod laiku arī grāmatu rakstīšanai un kopā ar sievu arī nodibinājis labdarības fondu, audzina četrus bērnus, spēlējas ar savu buldogu un diviem kaķiem.
Vēlaties izkļūt no ”Elles hoteļa”?

Daudzus gadus ilgā pieredze restorānu pārvaldībā visā pasaulē un viesnīcu biznesa izglītība Gordonu Remziju padarījusi par vienu no prasmīgākajiem un prasīgākajiem viesmīlības ekspertiem pasaulē.

”Elles hotelis” ir skatītāju iemīļots realitātes šovs, kas tapis ASV. Šova veidotājs un vadītājs Gordons Remzijs dodas uz viesnīcām, kas nonākušas grūtībās, lai palīdzētu rast pareizo risinājumu, kā izveidot veiksmīgi strādājošu viesnīcu. Remzijs izpēta katru viesnīcas stūrīti no apkaltušā brokastu sausiņa līdz pagultei un savā kritikā ir skarbs – dažam viesnīcniekam var šķist, ka nonācis īstā ellē.

Taču ar kritiku viss nebeidzas – viņš sniedz ieteikumus un parāda, ko nepieciešams mainīt un uzlabot, lai viesnīcas bizness kļūtu veiksmīgs. Viens ir skaidrs – ja viesnīcnieki nespēs īstenot Remzija augstās prasības, viņi nekad neizkļūs no ”Elles hoteļa”.

Skaties Gordona Remzija šovu ”Elles hotelis” no 24. februāra piektdienās plkst. 21.00 TV6!

Skaties arī TVPlay

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl