TV6 ceturtdienu vakarus pasludina par smieklu vakariem

Komentāri
TV6 ceturtdienu vakarus pasludina par smieklu vakariem
Foto: Content

No 2. februāra TV6 skatītājus katru ceturtdienu sagaida īsts smieklu maratons – ar jauno sezonu atgriezīsies ”Iespējams tikai Krievijā”, sāksies vēl neredzēts seriāls ”Zorna dēls” ar animētu muskuļu kalnu galvenajā lomā. Vakaru noslēg ar perfektas kriminālkomēdijas, tostarp Maikla Beja filmas ”Vaigu sviedros” pirmizrāde un Baltijas grāvējs ”Redirected:Nacionālā ķeza”.

”Iespējams tikai Krievijā” izaicina latviešus

Pēc neliela atvaļinājuma TV6 ekrānos atgriežas skatītāju iecienītais video kuriozu raidījums ”Iespējams tikai Krievijā”. Arī šajā sezonā būs daudz jaunumu, jo, kā zinām, kaimiņzemes dzīves jokdari nesnauž un katru dienu izdomā kaut ko jaunu, ko darīt, kas viņiem lielākoties nesanāk. Labā ziņa ir tā, ka viņi to visu filmē, un dalās ar mums.

Arī šajā sezonā raidījumā būs rubrika ”Iespējams arī Latvijā”, kas tiek veidota sadarbībā ar portālu miljons.com. Šajā sezonā izaicināsim latviešu video kuriozu filmētājus – viņiem būs iespēja pierādīt, ka nav sliktāki par kaimiņzemes jokdariem, un dot reālu atbildes triecienu kādai epizodei, kas būs redzēta raidījumā – uzfilmējot savu versiju – cerams, vēl smieklīgāku.

Publicitātes attēls

Bet tas vēl nav viss! Tiem, kuri iemūžina interesantas un smieklīgas fotogrāfijas, ir iespēja tās ievietot portālā miljons.com, un labākās tiks atspoguļotas raidījumā, bet vislabākā katru nedēļu iegūs virtuāli vimpeli.

Izbaudiet ”Iespējams tikai Krievijā” jaunākos video no 2. februāra ceturtdienās plkst. 21:00 TV6!

Tikai cilvēkiem ar labu humora izjūtu

”Zorna dēls” (Son Of Zorn) ir kaut kas vēl neredzēts un pilnīgi jauns. Radies, savienojoties multenei ar situāciju komēdiju. Seriālā cilvēkiem ar humora izjūtu galvenajā lomā ir animēts tēls Zorns – blonds, muskuļots cīnītājs no tālas salas Klusajā okeānā, kur viss un visi ir animēti. Zorns ir spēcīgs un viņam ir zobens, ar kuru (pēc viņa domām) var atrisināt visu.

Lai būtu vēl interesantāk – Zornam ir dēls Alangulons (Alans) (atveido Džonijs Pembertons (Johnny Pemberton), Latvijā populārākā no viņa filmām ir Džampstrīta 22) – parasts 17 gadīgs pusaudzis no parastas sievietes Īdijas (atveido populārā komēdiju aktrise Šerila Hīna (Cheryl Hines)).

Varenais cīnītājs Zorns ir ieradies Kalifornijas pilsētā Orinžā, lai atgūtu savu bijušo sievu un audzinātu dēlu. Nekas nav tik vienkārši kā Zornam sākumā likās, un viņš jūtas kā zivs, kas izmesta no ūdens, – bijusī ir saderināta ar citu, viņam nākas strādāt garlaicīgu biroja darbu un tikt galā ar sadzīviskām ikdienas lietām, par pusaudža-veģetārieša audzināšanu nemaz nerunājot.

Seriāls ”Zorna dēls” pasaules pirmizrādi piedzīvojis pērnā gada rudenī, un TV6 skatītājiem ir iespēja būt vieniem no pirmajiem, kas vērtē šo neparasto TV projektu.

Latviešu valodā Zorns runās Artūra Skrastiņa balsī.

Skaties seriālu ”Zorna dēls” TV6 no 2. februāra ceturtdienās plkst. 21:35!

Uz patiesiem notikumiem balstīta kriminālkomēdija

Filma ”Vaiga sviedros” (Pain & Gain) tiek uzskatīta par ”Transformeru” un vēl aptuveni 50 citu filmu producenta Maikla Beja (Michael Bay) personīgā sapņa īstenojumu. Filmas pamatā ir stāsts par dažādo izpratni par Amerikas sapni (American dream), šajā gadījumā par bodibilderu grupējuma noziedzīgajām izdarībām un visatļautību.

Taču šai filmā svarīgāks pat par sižeta stāstu ir filmas stils un augstākās klases komanda.

Uz patiesiem notikumiem balstītās kriminālkomēdijas scenārija autori ir Kristofers Markus (Christopher Markus) un Stefans Makfīlijs (Stephen McFeely) – tie paši, kas sarakstījuši scenāriju tādiem pasaules grāvējiem kā ”Kapteinis Amerika”, ”Nārnija hroniku” firmām, ”Tors:Tumsas karaļvalsts” u.c.

Arī aktieru sastāvs zvaigžņots – Marks Vālbergs (Mark Wahlberg), Dveins Džonsons (Dwayne Johnson), Antonijs Makijs (Anthony Mackie).

Filma ”Vaiga sviedros” pirmizrādi TV6 piedzīvos 2. februārī plkst. 22:05.

Baltijas grāvējs Redirected: Nacionālā ķeza

Lietuviešu un Britu kopprojektu veidojis slavenais lietuviešu režisors Emilis Velīvis (Emilis Velyvis), kurš plašu popularitāti guvis pēc tādām filmām kā ”Zero” un ”Zero II”. ”Redirected: Navionālā ķeza” ir melnā komēdija, kurā ar ironiju un sarkasmu tiek parādītas galējības, kas iespējamas tikai postpadomju valstīs.

Filmas sižeta pamatā ir stāsts par četriem angļiem – Džonu, Benu, Timu un Maiklu, kas Lielbritānijā aplaupa nelegālu kazino un, bēgot no britu mafijas, nonāk Lietuvā. Sākas reāla cīņa par izdzīvošanu, kas skatītājiem sagādās ne mazums jautru brīžu.

Filmu skaties TV6 9. februārī plkst. plkst. 22:05!

Lasi vēl