TV6 ceturtdienu vakaros izrādīs komēdijas

Komentāri

TV6 novembrī ceturtdienu vakaros piedāvās noskatīties komēdijas. 5. novembrī plkst. 22:05 tiks izrādīta filma Dabū viņu uz skatuves.

Ārons Grīns vienmēr visu izdara kā nākas. Mērķtiecīgais 23 gadus vecais vīrietis ir ieguvis savu sapņu darbu, un nu viņam ir iespēja sevi pierādīt. Viņam uzdots doties uz Londonu un aizvest uz Losandželosu roka leģendu, kuram plānots nozīmīgs koncerts. Taču Ārons pat nenojauš, cik šis uzdevums būs grūts.

Oriģinālais nosaukums: Get Him to the Greek
Gads: 2010
Režisors: Nikolass Stollers
Lomās: Džona Hils (Ārons Grīns), Rasels Brends (Oldess Snovs), Elizabete Mosa (Dafne Binksa), Roza Bairna (Džekija Kjū), Šons Kombss (Šons Kombss) u.c.

19. novembrī plkst. 22:05 Šausmenīte 4

Mūžam naivā Sindija Kempbela vēlas strādāt veselības aprūpes jomā un atrod darbu pie vecas kundzītes vēl vecākā namā, kur spokojas. Cenšoties atšifrēt noslēpumainās ziņas no viņsaules, meklējot mīlestību gaužām dīvainās vietās un cenšoties glābt pasauli no iznīcības, viņa pūlas rast atbildes uz izdzīvošanai nozīmīgiem jautājumiem.

Oriģinālais nosaukums: Scary Movie 4
Gads: 2006
Režisors: Deivids Cukers
Lomās: Anna Ferisa (Sindija), Redžīna Hola (Brenda), Kreigs Bjerko (Toms Raiens), Bils Pulmens (Henrijs Heils), Entonijs Andersons (Mahaliks) u.c.

26. novembrī plkst. 22:00 Šausmenīte 5

Dens un Džodija ir laimīgi precējušies un adoptē savus radu bērnus, kuri bijuši pazuduši un nu ir atradušies. Tad viņi mājās sāk novērot dīvainas parādības. Kad arī Džodijas un Dena darbā parādās problēmas un haoss, viņi saprot, ka ģimeni vajā ļauni dēmoni. Kopā ar daudziem sertificētiem speciālistiem, izmantojot neskaitāmas novērošanas kameras, viņi cenšas noskaidrot kā atbrīvoties no šīm būtnēm, kamēr vēl nav par vēlu.

Oriģinālais nosaukums: Scary Movie 5
Režisors: Malkolms D. Lī (Malcolm D. Lee), Deivids Zukers (David Zucker)
Lomās: Saimons Rekss (Simon Rex), Ešlija Tisdeila (Ashley Tisdale), Čārlijs Šīns (Charlie Sheen) u.c.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl