TV6 augustā šķetinās noziegumus

Pievienot komentāru
TV6 augustā šķetinās noziegumus
Publicitātes foto

TV6 augustā aicina uz tikšanos ar Kauliņu, Holmsu un Vatsoni un CSI Lasvegasas komandu.

No 10. augusta darba dienās plkst.14:55 Nozieguma skelets

Seriāla Nozieguma skelets septītā sezona noslēdzās ar negaidītu pavērsienu. Sērijveida slepkava un vienlaikus ģēnijs Kristofers Pelants tik prasmīgi viltoja pierādījumus, ka antropoloģijas zinātņu doktore Temperansa Brenana, tuvāko mīļi saukta arī par Kauliņu, tika apvainota slepkavībā. Viņai nebija lielas izvēles – vai nu tikt apcietinātai par citu paveiktu noziegumu, vai arī bēgt kopā ar meitiņu. Kauliņš izvēlējās bēgšanu. Tikmēr gan uzticamie kolēģi, gan pati Temperansa turpināja meklēt pierādījumus pret maniaku. Astotajā sezonā visiem komandā svarīgi būt vienotiem un izspēlēt pret ģeniālo slepkavu īsto kārti, lai Kauliņš varētu atgriezties mājās un aģents Sīlijs Būts beidzot atgūtu ģimeni… Tomēr aktuāls ir jautājums – vai laiks, kas pavadīts bēguļojot, nemainīs abu attiecības? Tāpat uzreiz skaidrs – pat, ja viņi uzveiks Pelantu, šis vīrs nav no tiem, kuri padodas, un agri vai vēlu komandai nāksies saņemt pretsitienu!

Oriģinālais nosaukums: Bones
Režisors: Hart Hanson
Lomās: Emily Deschanel (Dr. Temperance Brennan), David Boreanaz (Seely Booth), Michaela Conlin (Angela Montenegro), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets) u.c.

No 9. augusta svētdienās plkst. 21:00 Elmentāri, Vatson! 2. sezona

Holmss ar Vatsoni dodas uz Londonu, lai atrastu Holmsa bijušo policijas pārinieku Lestreidu, kurš ir nobēdzis pagrīdē, jo ar granātu draudējis kādam aizdomās turamajam. Tur viņi atklāj, ka Šerloka brālis Maikrofts ir apmeties uz dzīvi Holmsa bijušajā Beikerstrītas mājoklī. Holmss cenšas apstiprināt Lestreida aizdomas, izlīgstot ar brāli.

Oriģinālais nosaukums: Elementary
Režisors: Robert Doherty
Lomās: Džonijs Lī Millers (Jonny Lee Miller), Lusija Liu (Lucy Liu), Eidens Kvinns (Aidan Quinn) u.c.

No 15. augusta sestdienās CSI Lasvegasa 14. sezona

CSI Lasvegasas komanda darbu šajā sezonā turpina Rasela vadībā, un jau pirmajā sērijā to sagaida nopietns pārbaudījums – sērijveida slepkava ir nolaupījis kapteiņa Džima Brasa un šerifa meitas. Noziedznieks paziņo, tikai vienu no meitenēm ir iespējams glābt, komandai tikai jāizlemj, kuru. Vai CSI Lasvegasas komandai izdosies izdarīt vairāk. Arī pārējā sezona paies sarežģītu un bīstamu lietu šķetināšanā.

Oriģinālais nosaukums: C.S.I.: Crime Scene Investigation
Režisors: Alec Smight
Lomās: Teds Dansons (Ted Danson), Elizabete Šū (Elisabeth Shue), Ēriks Szmanda (Eric Szmanda) u.c.