TV6 4. maijā jautrība garantēta!

Komentāri
TV6 4. maijā jautrība garantēta!
Foto: Warner

Komēdijseriālu par latviešu piedzīvojumiem pasaulē vēl neviens nav uzņēmis, tāpēc TV6 Brīvības svētkos ļaus izbaudīt jaunu un vēl neredzētu seriālu Iebraucēji, lai arī tā darbība norisinās ASV – jautrība un joki netrūks. Seriāls vēstīs par taivāniešiem Amerikā, turklāt notikumu pamatā ir reāla, slavena pavāra biogrāfija. Izbaudiet jaunā komēdijseriāla Iebraucēji visu 1. sezonu 4. maijā no plkst. 12:50 līdz 18:50. Arī vakara noslēgums paies jautrā kompānijā, skatoties komēdiju Vienmēr jā ar Džimu Keriju galvenajā lomā.

Atklājot vairāk par seriāla Iebraucēji sižetu, Edijs kopā ar savu taivāniešu ģimenīti nolēmuši pārcelties no ķīniešu kvartāla Vašingtonā uz piepilsētu Orlando, Floridā. Vai vecāki bērniem jautāja viņu viedokli par pārvākšanos? Protams, nē – Huangu ģimenē lēmumus pieņem tikai vecāki! Tēvs jau kādu laiku ir apņēmies vadīt, viņaprāt, pievilcīgo steika restorānu Kovboju rančo. Taču ģimenei, ierodoties jaunajās mājās, rodas izbrīns un neizpratne. Viņi sastopas ar krasām kultūras atšķirībām un piedzīvo īstu kultūršoku. Turklāt daudzus sarežģījumus rada arī tas, ka Orlando praktiski nav āziešu. Edijam ir grūti iejusties skolā, jo citiem viņa ieradumi nav pieņemami, taču viņš ļoti cenšas adaptēties, mācoties balto cilvēku paradumus. Savukārt Edija tētis Luiss ir jauks, naivs un mēģina iedvesmot ne vien savu ģimeni, bet arī kaimiņus un restorāna apmeklētājus. Mamma Džesika ir pretstats tētim – viņa ir karstasinīga, drāmas mīloša sieviete, no kuras ik pa laikam sagaidāms asu emociju izvirdums, kas posta attiecības ne vien ar vīru, bet arī restorāna apmeklētājiem! Edijam vēl ir divi jaunāki brāļi Emerijs un Evans. Emerijs ir romantisks un inteliģents, bet Evans ir paklausīgais mammas mīlulītis. Izsmejieties no sirds, baudot komēdijseriāla Iebraucēji 1. sezonu no plkst. 12:50 līdz 18:50 kanālos TV6 un TVPlay!

Foto

TV6 seriāls Iebraucēji (Fresh off the boat) pasaulē pirmizrādi piedzīvoja 2015. gadā. Seriāls ir radīts, iedvesmojoties no taivāniešu šefpavāra, izdomas bagāta ēdiena eksperta Edija Huanga dzīves un viņa sarakstītās grāmatas Fresh Off the Boat: A Memoir. Iebraucēji ir otrais amerikāņu komēdijseriāls, kurā piedalās āziešu – amerikāņu ģimenīte, pirmais bija 1994. gadā Mārgaretas Čo radītais seriāls All American Girl.

..uzreiz pēc tam

Pēc seriāla Iebraucēji 1. sezonas maratona jautrība TV6 nebeigsies! Turpinājumā sekos lieliska komēdija Vienmēr jā (Yes Man), kurā galveno varoni Karlu Allenu spēlē komiķis Džims Kerijs. Karls ir pārliecināts, ka viņam nav nākotnes, taču kādu dienu viņš piesakās dalībai personalizētā attīstības programmā, kuras pamatā ir ļoti vienkārša ideja: vienmēr jāsaka tikai jā. Ar laiku Karls atklāj jā pārsteidzošo spēku, kas vienā mirklī apgriež kājām gaisā viņa privāto dzīvi un karjeru, jo viņa dzīvē parādās jauns amats un jauna draudzene. Tomēr drīz vien izrādīsies, ka labu lietu var būt par daudz, un ir iespējas, ko nevajag izmantot. Skatieties komēdiju Vienmēr jā plkst. 19:20 kanālā TV6!

Foto

Lasi vēl