TV6 18. novembrī – kareivīgi noskaņota programma

0 Komentāru
TV6 18. novembrī – kareivīgi noskaņota programma
Foto: Igma

Kanālā TV6 valsts svētku programmas piedāvājumā būs pārbaudītas vērtības – brīvība, humors un uzticami veči! TV6 valsts svētkus sāks svinēt 18. novembra rīta pusē ar komēdijseriāla Rezervisti maratonu, turpinājumā kareivīgi noskaņots ieradīsies Majors Peins, bet vakarā gaidāma Džoela un Ītana Koenu melnā komēdija Sadedzināt pēc izlasīšanas.

Rīts sākas ar Rezervistiem

Latvijas 97. dzimšanas dienu TV6 plāno aizvadīt, labi atpūšoties, baudot programmu, kas caurstrāvo humoru, patriotismu pret savu zemi, kā arī savstarpējo cieņu un atbildību citam pret citu. Svētku dienas rītā ikviens aicināts mosties ar komēdijseriālu Rezervisti (Enlisted), kura notikumus varēs izdzīvot visas dienas garumā. Stāsts ir par trīs brāļiem, kuri dienē ASV armijā un visi nozīmēti vienā – fiktīvā vienībā, kas atrodas Floridā. Lielākā daļa vienības kareivju ir izvietoti ārzemēs, taču abi jaunākie brāļi Deriks un Rendijs ir atstāti Floridā, lai rūpētos par bāzi. Kad viņu vecākais brālis Stefs iesit oficierim, arī viņš no Afganistānas tiek atgriezts bāzē. Viņam tiek uzdots pārraudzīt vienību, kurā ir kareivji ar uzvedības traucējumiem. Tieši šajā vienībā ir abi Stefa brāļi. Kopā trenējoties un strādājot, brāļi atjaunos labas attiecības. Skatieties komēdijseriālu Rezervisti 18. novembrī no plkst. 11.10 līdz 16.50 kanālā TV6!

Sagaidiet Majoru Peinu!

Kareivīgā solī turpināsies TV6 programma un tās piedāvājumā sekos komēdija Majors Peins (Mayor Pain). Galvenais varonis Bensons Vinifreds Peins ir atvaļināts flotes majors. Viņš ir dzimis, lai karotu, tāpēc civilistu sabiedrībā jūtas kā baltais zvirbulis. Vai nav vēl kāda kauja, kuru izcīnīt? Kāds ienaidnieks, kuru uzvarēt? Par laimi, nav gan! Peins tiek norīkots mācīt kadetus kādā privātskolā, kur viņam jātrenē bezcerīgu salašņu bars. Lai iedvestu padotajos kādu dzīvību, Peins liek lietā sprāgstošas granātas un īstas lodes! Kad Peinu atkal iesauc armijā, lai dotos uz Bosniju, viņš vairs nezina, vai maz vēlas atkal vicināt kara cirvi, jo viņam ir iepatikusies ne tikai jaunā dzīve, bet arī apnicīgie kadeti un kāda izskatīga mediķe. Skatieties filmu Majors Peins 18. novembrī plkst. 18.10 TV6!

Brāļu Koenu filma

Svētku dienas vakarā var uzgavilēt brāļu Džoela un Ītana Koenu filmu cienītāji! TV6 rādīs viņu veidoto melno komēdiju Sadedzināt pēc izlasīšanas (Burn after reading) – tā sākas ar brīdi, kad CIP aģents Osborns Kokss zaudē darbu. To uzzinot, viņa nomocītā, neuzticīgā sieva vēršas pie jurista, lai pārrunātu iespēju šķirties. Osborns izlemj sarakstīt grāmatu par savām darba gaitām, taču disks ar melnrakstu noklīst sporta zāles ģērbtuvē. Tur to atrod darbinieki – neaptēstais Čeds un ar plastisko ķirurģiju apsēstā Linda. Viņi sadomā šantažēt Osbornu. Stāvoklis kļūst vēl sarežģītāks, kad Linda ielaižas attiecībās ar Hariju, kurš, izrādās, guļ arī ar Koksa sievu. Filmā spēlē lieliski aktieri – Džordžs Klūnijs, Breds Pits, Džons Malkovičs, Tilda Svintone un citi. Pavadiet lielisku vakaru ar filmu Sadedzināt pēc izlasīšanas 18. novembrī plkst. 22.00 TV6!

Baudiet kareivīgi noskaņotu programmu TV6! 18. novembrī visas dienas garumā!

0 Komentāru