Komentāri
TV3 Ziemassvētku laikā un Vecgada vakarā piedāvā plašu programmu
Publicitātes foto

TV3 Ziemassvētku un Vecgada programma šim gadam sarūpēta plaša, un svētku jaunumi gaidāmi jau 22. decembrī, kad TV3 ekrānos svētku televīzijas pirmizrādes mainīsies viena pēc otras. Sirsnību, mieru un gaišas emocijas ikviena mājās ienesīs Laura Reinika, grupas Instrumenti Mēs tiksimies gaisā un Rēzijas Kalniņas Ziemassvētku koncerti, kā arī apbalvošanas ceremonija Latvijas Lepnums. Savukārt uz aizvadītā gada svarīgākajiem notikumiem atskatīsies raidījumi TV3 Ziņas un Nekā personīga. Izbaudiet arī bagātīgo gadu mijas piedāvājumu – Vecgada vakara šovu Sanāciet, sadziediet! un raidījumu Valstī viss ir kārtībā kanālā TV3!

Svētku koncerti

Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, 20.20 TV3 skatītājiem priecīgas noskaņas atnesīs koncerts Lauris Reiniks Ziemassvētkos. Svētku sajūtu kopā ar L. Reiniku palīdzēs radīt instrumentālā grupa, ķekatnieki un vairāki īpašie viesi. Koncertā skanēs jaunas un arī sen zināmas, iemīļotas dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā. Uzreiz pēc L. Reinika koncerta 23.20 TV3 skatītājus priecēs pavisam nesen notikušais grupas Instrumenti Mēs tiksimies gaisā viens no koncertiem. Jānis Šipkēvics stāsta vairāk: ”Esam ļoti priecīgi par iespēju šo programmu piedāvāt arī īpašos nakts koncertos Rīgā un Cēsīs – tā vien šķiet, ka mūzika, ko esam radījuši šiem koncertiem, savu īsāko un patiesāko ceļu pie klausītāja atrod maģiskajā laikā īsi pirms pusnakts.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī nākamajā dienā, pirmajos Ziemassvētkos, 11.15 kanālā TV3 skanēs saviļņojoša oriģinālmūzikas programma, ko īpaši šiem gaišajiem svētkiem veido izcilā latviešu aktrise Rēzija Kalniņa un visu paaudžu iemīļotais mūziķis un komponists Uldis Marhilēvičs.

Televīzijas pirmizrāžu birums

TV3 skatītājus svētku laikā dāvinās desmit aizraujošas televīzijas pirmizrādes! Svētkiem iesildīs 23. decembrī televīzijas pirmizrāde Dejosim, animācijas filma Sofija pirmā: stāsts par princesi un komēdija Īstais Santaklauss. Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, aizraujošos piedzīvojumos aizvedīs drāma Ziemassvētki pilī, bet otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, visu ģimeni vienos filma Mistle-Tones. Pēc Ziemassvētku brīvdienām filmu birums neapstāsies, jo jau 27. decembrī skatītājus sagaida filmas Ziemassvētku konsultants un D’Artanjans un trīs musketieri. 29. decembrī varēs baudīt romantiku kopā ar Princis un es 3: karalisks medusmēnesis, bet Vecgada dienu, 31. decembrī, pavadiet ar animācijas filmu Nakts lielveikalā un romantisku filma Mārlijs un es: kucēna gadi.

Latvijas Lepnuma ceremonija

Apliecinot un apzinoties, ka tumšais laiks ir beidzies, ka nu ar katru jaunu rītu saule gaismu nesīs arvien agrāk, otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, 20.20 tiks atklāta apbalvošanas ceremonija Latvijas Lepnums. Vakara gaitā skatītāji iepazīs 10 pašaizliedzīgus un apņēmīgus Latvijas Lepnumus, kas kādam ir nesavtīgi palīdzējuši, stāvējuši blakus nelaimē, devuši cerību vai piepildījuši klusu sapni. Latvijas Lepnums ceremoniju vadīs TV3 Ziņu vadītājs Arnis Krauze, bet īpašās balvas godājamām personībām pasniegs kultūras darbinieki, sportisti un citi, kas ir nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Savukārt ar muzikāliem priekšnesumiem Latvijas Lepnuma ceremonijas laikā uzstāsies Annija Putniņa un Jāzepa Mediņa mūzikas skolas koris, Goran Gora, Antra Stafecka, Aija Andrejeva un Jāzepa Mediņa mūzikas skolas koris. TV3 Ziņu un šā gada apbalvošanas ceremonijas Latvijas Lepnums vadītājs A.Krauze svētkos novēl: ”Ziemassvētku laiks dod iespēju apstāties, lai pateiktu mīļus vārdus tuvajiem un novērtētu apkārtējo ļaužu labos darbus. Tas ir brīdis, kad ir iespēja saprast, ar kuriem cilvēkiem varam lepoties, un, cik daudziem gada laikā neesam paguvuši pateikt siltu paldies. Lai Jums izdodas apstāties, lai izdodas atrast sirdsmīļus vārdus un novērtēt no sirds paveiktus darbus.”

TV3 Ziņu un Nekā personīga gada apskati

Šogad, 28. decembrī, 19.00 Nekā personīga jau tradicionāli piedāvās gada notikumu apskatu komandas žurnālistu skatījumā. 2014. gads pagājis Ukrainas notikumu ēnā un Nekā personīga daudz vērības pievērsa drošības un patriotisma jautājumiem. Vēl šajā gadā, pateicoties Nekā personīga, valsts budžets atguvis 1 miljonu eiro. Tāpat raidījuma komanda palīdzējusi kādai ģimenei strīdā ar Valsts ieņēmumu dienestu nezaudēt vienīgo mājokli, un pēc raidījuma sižeta valsts robežas sakārtošanai piešķirti 15 miljoni eiro.

Savukārt 31. decembrī 19.00 TV3 Ziņu dienests īpašā stundu garā raidījumā atskatīsies uz nozīmīgākajiem šā gada notikumiem. Šogad tika piedzīvota pāreja uz eiro, Saeimas vēlēšanas, kurās atklājās tik daudz nesmukumu, kā vēl nekad, un kārtējās nedienas, kas piemeklēja lauksaimniekus. Taču šā gada galvenā iezīme – tas pagāja draudu ēnā. Kopš pagājušā gadsimta vidus Latvija nebija nonākusi tik tuvu kara draudiem. Un vajadzēja izšķirties, vai noskatīties no malas uz notiekošo Ukrainā, vai nesamierināties un riskēt. Latvija izvēlējās pēdējo, apzinoties, kādas sekas tas var nest.

Lasi vēl