TV3 UgunsGrēka vietā – komēdijseriāla Virtuve jaunākā sezona

9 komentāri
TV3 UgunsGrēka vietā – komēdijseriāla Virtuve jaunākā sezona
Publicitātes foto

Kamēr kaislības seriāla UgunsGrēks virtuvē pieklusušas līdz jaunai sezonai, TV3 piedāvā ielūkoties prestižā restorāna Clode Monet aizkulisēs jeb Virtuves jaunajā sezonā, kurā valda attiecības, pārpratumi un pats galvenais – labs humors. Vika atraidīs Dmitriju Nagijevu, jo vēlēsies palikt kopā ar Maksu, kurš, iespējams, jau būs paspējis ieskatījies Barinova meitā. Šie un vēl citi jaunumi komēdijseriāla Virtuve 3. sezonā no 4. janvāra kanālā TV3!

Virtuve veidotāji sola, ka šī sezona būs pikanta, gluži kā čili, un tik negaidītu mirkļu piepildīta, kā molekulārais saldējums! Virtuvē būs ļoti dinamiski notikumi, kuros lielākoties būs iesaistīts viens no galvenajiem varoņiem – Makss. Viņš izmantos visus iespējamos un neiespējamos veidus, kā pietuvoties Vikai. Viņas un Maksa attiecības šo divu sezonu laikā ir tik daudz pārdzīvojušas – tajās bijuši kāpumi un kritumi, gaidas un vilšanās. Taču šajā sezonā Vika sev tipisko asumu būs likusi pie malas. Neraugoties uz to, ka arī 3. sezonas sākumā Vika joprojām centīsies aizmirst Maksu, viņa šim vīrietim būs vēl tuvāk kā jebkad. Protams, jo īpaši, kad uzzinās, ka viņai ir jauna sāncense!

”Jaunā sezona ir interesantāka par iepriekšējām divām gan tehniski, gan sižetiski. Tā ir īpaša ar to, ka gaidāmas ainas, kurās pavāri paši izpildīs dažādus trikus. Vēl parādīsies arī jauni varoņi, bet no kāda jau zināmā diemžēl nāksies šķirties. Taču lielākā šīs sezonas intriga būs Vikas un Maksa attiecības, kurās būs iejaucies kāds nopietns sāncensis,” atklāj scenārija autors Vasīlijs Kucenko.

Foto

3. sezonā gaidāma arī jauna varone Katja, kura ir šefpavāra Barinova meita, lieliska molekulārās virtuves speciāliste. Lai arī sākumā viņas talants netiks tik ļoti novērtēts, tad vēlāk viņa iemantos kolēģu uzticību. Turklāt starp Katju un Maksu gaidāmas tuvas attiecības. Vēl šosezon lielas pārmaiņas sagaida oficianti Nastju, kura pašai negaidīti ir sestajā grūtniecības mēnesī.

Izbaudiet Virtuve jauno, 3. sezonu jau no 4. janvāra darba dienās plkst. 20:20 kanālā TV3!