TV3 svētkos dāvina īpašu UgunsGrēka sēriju, desmit TV pirmizrādes un Jaunā gada koncertšovu

Pievienot komentāru
TV3 svētkos dāvina īpašu UgunsGrēka sēriju, desmit TV pirmizrādes un Jaunā gada koncertšovu
TV3 publicitātes foto

Pirmo reizi TV3 seriāla UgunsGrēks vēsturē skatītāji varēs izbaudīt īpašu Ziemassvētku noskaņām piepildītu sēriju, kas televīzijas ekrānos būs redzama 24. decembrī. Svētku turpinājumā ikvienu priecēs Dona koncerts Ceļojums, apbalvošanas ceremonija Latvijas lepnums un desmit televīzijas pirmizrādes. Savukārt Vecgada vakarā iecienītais raidījums Bez Tabu vēstīs par nākamā gada astroloģisko prognozi. Un uzreiz pēc tam sekos krāšņs Jaungada sagaidīšanas koncertšovs Mirklis pirms pusnakts, ko vadīs Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis.

Ziemassvētku vakars kopā ar UgunsGrēku!

Ziemassvētki strauji tuvojas – tos šogad īpaši atzīmēs seriāls UgunsGrēks! Aicinām būt kopā ar iemīļotajiem seriāla varoņiem, lai baudītu Ziemassvētku dziesmoto pasaku ar laimīgām beigām. Dziedošajā pasakā piedalīsies Aivars, Milda, Lidija, Krista, Dāvids, Jezups, Magda, Intars, Sandija, Gunārs, Helēna, Fēlikss, Jevgēņija, Dana un Gatis. Kopā iemīļotie varoņi ceps piparkūkas, pušķos eglīti, daudz dziedās, priecāsies un pats galvenais – aizmirsīs par nedienām un kopā svinēs svētkus! To visu uzburt palīdzēs brīnumnūjiņa! Vai arī sniegu svētkos tā uzburs, lai zirgus varētu jūgt kamanās, nevis ratos? Katrā ziņā, skatītājiem būs unikāla iespēja ieraudzīt Pētersonu viesnīcu svētku krāšņumā! Izbaudiet dziedošo pasaku UgunsGrēks svin Ziemassvētkus jau 24. decembrī plkst. 20:20 kanālā TV3!

Foto: ieskats seriāla svētku sērijas tapšanā

Desmit televīzijas pirmizrādes

TV3 skatītājiem svētku laikā dāvinās desmit aizraujošas televīzijas pirmizrādes! 24.decembrī izbaudiet piedzīvojumu filmu plkst. 12:40 Salavecīša aizvietotājs (Santa switch) un plkst. 14:30 animācijas filmu Polārais ekspresis (Polar express). Dienu vēlāk, 25. decembrī plkst. 13:15 fantāzijas filmu Kā tu šogad uzvedies? (Naughty or nice), plkst. 16:40 piedzīvojumu filmu Viens pats mājās 5 (Home Alone: The holiday heist), plkst. 18:40 animācijas filma Kungfu Pandas svētku diena (Kung fu Panda holiday) un plkst. 20:20 Ledus sirds (Frozen), kurā debitējis mūziķis Dons – viņam uzticēts ierunāt sniegavīra Olafa lomu un visu bērnu iemīļoto Olafa dziesmiņu. 26. decembrī plkst. 11:45 skatītājus priecēs komēdija Ziemassvētku savedējs (Matchmaker Santa) un plkst. 22:30 piedzīvojumu filma Pī dzīve (Life of PI). 27. decembrī plkst. 20:00 pasaku filma Varenais no Oza zemes (Oz the great and the powerful). 31. decembrī plkst. 14:50 būs ģimenes filma Septītās debesis (Disney cloud 9).

Dona koncerts Ceļojums

Koncertprogrammā Ceļojums iekļauti gan mūziķa Dona populārākie hiti, gan dziesmas no jaunākā albuma Sibīrija, kas veidots, iedvesmojoties no vairāk nekā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat Vladivastokai un Varanasi, Indijas vecākajai pilsētai. Koncertā izskanēs arī dziesma Vilks, kas ir Dona 2015. gada karstākais singls. Lai gan dziesmas mūzika tika sacerēta pirms astoņiem gadiem, tā iekļauta albumā tikai tagad, kad mūziķim izdevies atrast dziesmas vārdus. Gūstiet pozitīvas emocijas, baudot Dona mūziku jau pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, plkst. 22:25 kanālā TV3!

Latvijas lepnuma ceremonija

Tradicionāli otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, plkst. 20:00 norisināsies apbalvošanas ceremonija Latvijas lepnums. TV3 Ziņu un Latvijas Lepnums vadītājs Arnis Krauze atklāj: “Latvijas lepnuma apbalvošanas ceremonija ir mans gaidītākais televīzijas notikums. Nu jau divus gadus tā ir arī liela atbildība, jo kopā ar kolēģi Evelīnu skatītājus iepazīstinām ar stāstiem par drosmīgiem, sirds gudriem un nesavtīgiem cilvēkiem. Tie liek aizmirst ikdienas sūkstīšanos par dažādām nebūšanām un vēlreiz apliecina, ka mūsu vidū ir tik daudz līdzcilvēku, kuri spēj ar saviem darbiem iedvesmot. Emocijas, kuras piedzīvoju uz skatuves kopā ar balvu saņēmējiem, atmiņā paliek uz ilgu laiku. Prieks arī par daudzajiem pieteikumiem balvas saņemšanai, jo svarīgi ka citu labos darbus spējam pamanīt un novērtēt. Mēs katrs esam Latvijas lepnums, ja vien steidzīgajā ikdienas ritmā spējam atrast kaut īsu brīdi kādam labam darbam vai domai.”

Vakara gaitā skatītāji iepazīs 10 pašaizliedzīgus un apņēmīgus balvas saņēmējus. Netipiski, bet šogad viens no stāstiem būs par cilvēku, kurš īpašam un Latvijā unikālam arodam veltījis visu dzīvi, būs divi stāsti, kuri sniedzas pāri robežām – vienā no tiem Latvijas iedzīvotāji ir snieguši palīdzīgu roku, kāds cits stāsts ir par Nīderlandes pilsoni, kura rūpējās par cilvēkiem no Zaubes pagasta. Vēl ļoti daudzu atmiņā paliks noteikti kāds neredzīgs cilvēks, kurš par spīti aklumam spēj paveikt neticamas lietas! Visi stāsti ļaus smelties iedvesmu visam 2016. gadam.

Nekā personīga un TV3 Ziņu gada apskati

27. decembrī plkst. 19:00 uz aizvadītā gada tēmām atskatīsies pētnieciskās žurnālistikas raidījums Nekā personīga. Nekā personīga žurnālisti gada garumā sekojuši ģeopolitiskajām izmaiņām Baltijas reģionā un kaimiņvalstīs, Krievijas tautiešu politika īstenotājiem Latvijā. Gada apskatā izvērtēsim, kā situācija mainījusies un ko tas mums nozīmēs nākamajā gadā. Iekšpolitikā šis bija gads, kad uz Latvijas politiskās skatuves notikusi spēku pārbīde. Par Valsts prezidentu kļuvis pieredzējis politiķis Raimonds Vējonis, kura uzskatu maiņa bija acīm redzama, viņam nonākot aizsardzības ministra amatā. Savukārt ilglaicīgā varas partija Vienotība šogad pieredzēja lejupslīdi. No pašu izpētītā visšokējošākais 2015. gadā bija tā saucamais Nanoūdens stāsts par mazgāšanas līdzekļu iepirkumiem Rīgas Satiksmē. Tas parādīja, kā notiek krāpniecība necaurspīdīgos kapitālsabiedrību iepirkumos.

Savukārt Vecgada vakarā, 31.decembrī, plkst. 19:00 TV3 Ziņu dienests īpašā raidījumā apkopos galvenos 2015. gada notikumus Latvijā un pasaulē, atgādinās par cilvēkiem, kuri likuši mums lepoties, baidīties un arī sarkt. Šogad nācās pārliecināties, cik ļoti lielu ietekmi uz Latvijā notiekošo atstāja notikumi ārpus mūsu valsts. Nebeidzamā bēgļu plūsma, karadarbība Tuvajos austrumos, daudzie terora akti un Krievijas agresīvā ārpolitika radīja draudus Latvijas cilvēkiem un pat valstiskumam. Tas lika pirmo reizi valstij kā galveno prioritāti izvirzīt drošību. Arī Latvijas iekšpolitikā neiztika bez pārmaiņām – jauno laiku vēsturē piedzīvots nebijis gadījums, kad Valsts prezidents atsakās kandidēt uz otru pilnvaru termiņu. Andra Bērziņa vietā amatā stājās tobrīd mazpazīstamais politiķis Raimonds Vējonis, kuram izdevās atjaunot respektu pret Valsts prezidenta institūciju un iekarot tautas atbalstu. Nākamais gads, iespējams, sāksies bez valdības – visu gadu klīdušās runas par valdības nomaiņu vainagojās ar premjeres Laimdotas Straujumas demisiju. Netrūka arī skaļu skandālu – koruptīvos darījumos pieķertas augstas amatpersonas, bet dzērumā nepatikšanās iekūlās vairāki politiķi. Tas radīja labvēlīgu augsni korupcijai un pamatotas bažas par valsts nozagšanu. Piedzīvota arī krīze izglītības sistēmā, ko radīja valdības ilgstošā nespēja īstenot izglītības reformu un nodrošināt pedagogiem cilvēka cienīgu atalgojumu. Taču otrpus okeānam uzlēkusī basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, lai gan sākumā visai nicīgi izteicās par savu dzimteni, tomēr ļāva latviešiem izjust lepnumu, un miljoniem cilvēku visa pasaulē – uzzināt Latvijas vārdu.

Bez Tabu horoskopi

Brīdi pirms tiek lietas Jaunā gada laimes, Bez Tabu komanda kopā ar Latvijas pazīstamākajiem astrologiem ielūkosies nākamā gada horoskopu prognozēs! Kāds būs ugunīgā pērtiķa gads? Kādus satricinājums tas atnesīs pasaulē un Latvijā? Cik stabils tas solās būt finanšu un darba jomā? Kad un kā jāplāno atvaļinājumi? Kas tiek solīts veselībai? Un, kādas kaislības varam sagaidīt attiecību un mīlestības jomā?

Savas prognozes piedāvās astrologi Jānis Bēniķis, Rita Riekstiņa, Agnese Fūrmane, Anita Masaļska un Ivars Zagorskis. Bet paši raidījuma Bez Tabu veidotāji beidzot uz savas ādas nolēmuši pārbaudīt simtreiz dzirdēto filmas Likteņa ironija jeb vieglu garu! stāstu par ikgadējo tradīciju Vecgada dienā kopā ar draugiem doties uz pirti!
Aizraujoši, smieklīgi, ar humoru un intrigu par 2016. gadu – Bez Tabu 31. decembra vakarā, plkst. 20:00 TV3!

Jaungada koncertšovs Mirklis pirms pusnakts

Par labu noskaņojumu un jautrību visa vakara garumā sola gādāt šova vadītāji – Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis. Krāšņajās svinībās netrūks ne sarkanā paklāja, ne dzirkstoša šampanieša, ne smieklu, dziesmu un deju, ne laba humora. Un, protams, muzikālās programmas ikvienai gaumei un dvēseles noskaņojumam, par to parūpēsies lieliskie latviešu mūziķi: Astro`n`out, Ne(X)t move saksofonu kvartets, Mākoņstūmēji, bet, bet, Opus Pro, DaGamba, Colt, Tirkizband, kolorītā rock’n’roll grupa Keksi, bungu šovs, kā arī dziedātāji Antra Stafecka, Ivo Fomins, Jānis Stībelis, Normunds Rutulis, Laimis Rācenājs un Mariači banda Sol Y Sombra un daudz citu mākslinieku. Populārais šovmenis un stand-up aktieris Jānis Skutelis priekšnesumu starplaikos uz skečiem un nelielām sarunām aicinās dažādas populāras Latvijas personības, tostarp Elita Patmalniece, Raimonds Bergmanis un pat duets Sandra. Izbaudiet Jaungada koncertšovu Mirklis pirms pusnakts jau 31.decembrī plkst. 21:00 kanālā TV3! Un gadu mijā ieklausieties Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunā, kā arī izbaudiet Jaunā gada svētku uguņošanu 11. novembra krastmalā!

Foto: TV3 sejas ieraksta Jaungada šova tituldziesmu

 

Bez Tabu gada balva

1.janvārī 19:35 Bez Tabu piedāvās ikgadējo veselīgas ironijas piesātināto Gada Balvas pasniegšanas ceremoniju – atceroties un pieminot gada lielākās nejēdzības un to autorus. Dažādās nominācijās izvirzīti šī gada spilgtākie notikumi – gan Skolēnu Dziesmusvētki ar ģībušajiem bērniem un atcelto gājienu, gan tualetes papīra uzskaite Rīgas bērnudārzos, gan bezgaumīgākās reklāmas, gan policisti, kuri likuma burtam pieturas tik cieši, ka rezultāts spēj apstulbināt pat rūdītākos ciniķus!

Tautai jāzina savi varoņi, tāpēc sumināsim tos īpašā Bez Tabu Gada balvas pasniegšanas ceremonijā, kuru ar savu klātbūtni pagodinās arī Latvijā pazīstami mākslinieki. Apvienība Bermudu Divstūris, reperis Ozols, ģitāras virtuozi Rihards Lībietis un Gints Smukais, kā arī Laimis Rācenājs ar Mariachi Band Sol Y Sombre. Nepalaidiet garām Bez Tabu Gada balvu, 1. Janvārī plkst. 19:35 TV3!