TV3 startē jauns šovs “Iemāci sievai stūrēt!”

Pievienot komentāru
TV3 startē jauns šovs “Iemāci sievai stūrēt!”
Publicitātes foto

Patīk jociņi par dāmām pie stūres? No 17. maija trešdienu vakaros kanālā TV3 skaties, cik smieklīgi tie šķiet vīriem, kas saņēmuši uzdevumu – “Iemāci sievai stūrēt!”.

Jociņi par sievietēm pie stūres, šķiet, ir jau no mirkļa, kad pirmā dāma sāka vadīt auto. Nav arī noslēpums – parasti lielākie šādu joku plēsēji ir vīrieši. Pietiks jokoties – ja jau šķiet, ka sieviete neprot braukt, lai vīri ķeras pie lietas un iemāca!

Realitātes šovā “Iemāci sievai stūrēt!” vīriešiem tiek dota šāda iespēja. Taču braukt jāmāca pilsētas satiksmes apstākļos un pašam ar savu auto. Par laimi, vēlme uzvarēt sacīkstēs ir stiprāka par bailēm par savu dzelzs rumaku, tādēļ šovs var sākties!

Katrā raidījumā piedalās divas ģimenes. Pirmajā dienā sievas brauc ar projekta auto pa mācību laukumu, otrajā – izbrauc pilsētas ielās. Trešajā dienā laiks sēsties pie ģimenes auto stūres! Braucot pa pilsētu, dalībniekiem jāizpilda raidījuma vadītāja uzdevumi – “noparkoties”, nomazgāt auto vai ieliet degvielu. Ar katru uzdevumu nākamais kļūst aizvien sarežģītāks. Šova noslēgumā sievām jānokārto eksāmens, lai uzvarētājas tiktu pie naudas balvas.

Foto: ieskats jaunajā šovā

Projekta galvenais uzdevums nav tikai parādīt autovadīšanas prasmju apguves procesu, bet atklāt pāra patiesās jūtas un attiecību stiprumu. Tas būs īsts pārbaudījums pat stiprākajām attiecībām! Būs asaras, kliegšana, atbalstīšana, uzmundrināšana, draudi un daudz smieklu abpus ekrānam!

Cik smieklīgi ir jociņi par sievieti pie stūres mirklī, kad jāiemāca sievai braukt ar savu auto – skaties raidījumā “Iemāci sievai stūrēt!” no 17. maija trešdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā TV3!