TV3 seriāla Reiz sensenos laikos trešā sezona ir klāt!

0 Komentāru
TV3 seriāla Reiz sensenos laikos trešā sezona ir klāt!
Publicitātes foto

Maģija atgriežas un piedzīvojumi turpinās kopā ar TV3 seriāla Reiz sensenos laikos jaunāko sezonu. TV3 skatītāji aicināti dodieties uz Nekurnekadzemi, kur bērni nekad nepieaug, un aizmirsti visu, ko zini par Pīteru Penu, jo viņš ir bīstams. Sniegbaltīte, Princis, Ļaunā Karaliene, Rumpelrūķis, Kapteinis Āķis – visu laiku iemīļotāko pasaku varoņu piedzīvojumi seriāla Reiz sensenos laikos jaunajā, trešajā sezona no 10.decembra trešdienu vakaros 21:45 kanālā TV3!

Pievienojas jauni varoņi

Reiz sensenos laikos ir fantāziju stāsts, kurā mūsdienīgā pasaule mijas ar pasaku zemi. 28 gadīgās Emmas Svamas bezrūpīgā dzīve mainās, kad viņas 10 gadus vecais dēls, no kura viņa atteicās daudzus gadus atpakaļ, paziņo Emmai, ka viņa ir Prinča un Sniegbaltītes meita. Zēnam nav ne mazāko šaubu, ka paralēli mūsu pasaulei pastāv arī pasaku zeme – Storībrūkas pilsēta, kurā ar laiku nonāk arī Emma. Pamazām varone sāk pieķerties neparastajam zēnam un dīvainajai pilsētai, kurā visi ir aizmirsuši, kas viņi bija agrāk. Tas viss ir noticis tādēļ, ka ļaunā ragana, kas bija Henrija audžu māte, ir uzlikusi lāstu, ar kura palīdzību viņa ir apstādinājusi laiku pasaku zemē. Atliek tikai pastiept roku un stāsts atdzīvosies. Sākas episka cīņa par abu pasauļu nākotni, bet lai uzvarētu, Emmai nāksies pieņemt savu likteni.

Otrā Reiz sensenos laikos sezonas izskaņā divi ļaundari no reālās pasaules Gregs un Tamāra nolaupa Henriju un aizved viņu uz Apburto mežu Nekurnekadzemē, lai iznīcinātu labās burvestības spēku. Savukārt jau trešajā sezonā galvenie varoņi dodas no Storībrūkas uz pasaku valstību, lai zēnu atrastu un izglābtu. Vēl šajā sezonā papildu jau iepazītajiem pasaku varoņiem, kuru vidū ir Sniegbaltīte, Princis, Ļaunā karaliene, kapteinis Āķis un Rumpelrūķis, pievienosies virkne jaunu tēlu. Viens no tiem būs spilgtais bērnības pasaku tēls – Pīters Pens – zēns, kurš spēj lidot un nevēlas izaugt liels. Pasaku varoņu pulciņu papildinās arī Disneja multfilmu tēls Ariela, kuras izcelsme meklējama labi zināmajā Hansa Kristiana Andersena pasakā Mazā nāriņa. Vēl ieradīsies arī brāļu Grimmu radītā princese Rapuncele, kuras garie gaišie mati maina krāsu, tos ķemmējot. Spilgts tēls būs arī ļaunā sieviete – Kruella de Villa, kura pazīstama no filmas 101 dalmācietis un kāres pēc melnbaltajiem suņiem, lai no viņu ādām pagatavotu sev kažoku.

Seriāla veidotāji Ādams Horovics un Edvards Kitsis atklāj vairāk par jauno sezonu: ”Visi notikumi joprojām risināsies vietā, kur ikviens satiek savas pagātnes ēnas – Nekurnekadzemē. Tajā vienuviet būs sapulcējušies teju visu pasaku tēli un atklāsies vēl nezināmas viņu rakstura šķautnes. Un pasaku varoņi nokļūs vēl intriģējošākos un negaidītākos piedzīvojumos!”

0 Komentāru