TV3 rudens sezonu atklās vairāki šovi un seriāla UgunsGrēks jaunā sezona

2 komentāri
TV3 rudens sezonu atklās vairāki šovi un seriāla UgunsGrēks jaunā sezona
Es Tevi mīlu, Latvija komanda. TV3 publicitātes foto

Šajā rudenī TV3 piedāvās īpaši aizraujošu sezonu. Jau septembrī tiks svinēta Bez Tabu 15. dzimšanas diena, skatītājus sasniegs trīs Latvijā veidoti šovi Izklausies redzēts, Saimnieks meklē sievu, Paķer līdzbraucējus!, kā arī seriāla UgunsGrēks 14. sezona un vairāku raidījumu jaunās sezonas. Tāpat TV3 ekrānos ieradīsies jaunākie seriāli un filmas, kuros būs sastopami pasaules labākie supervaroņi! Izbaudiet labāko Latvijā veidoto programmu un TV3 īpašo sezonas atklāšanas šovu Es mīlu tevi, Latvija! 30. augustā plkst. 20.15 kanālos TV3 un TVPlay!

Sezonas atklāšanas raidījums

TV3 skatītāji šajā rudenī tiks lutināti ar ļoti daudzām, dažādām un aizraujošām Latvijā veidotām programmām. Taču nesteigsimies notikumiem pa priekšu, vispirms īpaši atzīmēsim rudens sezonas sākumu! Tā tiks svinēta 30. augustā šovā Es mīlu tevi, Latvija!, kura vadīšana uzticēta Dailes teātra aktierim Artūram Skrastiņam, bet komandu kapteiņu lomās iejūtas Jana Duļevska un Valters Krauze. Šovā tiksies cienītas un mīlētas TV3 personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem mērosies spēkiem savās zināšanās ne tikai par Latviju, bet arī kanālu TV3. J. Duļevskas komandas sastāvā būs UgunsGrēks varoņa Jezupa atveidotājs Kristaps Rasims, TV3 Ziņu vadītājs Edijs Bošs un Saimnieks meklē sievu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare. Savukārt V. Krauzes komandā piedalīsies Viņas melo labāk aktrise Anete Krasovska, Nekā personīga vadītāja Ilze Jaunalksne un Izklausies redzēts žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics. Skatieties šovā Es mīlu tevi, Latvija!, kā dalībnieki atrisina āķīgus uzdevumus!

Gaidītākie sezonas notikumi

Septembrī TV3 ekrānos nonāks arī skatītākā Latvijas seriāla UgunsGrēks jaunā sezona. Pašlaik norit radošo komandu darbs pie jauno sēriju veidošanas, ik diena tiek aizvadīta filmēšanas laukumā vai seriālu montāžas telpās. Zināms, ka seriālā šajā rudenī būs sagaidāmi jauni varoņi un aktieri, kuru vārdi tiks atklāti jau pavisam drīz.

Rudens sezonā būs redzami arī divi jauni projekti – šovs Paķer līdzbraucējus! par ceļošanu kopā ar pilnīgi svešiem cilvēkiem un uz patiesiem notikumiem balstīti stāsti Šaubu ēnā. Tāpat būs arī jau zināmu šovu un raidījumu jaunās sezonas – Izklausies redzēts, kurā par lielisku atpūtu gādās Lauris Reiniks un dažādas kolorītas personības, Saimnieks meklē sievu ar Baibu Sipenieci-Gavari, kā arī Kinomānija ar jauno vadītāju Jāni Strapcānu un Annu Rozīti, Garšas mednieki, kurā piedalās Latvijā zināmas personības, speciālizlaidums Gatavo 3 mežā un Bez Tabu: Dzīves smalkumi ar Baibu Runci un Ēriku Palkavnieku. Protams, tagad un turpmāk laiks tiks veltīts arī jaunākajām ziņām un aktualitātēm ierastajos un iecienītajos informatīvajos raidījumos Bez Tabu, TV3 Ziņas un Nekā personīga.

Bez Tabu svētkos iegūst jaunu studiju

Šajā vasarā īpaša uzmanība jau pieminētajā raidījumā Bez Tabu tiek pievērsta 15. jubilejai! Gaidot lielo dienu, raidījuma vadītāji ir gatavojuši savas iecienītākās kūkas, ar kurām svētku nedēļā dosies viesos pie skatītājiem, apceļojot visus Latvijas novadus! Latvijas apceļošana noslēgsies Rīgā jau 4. septembrī plkst. 19:35, kad tiks svinēta Bez Tabu 15. dzimšanas diena, baudīti svētku gardumi un atklāts pārsteigums – jauna un stilīga studija, kuras tēls būs kļuvis modernāks un spilgtāks. Bez Tabu īpašajā svētku vakarā un arī turpmāk būs piepildīts ar interesantu un daudzveidīgu saturu. Ieraudzīsiet, kā raidījuma komanda piepilda skatītāju lielākos dzīves izaicinājumus, kuru izpildei bija nepieciešama liela drosme un varonības gars!

Labākais no pasaules!

Lai izklaides piedāvājums būtu vēl plašāks un saistošs ikvienam skatītājam, rudens sezonā kanālā TV3 nonāks arī pasaulē slavu guvuši seriāli, filmu pirmizrādes un piedzīvojumu filmas visai ģimenei. Lūk, daži no gaidāmajiem jaunumiem – pasaulslavenie seriāli CSI: kibernoziegumi (CSI:Cyber), Melnais saraksts (Blacklist) 2.sezona, kā arī turpināsies jau iecienītais supervaroņu seriāls Bulta (Arrow) un pasaules grāvējs Krīze (Crise). Tāpat sestdienas vakaros TV3 mājos Šreks un viņa draugi, pēc kura stafeti pārņems komiksa Marvel varoņi filmās Leģenda par pēdējo gaisa pavēlnieku (The Last Airbender), Eragons (Eragon), Spaidermens (Spider man), Avatars (Avatar), Fantastiskais četrinieks (Fantastic Four). Savukārt svētdienās skatieties televīzijas pirmizrādes Ceļojums uz zemes centru (Journey to the Center of the Earth), Ceļojums uz Noslēpumu salu (Journey 2: The Mysterious Island), Džons Kārters (John Carter).

Izbaudiet TV3 īpašo sezonas atklāšanas raidījumu Es mīlu tevi, Latvija! 30.augustā plkst. 20:15 TV3 un TVPlay!