Komentāri
TV3 piedāvā X-Cilvēki: Bijušās nākotnes dienas televīzijas pirmizrādi
Foto: 20th Century Fox

Kad satiekas līdzvērtīgi pretinieki, ticamākais gala iznākums ir iznīcība. Vienīgā iespēja ir novērst karu, pirms tas sācies! Iemīļotie personāži no zināmās X-Cilvēku triloģijas apvieno spēkus ar saviem jaunākiem varoņiem no filmas X-Cilvēki: Pirmā klase, lai episkā cīņā mainītu pagātni un izglābtu nākotni. Izbaudiet X-Cilvēki: Bijušās nākotnes dienas televīzijas pirmizrādi 15. maijā plkst. 20:00 kanālā TV3!

Kopš pirmās X-Cilvēku filmas iznākšanas pagājuši jau aptuveni 16 gadi. Taču noteikti turpinājumi sekos, jo filmas pamatā esošā komiksa sērija piedāvā nebeidzamu materiālu jauniem stāstiem uz ekrāna. Bijušās nākotnes dienas (X-Men: Days of Future Past) ir jau septītā filma par X-Cilvēku komiksa varoņiem. Filma sākas postapokaliptiskā pasaulē, kur dzīvības tradicionālās formas jau piemeklējusi iznīcība. Tā stāsta par Dr. Bolivāru Trasku, kurš ir pārliecināts, ka mutanti apdraud cilvēci, Tāpēc viņš rada sargus, milzīgus robotveida cīnītājus, kas spēj pamanīt mutantu gēnus, kā arī atrast inficēto cilvēku. 21. gadsimtā sargi ir kļuvuši par ārkārtīgi efektīviem slepkavošanas ieročiem. Mutantiem draud iznīcināšana, tāpēc Vilknadzis piesakās atgriezties atpakaļ laikā un apvienot pagātnes X-Cilvēkus, tostarp profesoru X un Magneto, lai palīdzētu mainīt izšķirošo vēstures mirkli un izglābtu savu nākotni.

Foto

Tiem skatītājiem, kuri nav sekojuši līdzi iepriekšējām X-Cilvēku filmām, uztraukumam nav pamata, jo Bijušās nākotnes dienas palīdzēs saprast notikumus, kuri bijuši pirms šīs filmas un rosinās interesi par turpmākajiem notikumiem. Turklāt filmu novērtēs īpaši tie, kuriem patīk spriedzes kino.

X-Cilvēki: Bijušās nākotnes dienas apvienoti visi pamataktieri un tēli, kas parādījušies X-Cilvēku sākotnējās versijās – Hjū Džekmens, Džeimss Makevojs, Maikls Fasbinders, Halle Berija un Dženifera Lourensa. Filmas režisors ir Braiens Singers, un šī būs jau viņa ceturtā filma no X-Cilvēku kino sāgas. Kā vēsta IMDB, B. Singers šobrīd strādā jau pie nākamās daļas X-Men: Apocalypse, kas solās jau maijā nonākt uz kino ekrāniem. Līdz šim B. Singers ir uzņēmis arī tādas filmas kā The Usual Suspects, Superman Returns, Valkyrie.

X-Cilvēki: Bijušās nākotnes dienas televīzijas pirmizrādi 15. maijā plkst. 20:00 TV3!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl