TV3 parūpējies par aizraujošu atpūtu skolēnu rudens brīvlaikā

1 komentārs
TV3 parūpējies par aizraujošu atpūtu skolēnu rudens brīvlaikā
Publicitātes foto

TV3 tradicionāli skolēnu rudens brīvlaikā piedāvās aizraujošu un jautru programmu. Brīvdienu rīti sāksies ar neaizmirstamām Simpsonu ģimenītes dēkām un piedzīvojumiem. Nedaudz vēlāk diena tiks turpināta ar filmām visai ģimenei, turklāt četras no piecām būs televīzijas pirmizrādes! Savukārt 31. oktobrī – Helovīnu vakarā – tiks piedāvāta animācijas filma Princese un varde, bet nākamās dienas vakarā varēs izbaudīt skatītāko svētdienas šovu rudens sezonā Izklausies redzēts. Izbaudiet īpašo skolēnu brīvdienu programmu no 26. līdz 30. oktobrim kanālā TV3!

Rīti sākas ar Simpsoniem!

Rudens brīvdienas ir klāt! Skolēni varēs doties gulēt vēlāk, pavadīt laiku ar draugiem, cik tīk, un aizrauties ar lietām, kas ikdienā nav atļautas. Lai skolēnu brīvlaiku padarītu neaizmirstamu, arī TV3 brīvdienās iepriecinās ar īpašu programmu. No pirmdienas, 26. oktobra, ik rītu visus kārtīgi sapurinās un uzmundrinās Simpsonu ģimenīte. Izbaudiet Homēra, Mārdžas, Bārta, Lizas un Megijas sabiedrību un ļaujieties viņu mazliet dīvainajiem, bet jautrajiem jokiem jau no 8.00 rītā!

Četras televīzijas pirmizrādes

Pieci draugi – Džordžs, Džulians, Diks un Anne, kā arī viņu suns Timijs – kopīgi metas aizraujošā piedzīvojumā! Dodoties izpētīt senu kontrabandistu alu, viņi atklāj, ka kāds grasās nolaupīt Džordža tēvu Kventinu! Profesors Kventins ir iekārtojis slepenu laboratoriju Kririna salā, kurā viņš veic pētījumus saistībā ar jaunu enerģijas avotu iegūšanu. Šķiet, ka kāds ir iekārojis vērtīgos pētījumu rezultātus, taču ne policija, ne Džordža māte Fannija nenotic bērniem, kuriem radušās aizdomas par to. Vakarā, kad Kventins pārtrauc signalizēt no bākas, draugi saprot, ka viņš ir briesmās. Lai glābtu profesoru, pieci draugi paši uzsāk dzīt pēdas neliešiem. Pavedieni ved pie diviem aizdomīgiem dabas fotogrāfiem un noslēpumaina ceļotāja, kurš apgalvo, ka ir valdības aģents. Visbeidzot, pieci draugi atrod slepenu tuneli zem jūras, atklājot neiedomājamu sazvērestību, kurai viņi paši ar grūtībām spēj noticēt. Skatieties televīzijas pirmizrādi Pieci draugi (Fünf Freunde) jau 26. oktobrī plkst. 9.00 kanālā TV3!

Dienu vēlāk tiekaties ar pieciem draugiem jaunos piedzīvojumos! Aizraujošās filmas Pieci draugi 2. daļā Džordžs, Džulians, Diks un Anne, kā arī viņu suns Timijs bez vecāku uzraudzības dodas velobraucienā. Atpūtas brīdī draugi satiek savādu zēnu vārdā Hārdijs. Viņi cenšas tikt vaļā no šī kaitinošā puikas, līdz pēkšņi tiek nolaupīts Diks! Pieci draugi uzreiz saprot, ka ir noticis pārpratums. Nolaupītāji Dika vietā vēlējušies nolaupīt bagātnieka dēlu Kentu. Vai ļaundari vēlas izpirkumu? Liekot lietā savas detektīvu prasmes, bērni atrod vietu uz kurieni nolaupītais Dikis ticis aizvests – Viduslaiku pili, kas tiek saukta par Pūces ligzdu. Tikmēr Hārdijs pamazām iemanto draugu uzticību un spēj sniegt palīdzīgu roku. Pūces ligzdā bērni noskaidro, ka noziedznieku patiesais mērķis ir Zaļās acs, kas ir pasaules vērtīgākais dārgakmens! Hārdijs, pats to nenojaušot, glabā slepenas norādes uz dārgakmeņa atrašanās vietu. Neprātīgā pakaļdzīšanās smaragdam ir sākusies, tālākie ceļi piecus draugus ved pie noslēpumaina ceļojošā cirka un Grefenšteina klints alu dzīlēs! Izbaudiet televīzijas pirmizrādi Pieci draugi (Fünf Freunde) 2. daļu 27. oktobrī plkst. 9.00 kanālā TV3!

Pinokio – ir leģendārs stāsts par koka lelli, kas brīnumainā kārtā atdzīvojas un pārvēršas par zēnu. Viņam vēl daudz jāmācās, lai saprastu cilvēku pasauli un spētu tajā izdzīvot. Stāsts par Pinokio norisinās 19.gs., iespējams skaistākajā vietā uz pasaules – Toskānā. Jaunā zēna ceļojums ieved burvestību piepildītā pasaulē, kur zēnam pilnīgi viss būs jauns un vēl neiepazīts. Te uz katra stūra sagaidāmi negaidītu pavērsienu pilni piedzīvojumi, kas sagādās nemazums sirdēstu Pinokio tēvam Džepeto. Puikas neremdināmā ziņkārība ierauj viņu neskaitāmās neprātīgās lietās, kurās būs iesaistīti gan noziedznieki, gan ceļojošs cirks. Vienīgs veids, kā samazināt savu straujo dzīves tempu, ir atgriezties pie Džepeto! Vai viņam tas izdosies – uzzināsiet, skatoties daudzsēriju televīzijas pirmizrādi Pinokio (Pinocchio) 27. un 28. oktobrī plkst. 9.00 kanālā TV3!

Helovīnu noskaņās

Lai arī Helovīnu vakars ir tikai 31. oktobrī, spoku karnevāli un šausmu ballītes TV3 sāksies jau skolēnu rudens brīvdienās. Filma Mazais (Fun size) ir lieliska izvēle, lai noskaņotos svētkiem! Galvenajai varonei Vrenai bija savi plāni, kā pavadīt šos Helovīnus, tomēr tos izjauc pienākums – pieskatīt mazo brāli! Un, kas to būtu domājis, ka šis vakars sabojāsies vēl vairāk, kad mazais brālis ņem un pazūd?! Nu Vrenai kopā ar draugiem brālis steidzami jāsameklē, kamēr mamma vēl nav uzzinājusi, kas noticis. Izbaudiet filmu Mazais jau 29. oktobrī plkst. 9:00 kanālā TV3!

Helovīnu vakarā visi mazie un lielie skatītāji aicināti izbaudīt animācijas filmu Princese un varde (The Princess and the Frog)! Aizraujoša pasaku animācijas filma, kas mūsdienīgā veidā atstāsta klasisko stāstu par princesi un vardi. Stāstā krustojas iedomīgā un bezrūpīgā prinča Navīna un vienkāršas meitenes Tiānas dzīves. Kāds ļaunais burvis ir pārvērtis princi par vardi. Princis pat nenojauš, ka Tiāna ir vienkārša meitene, kura ballei tērpusies princeses kleitā. Brīdī, kad varžu princis pierunā meiteni viņu noskūpstīt, princim nākas vilties, jo arī meitene pārtop par vardi. Navīnam un Tiānai nākas pārvarēt dažādus šķēršļus, lai lauztu burvestību. Taču tie abus satuvina un viņi dara visu, lai varētu būt kopā laimīgi! Skatieties animācijas filmu Princese un varde 31. oktobrī plkst. 19.35 kanālā TV3!