TV3 jaunā seriāla varone Anželika – tukla vai slaida?

2 komentāri
TV3 jaunā seriāla varone Anželika – tukla vai slaida?
Publicitātes foto

Sievietes, jūs taču zināt – kad garderobē visām drēbēm ir S izmērs – dzīve ir stipri vieglāka! Puiši skatās nopakaļ, pasniedzēji atzīmes liek avansā, kā arī skaudība pavīd draudzeņu skatienos! Taču, kā ir dzīvot, ja vienubrīd izskaties kā topmodele, bet jau pēc mirkļa – kļūsti piecreiz apaļāka? Uzziniet, skatoties jauno komēdijseriālu Anželika, kura lavierē starp tuklumu un slaidumu – no 24. novembra darbdienās plkst. 16:50 kanālos TV3 un TVPlay!

Maģiskās pārvērtības

Trešā kursa studente Anželika Veršinina mācās žurnālistikas fakultātes, 3. kursā. Viņa ir gudra un jauka meitene, kura nekādi nespēj izveidot draudzīgas attiecības ar saviem kursabiedriem, jo ir apaļīga. Anželika, kuru dēvē arī par Liku, cenšas lieliski izskatīties, sekojot līdzi jaunākajām modes tendencēm un ģērbjoties stilīgās drēbēs, taču lieko svaru nekādi nespēj noslēpt. Viņas lielākais sapnis ir būt kopā ar savu mīļoto skolas biedru – Nikitu, taču puisis, diemžēl, uz viņu šo trīs gadu laikā ir paskatījies labi ja vienu reizi. Tas bija laikā, kad viņa ēda virtuli un visi par to smējās. Lai arī kādas būtu Anželikas attiecības ar vienaudžiem, viņa neatmet cerību kļūt slaida un skaista!

Kādā rītā ar Anželiku notiek neticamais – viņas lielākā vēlēšanās piepildās! Otrpus spogulim nu vairs nestāv apaļīga meitene, bet gan slaida sieviete, kuras svars nu ir 50 kg! Tagad universitātes gaiteņos puiši uz viņu atskatās ar sajūsmas pilnām acīm, bet meitenes – ar skaudību. Protams, līdz ar jaunajām izmaiņām, uzmanība tiek sagaidīta arī no Nikitas, kurš viņu uzaicina uz randiņu. Viss būtu labi, ja vien nākamajā rītā Anželika atkal nepamostos kā lempīga resnīte. Noslēpumainā Anželikas transformācija notiek katru dienu un pavisam negaidīti!

Pārvērtības un kuriozi filmēšanas laukumā

Seriālā vārdu Anželika dala ne tikai tuklā un slaidā varone, bet arī tās atveidotāja, 28 gadus jaunā simpātiskā aktrise Anželika Kaširina, kura atzīst, ka arī viņai ir bijuši kompleksi par savu ārieni pusaudžu vecumā, kad jaunās meitenes ir īpaši nepārliecinātas, satraucoties par niekiem. Tas, kas vieno galveno varoni un aktrisi, ir kāre pēc saldumiem – vienā no filmēšanas reizēm, kas norisinājās tirdzniecības centrā, netālu atradās konditoreja. Kamēr bija pārtraukums, aktrise, esot savas tuklās varones tēlā, nolēma aiziet pēc pīrādziņiem, ko ieraudzījusi kāda vecmāmiņa, skatoties uz mani, sacīja: “Varbūt, pietiks ēst?”

Lai no slaidās Anželikas, kura sver vien 50 kg, pārvērstos par 90 kg tuklīti, aktrisei nācies vilkt mugurā speciālu skafandru, kas pēc formas atgādina kosmonauta tērpu. Tā iekšpuse ir aizpildīta ar vieglu materiālu, kas ļauj brīvi pārvietoties. Taču ar to viss nebeidzās – vēl bija jāpārvērš arī seja, jāpalielina vaigi un jāuzliek dubultzods, ko veidoja vesela grimētāju komanda, izgatavojot speciālu silikona masku, kuras aptuvenais svars ir 300 gramu. Tās izgatavošanas un uzlikšanas aptuvenais laiks bija trīs stundas!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl