TV3 ierodas Rozenheimas detektīvi

4 komentāri
TV3 ierodas Rozenheimas detektīvi
Publicitātes foto

Viens no Rozenheimas detektīviem izskatās pēc lauksaimnieka un labprāt sēžas traktorā, bet otrs ir pilsētas švīts, kurš ātri iepatīkas dāmām un runā diktofonā. Abu detektīvu pirmā tikšanās nebūs draudzīga, bet nāksies vien sastrādāties, jo šai klusajā pilsētiņā katram ir savs skelets skapī un notiek apbrīnojami daudz noziegumu! Izmeklēšanas seriāls “Rozenheimas detektīvi” no 13.oktobra darbdienās 17:00 kanālā TV3!

“Rozenheimas detektīvi” ir Korbiniāns Hofers (Jozefs Hannesšlēgers) un Ulrihs Satori (Markuss Bekers). Jau pašā seriāla sākumā ir manāms kontrasts starp ilggadēju Augšbavārijas izmeklētāju un kolēģi no lielpilsētas, kurš dažādu un bieži vien ne tik viegli izprotamu iemeslu dēļ tika pārcelts uz laukiem.

Korbiniāns ir laucinieks ar tendenci uz apaļīgām formām. Viņš ir Rozenheimas vietējais, kurš ir izaudzis šajā ciemā, un ir tā patriots. Lauku sētā dzīvo kopā ar māsu Mariju Hoferi (Kārina Tālere), ar kuru vada zemnieku saimniecību. Ļoti bieži Hofers redzams ceļā ES vai zemnieku savienības uzdevumā. Savukārt par izmeklēšanu visbiežāk domā, sēžot pie traktora stūres ar pirmās paaudzes mobilo telefonu rokās – vienīgā ierīce, ko vecais zēns atzīst par labu esam, – visādi citādi mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem vīrs netiek līdzi. Tāpēc Korbiniānam pastāvīgi rodas grūtības apvienot savus ierēdņa un lauksaimnieka pienākumus.

No Minhenes nākošais Ulrihs Satori, kurš tika pārcelts uz Rozenheimu, jo izgāza kriminālpārvaldes operāciju. Ulrihs dzīvos kā īrnieks Hoferu sētā, un ir attēlots kā elegants un šarmants siržu lauzējs un arī kā pedantisks darbinieks, kas, piemēram, savus iespaidus par nozieguma vietu savus novērojumus ierunā diktofonā. Ulrihs arī tehnoloģiski ir ļoti advancēts, un allažiņ kļūst nervozs vietās, kurās netiek klāt internetam.

Jau pirmā tikšanās abiem sāksies ar strīdu – Ulriham, braucot uz jauno darbavietu, prātā neienāks, ka Korbiniāns, kurš atrodas traktorā ir viņa kolēģis, un otrādi – kā Korbiniāns varēs zināt, ka izlēcējs kabrioletā turpmāk būs viņa pārinieks noziegumu izmeklēšanā? Tiek uzsvērts, ka abi ir tik pretēji kā Ziemeļpols ar Dienvidpolu, un šīs atšķirības abiem ik pa laikam uzdzen aizkaitinājumu. Vēl īpašāk kaitinošs Korbiniānam šķiet Ulriha īpašais talants iepatikties dāmām. Tomēr izmeklēšanā raksturu nesaderība, izrādās, nevis traucē, bet palīdz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl