TV3 gaidāma CSI: Lasvegasa jaunākā un noslēdzošā sezona

Pievienot komentāru
TV3 gaidāma CSI: Lasvegasa jaunākā un noslēdzošā sezona
Publicitātes foto

TV3 seriāls CSI: Lasvegasa – vairāk nekā 10 gadu priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā pierādījumu eksperts – no nozieguma vietas līdz laboratorijai, no aizdomās turamā nopratināšanas līdz slepkavas apcietināšanai. 15. sezona sāksies ar sērijveida slepkavas uzbrukumu vienam no izmeklētāju komandas, taču sezonas noslēgumā sagaida atkalredzēšanās ar Grisomu un Ketrīnu. Nepalaidiet garām CSI: Lasvegasa jaunāko un noslēdzošo 15. sezonu no 22. decembra otrdienās plkst. 22.05 kanālā TV3!

CSI: Lasvegasa (CSI: Las Vegas) ir ASV veidots seriāls, kuram Latvijas skatītāji ir uzticīgi no 2004. gada 15. aprīļa, kad to sāka rādīt kanālā TV3. 2015. gada maijā ārvalstu mediji nāca klajā ar daudziem negaidītu paziņojumu – Entonija Zuikera veidotajam seriālam CSI: Lasvegasa turpinājums nesekos. CSI komanda ir godam pastrādājusi, izveidojot 15 sezonas ar 335 sērijām. Jāpiebilst, ka CSI: Lasvegasa ir pirmais seriāls CSI seriālu sērijā, no kura vēlāk atvasināti seriāli CSI: Maiami un CSI: Ņujorka, bet 2015. gadā tika uzsākta vēl viena seriāla pārraide CSI: Kibernoziegumi (CSI: Cyber), arī šos seriālus ļoti iecienījuši TV3 skatītāji.

Finlijas dzīvība un Gighārboras slepkava

15. sezona iesākas ar to, ka izmeklētāja Finlija atrodas automašīnā, kurā ievietota spridzeklis. Seržants Vorners un viņa komanda strādā, lai neitralizētu bumbu un atbrīvotu Finliju sveiku un veselu. Tikmēr Rasels saņem zvanu no kāda vīrieša, kurš apgalvo, ka notiekošajā pie visa ir vainojams tikai un vienīgi viņš. Ja Rasels atbildēs uz jautājumu – kas ir zvanītājs – tiks glābta Finlijas dzīvība. Taču viņš neielaižas nekādās spēlītēs, un Finlijas automašīnā esošais pulkstenis turpina tikšķēt. Atlikusi vien minūte!

Turpmākie notikumi risinās ar atskatu uz pēdējām trīs dienām, kuru laikā tiek atklāta Gighārboras slepkava Džareds Brisko, kurš nogalinājis septiņas koledžas studentes. Vai tiešām tas var būt Dž. Brisko, ja viņš sēž cietumā jau piecus gadus? Starp Gighārboras slepkavu un izmeklētājiem sāksies spēle: Noķer mani, ja vari! Kurš izrādīsies īstais slepkava? Vai Finlijas dzīvība tiks izglābta? Sekojiet līdzi CSI: Lasvegasa 15. sezonai no 22. decembra!

Sezonas noslēgumā – Grisoms un Ketrīna

Pasaulslavenā izmeklēšanas seriāla noslēgumā sagaida atkalredzēšanās ar Grisomu, kurš no 1. līdz 11. sezonai ir spēlējis CSI: Lasvegasas nakts maiņas vadītāju. Savulaik daudzi no CSI faniem bija ļoti vīlušies, kad varonis pārstāja filmēties, līdz ar to pats seriāls piedzīvoja strauju popularitātes kritumu. 15. sezonas noslēguma sērijā būs noticis sprādziens vienā no Lasvegasas kazino, kura laikā iet bojā trīs cilvēki. Sprādziena izmeklēšanā tiks pieaicināts varonis Grisoms. Nozieguma pēdas aizvedīs pie lēdijas Heteres, ar kuru Grisomu savulaik vienojušas īpašas attiecības, tāpēc CSI priekšniecība uzskatīs, ka Grisoms ir jāiesaista izmeklēšanā. Šajā sērijā parādīsies arī tāds tēls kā Ketrīna Vilova, kura pēdējās trīs sezonās arī vairs nebija, bet visādi citādi, tāpat kā Grisoms, bija seriālā no paša sākuma.