TV3 ekrānos ierodas “Ģēnijs uzvalkā”!

1 komentārs
TV3 ekrānos ierodas “Ģēnijs uzvalkā”!
Publicitātes foto

Prestižākās Ņujorkas advokātu firmas darbinieku atlasē Maiks iekļūs pavisam nejauši – bēgot no policijas. Maiks nav gājis juristu skolā un viņu gandrīz pieķers ar marihuānas čemodānu rokās. Tomēr viņš būs labākais kandidāts ar savu nepārspējamo atmiņu, ar spēju just līdzi cilvēkiem. “Ģēnijs uzvalkā” parādīs, ko viens labs cilvēks var paveikt juristu kantorī. Sekojiet jaunajam seriālam no 22.septembra pirmdienās 23:05 kanālā TV3!

TV3 jaunais seriāls “Ģēnijs uzvalkā” (Suits) ir amerikāņu drāma, kuru radījis Ārons Koršs. Galvenajā lomā iejūtas Patriks Adams, kurš atveido Maiko, un Hārvija tēlā iejūtas Gabriels Mačts. Seriāla Maiks, bēgot no narkotiku darījuma, pavisam nejauši nonāk darbinieka atlasē, kurā tiek meklēts Ņujorkas labākā advokāta Hārvija Spektera palīgs. Hārvijam iepatīkas Maiks, kurš pierāda, ka var būt izcils advokāts, lai arī nav beidzis izcilo un tik slaveno Hārvardas likuma skolu, kas ir obligāta prasība strādājot šajā darbā. Hārvijs nolemj riskēt un pieņem darbā Maiku. Drīz vien viņi kļūst par lielisku komandu, pateicoties Maika talantam un redzes atmiņai. R”adās, ka no Maika var mācīties arī pats Hārvijs.

Saikne seriālā un dzīvē
Amerikāņu aktieris Gabriels Mačs, kurš gaidāmajā TV3 seriālā atveidos Hārviju, ir dzimis Bronksā, Ņujorkā muzeja kuratores un arhivāres Suzannas un aktiera Stefana Mača ģimenē. G.Mačam ir trīs brāļi un māsas, ar kuriem viņš vēl mazs būdams pārcēlās uz dzīvi Kalifornijā. Pirmo debiju kā aktieris piedzīvoja astoņu gadu vecumā, un neilgi pēc tam arī tika nominēts balvai Labākais jaunais aktieris par lomu filmā Why would I Lie? Pēcāk G.Mačs pabeidza vidusskolu Beverlihilsā un tad mākslas skolu Pitsburgā. Ievērojamākā no lomām, kas atveidota līdz šim, uzskatāma Hārvija no seriāla “Ģēnijs uzvalkā”. G.Mačs ir precējies ar austrālieti Jasindu Baretu, abiem ir kopīga meitiņa un dēls. Interesanti, ka pāris ir kopā arī seriālā, kurā J.Bareta spēlē Zoju Lavfordu. Taču viņa nav vienīgā sieviete, ar kuru G.Mačam seriālā un dzīvē ir personīgs kontakts. Aktieris ar Hārvija sekretāres Donnas atveidotāju Sāru Rafertiju ir pazīstami teju 20 gadus.

1 komentārs