Komentāri
TV3 atgriežas Voroņinu ģimene ar jauniem piedzīvojumiem!
Publicitātes foto

Augusta vidū kanālā TV3 sāksies jaunā, pēc skaita jau ceturtā sezona seriālam “Voroņini”, kurā sagaidāmas uzjautrinošas un amizantas situācijas. Veru pēkšņi sāk aplidot bijušie vīrieši, par ko Kostja paliek greizsirdīgs, bet viņa brāļa Ļoņas orientāciju apšauba visi Voroņini. Sagaidiet seriālu “Voroņini” no 14.augusta darba dienās 16:50 kanālā TV3!

Jaunajā, ceturtajā “Voroņinu” sezonā Kostja un Vera dosies uz Mašas bērnudārza izlaidumu, kurā Kostja pavisam neveikli pajokos par savu sievu. Protams, Vera to tā vienkārši neatstās un par to atriebsies. Turpmākajās sērijās Kostja kļūst greizsirdīgs uz savu sievu, kurai pēkšņi bijušie vīrieši sākuši pasniegt dāvanas. Savukārt Ļoņa iegūs iespēju strādāt Federālajā drošības dienestā, kurā viņam ļoti vēlēsies palīdzēt arī mīlošā māte Gaļa. Kāds notikums Voroņinu ģimenei liks satraukties, ka Ļoņa ir mainījis seksuālo orientāciju.  Lai attaisnotos radinieku priekšā, Ļoņa viņus iepazīstinās ar savu jauno meiteni, kura ir par viņu divus gadus jaunāka. Ļoņu arī sagaida kāds nepatīkams notikums – viņš nolemj savā brīvdienā aiziet uz darbu, un gājiens beidzas ar to, ka viņu sabada bullis. Ļoņa uz kādu laiku nonāk slimnīcā, bet ātri vien atgūstas un, pārvarējis savas bailes, atgriežas darbā.

Seriālā “Voroņini” vienu no galvenajiem varoņiem – Veru, atveido aktrise Jekaterina Volkova. Nereti aktrise strādā 24 stundas, jo jāfilmējas gan seriālā, gan jāspēlē izrādes teātrī. Seriālā “Voroņini” jau piekto gadu pēc kārtas J.Volkova spēlē laipno un mierīgo Veru, ar kuru aktrise bieži vien saskata rakstura līdzības. Taču J.Volkova saka, ka viņai pašai tuvāks esot nerātnās mammas – dzeguzes tēls, nevis mierīgās mammas loma. Savu brīvo laiku viņa pavada ar meitu Lizu un vīru Andreju. Pavisam nesen J.Volkova atgriezās no sava atvaļinājuma, kurā bija kopā gan ar savu īsto, gan seriāla ģimeni. Intervijā žurnālam Hello magazine J.Volkova stāstījusi: ”Mēs visi – seriāla varoņi – esam ļoti sadraudzējušies. Seriāla filmēšanas pārtraukumos sazvanāmies, kopā plānojam atpūtu. Piemēram, Dubajā bijām es, Andrejs un Liza, un mums pievienojās arī Gaļina Voroņina, kura spēlē seriālā mana vīra māti.” J.Volkova piebilst, ka no saviem darba kolēģiem nenogurst, tieši pretēji – darbs viņai sniedz ne tikai ienākumus un popularitāti, bet arī īstu prieku. Lai arī cik banāli tas neskanētu, aktrise J.Volkova atzīst, ka ir ļoti laimīga. Viņas laimes pamatā ir labs miegs, kas palīdz atgūt spēkus pēc gariem pārbraucieniem un filmēšanām. Ļoti lielu atbalstu J.Volkova arī sajūt no savas vecmāmiņām, savas un Andreja mammas.
Skatieties seriāla Voroņini ceturto sezonu no 14.augusta darba dienās 16:50 kanālā TV3!

Lasi vēl