Komentāri
Tuvojas “Viņas melo labāk” sezonas noslēgums
Publicitāts foto

TV3 seriāla “Viņas melo labāk” 2.sezona tuvojas noslēgumam un notikumi strauji uzņem apgriezienus. Gaidāms nopietns Kristīnes un Kārļa strīds, kas novedīs pie jautājuma – vai Kristīne paliks kopā ar Kārli vai tomēr atgriezīsies pie Arvja? Tāpat neparasts pagrieziens gaidāms Margaritas un Roberta attiecībās, kā rezultātā viņa būs pateicīga Robertam par kaut ko. Sezonas noslēgums gaidāms 28.augustā, taču līdz tam kaislības seriālā “Viņas melo labāk” turpināsies! Skatieties seriālu darba dienās 20:20 kanālā TV3, kā arī sev ērtā laikā un vietā video portālā TVPlay un TVplay aplikācijā.

Šovasar pie TV3 skatītājiem atgriezās seriāls “Viņas melo labāk” ar 2.sezonu, tas turpināja iekarot skatītāju simpātijas. Varoņa Māra lomas atveidotājs, aktieris Andris Bulis atzīst: ”Vislielākais gandarījums pašmāju seriālā “Viņas melo labāk” ir prieks filmēšanas procesā satikties un strādāt kopā ar daudziem aktieriem – kolēģiem no citiem teātriem, ar kuriem nav bijusi iespēja kopā spēlēt uz skatuves. Esmu gandarīts, ka Latvija skatās seriālu un, ka Latvijas skatītājs joprojām mīl latviešu aktieri. Tas dod stimulu strādāt tālāk.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piesaistījis vairāk kā miljonu skatītāju
Seriāla “Viņas melo labāk” abas sezonas ir guvušas panākumus gan TV3 un Kanālā 2, kā arī TVPlay video platformā un aplikācijā. Televīzijas ekrānos seriāls ir ieinteresējis kopumā unikālo auditoriju 1 201 000 jeb 60%, kas ir vairāk kā puse televīzijas auditorijas, kas vecāka par četriem gadiem.* Savukārt video portālā TVPlay līdz šim seriāls skatīts 4 507 069 reižu, bet TVPlay aplikācijā 926 258.**

Ar kuru paliks kopā Arvis?!
“Viņas melo labāk”2.sezona tuvojas noslēgumam, kurā daudzi skatītāji alkst ieraudzīt daudzo intrigu atrisinājumus. Viena no intrigām saistās ar jaunu mīlas trijstūri – Arvi, Kristīni un nevienu citu kā Jekaterinas meitu Marija. Pagaidām nekas neliecina par šāda mīlas trijstūra izveidošanos, bet pārsteigumi ir gaidāmi. Kādēļ Kristīne novērsīsies no Kārļa un atkal būs ar mieru tikties ar Arvi? Kā Arvis iepazīsies ar Mariju, un kura no dāmām viņam šķiet simpātiskāka? Un kādēļ tik pareizais Kārlis dzērumā tiks izmests no naktskluba?

Arvja lomas atveidotājs aktieris Lauris Dzelzītis atklāj, ka no varoņiem viņam vislabāk simpatizē tieši Kārlis: ”Par kolēģiem runājot, esmu priecīgs par aktiera Laura Subatnieka atveidoto varoni Kārli. Tā epizode, kurā viņš tēloja piedzērušos Kārli tiešām bija ļoti komiska. L.Subatnieks vairs ikdienā to nedara un alkoholu nelieto, tādēļ bija interesanti skatīties, kā viņš retrospektīvi izdzīvo šo ainu filmēšanas laukumā. Tas tiešām bija ļoti smieklīgi!”

* Dati: TNS Latvia, laika periods: 01.07.2013.-11.08.2014., vecuma grupa 4+

** Dati: Google Analytics, laika periods: 01.07.2013.-13.08.2014.

Lasi vēl