Komentāri
Toms Krūzs un “Oskara” laureāts Metjū Makonahijs TV3 kanālā
Publicitātes foto

TV3 septembrī divus ceturtdienas vakaros lutinās skatītājus ar divām elpu aizraujošām televīzijas pirmizrādēm. Pirmā no tām būs “Džeks Rīčers”, kurā militāro izmeklētāju atveido pasaulē slavenais aktieris Toms Krūzs. Savukārt otra pirmizrāde būs dēkains stāsts “Ielu advokāts” ar Metjū Makonehiju galvenajā lomā. Izbaudiet pirmo televīzijas pirmizrādi “Džeks Rīčers” jau 11.septembrī 22:00 kanālā TV3!

Izbaudiet vakarus lieliskā kompānijā!

Pirmā no septembra ceturtdienu vakaru pirmizrādēm būs asa sižeta filma “Džeks Rīčers”, kura aizvedīs uz kādu Indiānas štata pilsētu, kurā gaišā dienas laikā aukstasinīgi tiek nogalināti pieci cilvēki. Visi pierādījumi norāda uz kādu cilvēku – bijušo snaiperi, kurš nekavējoties tiek aizturēts. Nopratināšanas laikā aizdomās turētais Džeimss Barrs uzstāj, ka nav vainīgs un runās tikai ar vienu cilvēku – Džeku Rīčeru. Bijušais militārās policijas izmeklētājs Džeks Rīčers uzņemas izmeklēt šo lietu par spīti tam, ka varas iestādes lietu uzskata par atklātu. Izmeklēšanas laikā viņš sastopas ar nežēlīgu pretspēku. Skatieties televīzijas pirmizrādi “Džeks Rīčers” ar Tomu Krūzu galvenajā lomā jau 11.septembrī 22:00 kanālā TV3!
Nedēļu vēlāk, 18.septembī, TV3 ekrānos T.Krūzu nomainīs aktieris Metjū Makonahijs jeb Mikijs. Viņš filmas “Ielu advokāts” pirmizrādē iejutīsies advokāta tēlā, kas kuļas pa dzīvi, aizstāvot sīkus noziedzniekus un izmantojot savu mašīnu kā biroju. Negaidīti Mikija dzīve mainās, kad viņam piedāvā aizstāvēt bagātu vīrieti, kuru apsūdz izvarošanā un slepkavības mēģinājumā. Pārliecināts, ka spēs labi nopelnīt, Mikijs ar prieku piekrīt vīrieti aizstāvēt. Taču jau drīz vien Mikijis atklāj, ka ir iesaistījies bīstamā sazvērestībā. Viņš ir spiests konstatēt, ka nauda nespēj apklusināt sirdsapziņu. Kārotās atlīdzības vietā Mikijam jācīnās par izdzīvošanu. Skatieties televīzijas pirmizrādi “Ielu advokāts” ar M.Makonahiju galvenajā lomā jau 18.septembrī 22:00 kanālā TV3!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl