Tievētgriboši jaunieši tiksies šovā Mans resnais stāsts

Komentāri
Tievētgriboši jaunieši tiksies šovā Mans resnais stāsts
Foto: facebook/MTViusedtobefat

2. martā Kanālā 2 sāks izrādīt realitātes šova Mans resnais stāsts (I used to be fat) jauno sezonu, kurā dalībniekus sagaida jauna ēdienkarte, smagi treniņi, emocionāli pārdzīvojumi un pārsteidzoši rezultāti.

Realitātes šovs Mans resnais stāsts precīzi parādīs sekas tam, kas notiek, ja ēd pārāk daudz un neveselīgi, un savā ikdienā neiekļauj fiziskās aktivitātes. Neticami stāsti, kuros jaunieši, kuriem ir būtiskas liekā svara problēmas, cīnās ar svara zaudēšanu un dzīvesveida maiņu.

Koledža ir vieta, kur katrs jaunietis var sākt jaunu dzīvi, atklāt sevi, un atstāt visas vidusskolas negācijas pagātnē, taču ne tad, ja viņam ir pārlieku daudz liekā svara. Mans resnais stāsts ir realitātes šovs par jauniešiem, kuri izmisīgi cenšas nomest liekos kilogramus pirms došanās uz koledžu. Pie viņiem dodas personīgais treneris, kurš nosaka stingrus fitnesa un uztura plānus, lai mainītu ieradumus un saprastu, kas noved pie tik lielām svara problēmām. Katrā sērijā Kanāla 2 skatītāji varēs just līdzi jauniešu emocionālajām un fiziskajām pārvērtībām, kuru laikā viņi iemācīsies stāvēt uz paši savām kājām, nevis paļauties uz vecākiem, kā to paraduši darīt līdz šim. Sagatavojieties kļūt par lieciniekiem jauniešu dzīves nozīmīgākajā vasarā.

Arī jaunākajās Mans resnais stāsts sērijās profesionāli treneri dosies pie jauniešiem un centīsies mainīt viņu dzīves. Viss sāksies pēdējās vidusskolas nedēļās, un turpināsies līdz pat izšķirošajam koledžas sākumam. Citi gūs neticamus panākumus, citi izgāzīsies, taču viens ir skaidrs – visiem šī vasara paies, cīnoties ar sevi, kas ir viens no grūtākajiem pārbaudījumiem cilvēku dzīvēs. Katras sērijas beigās šova komanda, ievērojot pāris mēnešu pauzi, dosies pie dalībniekiem un noskaidros, kādi viņi ir tagad. Vai viņi saglabā svara zudumu, vai arī tas strauji atgriezīsies atpakaļ? Vai koledža atbilst viņu iedomātajiem priekšstatiem? Un ko par visu saka viņu draugi un ģimenes?

Skatieties Mans resnais stāsts 2. sezonu no 2. marta no pirmdienas līdz ceturtdienai 21.00 Kanālā 2!

Lasi vēl