Tetovēšanas salona ikdiena atklājas jaunā šovā Kanālā 2

0 Komentāru
Tetovēšanas salona ikdiena atklājas jaunā šovā Kanālā 2
Publicitātes foto

No 1. septembra darbdienās plkst. 20.00 Kanāls 2 piedāvās skandalozo realitātes šovu Losandželosas tetovējumu stāsti (LA Ink).

Princeses – monstra tetovējums kā mūžīgs atgādinājums iekšējā skaistuma nozīmei, lūgšanas teksts ar aicinājumu nekad nezaudēt savu personību, samuraja zobens par godu dēla piedzimšanai, no būrīša izbēdzis putns, kas simbolizē jaunu attiecību sākumu – tie ir tikai daži no zīmējumiem, kurus šova laikā tetovēšanas salonā īstenos ekstravagantā māksliniece Keta fon Dī un viņas komanda. Dzīvojiet līdzi salona ikdienai, darbinieku savstarpējām attiecībām un profesionālajai meistarībai, kā arī iepazīstiet cilvēkus un liktenīgus notikumus, kas kļuvuši par iedvesmu neskaitāmiem unikāliem tetovējumiem!

Pašai savs šovs un salons

Šova Losandželosas tetovējumu stāsti darbība risinās Losandželosas tetovēšanas salonā High Voltage, kurā saimnieko dumpinieciskā tetovēšanas meistare Keta fon Dī (Kat Von D), kura jau iepriekš piedalījusies līdzīgā šovā – Maiami tetovējumu stāsti (Miami Ink). Taču pēc konflikta ar pārējiem dalībniekiem sieviete pārcēlusies uz Losandželosu, kur producenti piedāvājuši viņai veidot pašai savu šovu. Vai ambiciozajai tetovēšanas meistarei, kuras moto – nemitīga dzīves baudīšana, izdosies saglabāt līdzsvaru starp darbu un personisko dzīvi? Vai līdzās naksnīgām ballītēm un alkām pēc brīvības viņa spēs nesabojāt savu reputāciju un noturēt profesionalitātes latiņu visaugstākā līmenī? Kā Keta sastrādāsies ar kolēģiem un galu galā, vai ar tetovēšanas salonu iespējams izveidot ilgtspējīgu biznesu? Realitātes šova kameras nepielūdzami iemūžinās gan Ketas veiksmes – izcilus tetovējumus un apmierinātus klientus, gan arī neveiksmes – sarežģīto darbinieku meklēšanas procesu, savstarpējos strīdus un attiecību līkločus.

Mīli, ko dari. Dari to, ko mīli

Rūpīgs darbs, profesionalitāte un spilgtā personība Ketai ir palīdzējuši sevi pierādīt nozarē, kurā līdz šim lielākoties dominējuši vīrieši. Tetovēšanas mākslinieces kontā ir neskaitāmi izcili tetovējumi, un viņas meistarību novērtējuši tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Tostarp arī tādas sabiedrībā zināmas personības kā aktieris Stīvens Boldvins (Stephen Baldwin) dziedātāja Lady Gaga, mūziķis Džeisons Mrazs (Jason Mraz), grupas HIM līderis Ville Valo, reperi Ja Rule, The Game un Eve, grupas Limp Bizkit ģitārists Vess Borlads (Wes Borland), Green Day bundzinieks Trē Kūls (Tre Cool) un citi, kurus redzēsiet arī šovā Losandželosas tetovējumu stāsti.

”Nekad neesmu alkusi būt televīzijā, bet kad man šo iespēju piedāvāja, jutu, ka tas ir jādara. Nevis tāpēc, lai kļūtu slavena vai nopelnītu, drīzāk, lai darīt to, ko patiešām mīlu – tetovētu. Zināju, ja es neizmantošu šo izdevību, to izdarīs cits. Taču doma, ka kāda viduvēja tetovēšanas meistare simbolizētu visu, kā dēļ esmu smagi strādājusi un pilnveidojusies kopš 14 gadu vecuma, man bija nepieņemama. Šova veidotāji deva iespēju lauzt stereotipus par tetovēšanu kā pagrīdes jomu un ielikt to vienos svaru kausos ar citiem populāriem mākslas veidiem. Es darīju visu, lai tas izdotos,” lēmumu piedalīties šovā pamato Keta fon Dī.

Aiz katra tetovējuma – unikāls stāsts un neparasts notikums

Tetovēšanas salona durvis vērs gan klienti, kuri savu vizīti pieteikuši iepriekš, gan nejauši garāmgājēji, taču viņus visus vienos vēlme uz sava ķermeņa iemūžināt kādu būtisku dzīves notikumu. Tāpēc ikkatrs tetovējums, kas tiks veikts šova laikā, būs rūpīgi plānots un ikviena līnija glabās nozīmīgas atmiņas. Keta kopā ar kolēģiem uzklausīs klientu vēlmes un dzīves stāstus, kā arī palīdzēs pilnveidot tetovējuma skici, skatītājiem ļaujot iepazīt citu tetovēšanas pieredzi, lai iespējams iedvesmotos savam zīmējumam.

Baudiet Losandželosas tetovējumu stāstus no 1. septembra darbdienās plkst. 20:00 Kanālā 2!

0 Komentāru