Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

Komentāri
Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6
Publicitātes foto

Gāzi grīdā komanda piedāvā labākos no labākajiem momentiem! Viens no smieklīgākajiem noteikti būs miniatūra vāģis Peel 50, ar kuru var braukt gan pa lielceļu, gan biroju! Taču būs arī iespaidīgi un īpaši reti auto, ar kuriem vadītāji un, protams, Stigs dosies ekstrēmos piedzīvojumos. Izbaudiet Gāzi grīdā top 41 momentus no 17. novembra otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Gāzi grīdā komanda, kurai netrūkst humora un nepārspējamas izdomas, īpašos raidījumos ir apkopojusi pēdējās divdesmitgades labākos momentus, kas ir zelta vērti mirkļi, ko īpaši novērtēs auto un humora cienītāji. Smieklus būs grūti valdīt, redzot Džeremiju iepazīstam pasaulē mazāko auto – Peel 50, kas ar mīlestību izgatavots Lielbritānijā! Sliktā ziņa ir tā, ka tam ir tikai trīs riteņi, kas nozīmē nestabilitāti, un tajā knapi var tikt iekšā, jo paredzēts ļoti maziem cilvēkiem! Savukārt labā ziņa – tas ir ļoti universāls, ar to var braukt ne tikai pa lielceļu, bet arī pa ietvēm, cauri parkiem, pa biroju – it visur! Džeremijs to var pacelt ar vienu roku un novietot, kur vien vēlas – piemēram, sapulču telpā, liftā vai citur!

Vadītājiem svēts nav nekas, atliek vien skatīties un brīnīties par to, cik trakas var izvērsties vadītāju izdarības. Piemēram, Džeremijs, Ričards un Džeimss viegli slīdēs ar veco Ford Fiesta autiņu pa iepirkšanās centru, cenšoties manevrēt starp produktu plauktiem, kā rezultātā tiek apgāzts viss iespējamais! Taču vadītāji ne tikai testēs auto, bet arī paši tos veidos! Ričards būs ķēries pie savas automašīnas – mājas uz riteņiem – veidošanas. Tiesa, kad vadītāji ar auto dosies uz lielceļa, pārējie šoferi uz viņiem noraudzīsies ar lielu izbīli!

Vēl Džeremijs un Ričards iepazīstinās ar prestižo auto Lotus Exige, kas speciāli ražots Amerikai, un ar to var traukties kā vējš! Vai tik ātri, cik pasaulē ievērojamākais kara helikopters? To notestēs Džeremijs! Studijā būs ieradušies arī kara helikoptera biežākie izmantotāji – karavīri.

Izbaudiet Gāzi grīdā top 41 momentus no 17.novembra otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl