Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

0 Komentāru
Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6
Publicitātes foto

Gāzi grīdā komanda piedāvā labākos no labākajiem momentiem! Viens no smieklīgākajiem noteikti būs miniatūra vāģis Peel 50, ar kuru var braukt gan pa lielceļu, gan biroju! Taču būs arī iespaidīgi un īpaši reti auto, ar kuriem vadītāji un, protams, Stigs dosies ekstrēmos piedzīvojumos. Izbaudiet Gāzi grīdā top 41 momentus no 17. novembra otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Gāzi grīdā komanda, kurai netrūkst humora un nepārspējamas izdomas, īpašos raidījumos ir apkopojusi pēdējās divdesmitgades labākos momentus, kas ir zelta vērti mirkļi, ko īpaši novērtēs auto un humora cienītāji. Smieklus būs grūti valdīt, redzot Džeremiju iepazīstam pasaulē mazāko auto – Peel 50, kas ar mīlestību izgatavots Lielbritānijā! Sliktā ziņa ir tā, ka tam ir tikai trīs riteņi, kas nozīmē nestabilitāti, un tajā knapi var tikt iekšā, jo paredzēts ļoti maziem cilvēkiem! Savukārt labā ziņa – tas ir ļoti universāls, ar to var braukt ne tikai pa lielceļu, bet arī pa ietvēm, cauri parkiem, pa biroju – it visur! Džeremijs to var pacelt ar vienu roku un novietot, kur vien vēlas – piemēram, sapulču telpā, liftā vai citur!

Vadītājiem svēts nav nekas, atliek vien skatīties un brīnīties par to, cik trakas var izvērsties vadītāju izdarības. Piemēram, Džeremijs, Ričards un Džeimss viegli slīdēs ar veco Ford Fiesta autiņu pa iepirkšanās centru, cenšoties manevrēt starp produktu plauktiem, kā rezultātā tiek apgāzts viss iespējamais! Taču vadītāji ne tikai testēs auto, bet arī paši tos veidos! Ričards būs ķēries pie savas automašīnas – mājas uz riteņiem – veidošanas. Tiesa, kad vadītāji ar auto dosies uz lielceļa, pārējie šoferi uz viņiem noraudzīsies ar lielu izbīli!

Vēl Džeremijs un Ričards iepazīstinās ar prestižo auto Lotus Exige, kas speciāli ražots Amerikai, un ar to var traukties kā vējš! Vai tik ātri, cik pasaulē ievērojamākais kara helikopters? To notestēs Džeremijs! Studijā būs ieradušies arī kara helikoptera biežākie izmantotāji – karavīri.

Izbaudiet Gāzi grīdā top 41 momentus no 17.novembra otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

0 Komentāru