Svinēsim Labestības dienu un piepildīsim bērnu sapņus

0 Komentāru
Svinēsim Labestības dienu un piepildīsim bērnu sapņus
Foto: LETA

Maija pēdējā svētdienā norisināsies LNT, Swedbank, Rimi un Ziedot.lv organizētās labdarības akcijas Labestības diena kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni.

Palīdzot akcijas vēstnešiem, ikvienam būs iespēja pavadīt lielisku dienu, izbaudot radošas, sportiskas un muzikālas aktivitātēs pie Kongresa nama. Savukārt vakarā Latvijā iemīļoti mūziķi kopā ar savām atvasēm dāvās Labestības dienas lielo koncertu, kas tiks tiešraidē pārraidīts plkst. 21.00 kanālā LNT!

Aktivitātes visai ģimenei

Labestības dienā jau no plkst. 10.00 visi Latvijas iedzīvotāji ir aicināti doties uz Rīgas Kongresu namu. Tur darbosies Ziedot.lv labestības tirdziņš, kurā par ziedojumiem būs iespējams iegādāties dažādus Labestības dienas suvenīrus, piemēram, krūzītes, saldumus un citas burvīgas lietas. Mazākie apmeklētāji varēs ļauties dažādām aizraujošām un interesantām aktivitātēm – pārvērsties par pasaku varoņiem bērnu grima darbnīcā, izklaidēties zīmēšanas studijā vai piedalīties lielformāta galda spēlēs. Rotaļās un kopīgās dziesmās bērnus vienos Laumiņas rezidence, kā arī Jogitas pasākumu pasaku tēli – Zaķis Blīkšķis Bannijs ar draudzeni Lolu, kā arī runcis Fēliks. Paralēli dienas aktivitātēm uzstāsies bērnu un jauniešu vokālā studija Zvaigžņu sala, bērnu vokālā studija Rasa, bērnu vokālais ansamblis Knīpas un knauķi, aktrise Karīna Tatarinova un mazā Dārta Stepanova, kā arī mūziķis Mārtiņš Ruskis.

”Jau vairākus gadus Rimi iesaistās Labestības dienas ziedojumu vākšanas akcijā, aicinot mūsu klientus un darbiniekus vairot labestību un ziedot bērniem, kam ir vitāli nepieciešama palīdzība. Labestību mēs varam vairot arī pasakot paldies tiem cilvēkiem, kas ir palīdzējuši mums grūtā brīdi. Tāpēc Labestības dienas tirdziņā aicinām ģimenes ar bērniem apmeklēt Rimi telti un piedalīties cepumu apgleznošanas darbnīcā. Bērniem būs iespēja apgleznot cepumu sirds formā, papildināt to ar grezniem elementiem un siltiem atzinības vārdiem, lai vēlāk dāvātu paša gatavotu gardumu  pašiem tuvākajiem un nozīmīgākajiem cilvēkiem,” stāsta Laura Podskočija, Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste.

Tāpat Labestības dienā laukumā pie Kongresu nama Swedbank prezentēs jaunu ziedošanas iespēju Ziedot.lv projektiem, kas papildinās līdzšinējās iespējas ziedot.lv portālā,  Swedbank internetbankā un bankomātos, kā arī skaidrā naudā – interaktīvu stendu ziedošanai ar karti, kur katrs ziedojums būs 1 eiro vērtībā, savukārt ziedotājam gandarījumā – vizuāls, emocionāls piedzīvojums. Pēc Labestības dienas interaktīvais ziedošanas stends ceļos pa Swedbank filiālēm un ziedošanas prieku piedāvās izbaudīt arī pēc Labestības dienas koncerta.

Mūziķi priecēs ar koncertu

Labestības dienā tiešraides no Kongresu nama būs vērojamas arī kanālā LNT, pirmais pieslēgums gaidāms raidījuma LNT Brokastu laikā, bet nākamie – plkst. 11.35, plkst. 14.05, plkst. 16.55 un plkst. 19.55. Savukārt plkst. 21.00 LNT tiešraidē varēs vērot īpašu Labestības dienas koncertu. Tajā uzstāsies Normunds Rutulis kopā ar savu dēlu, grupas Dzelzs vilks solists Juris Kaukulis ar bērniem un sievu, kā arī aktrise Karīna Tatrinova ar Dārtu Stepanovu un vēl citi iemīļoti mākslinieki ar bērniem. Šī koncerta laikā ikvienam būs iespēja ziedot arī pa tālruni: 90006383 (cena par zvanu 1,42 eiro) un aprunāties ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem. Labestības dienas zvanu centrā atradīsies Inese Galante, Māra Zālīte, Agnese Kleina, Kristīne Garklāva, Kristaps Tālbergs, Mārtiņš Pļaviņš, Arnis Krauze, Normunds Zušs, Artis Ābols un Ilze Dobele.

Piepildīsim bērnu sapni!

”Aicinu ikvienu atnāk uz Labestības dienas svinībām 31.maijā, lai ar savu klātbūtni un ziedojumiem palīdzētu smagi slimiem bērniņiem veseļoties. Viņiem mūsu palīdzība ir ļoti nepieciešama!” norāda Rūta Dimanta, Ziedot.lv vadītāja.

Ikviens var palīdzēt Elīzai, Katrīnai, Ērikai, Dainim, Ričardam un Keitai. Lai bērni veseļotos, kopā nepieciešami 27 715 eiro. Ziedot var portālā www.ziedot.lv, Rimi un Supernetto veikalos, Swedbank internetbankā, kā arī zvanot pa ziedojumu tālruni: 90006383 (zvans 1,42 eiro, t.sk. PVN).

Sekojiet līdzi sociālajos medijos!

Ikviens var sekot līdzi labdarības akcijas Labestības diena aktivitātēm arī sociālajos tīklos lapās Draugiem.lv, Facebook.com, kā arī Twitter. Interneta lietotāji sociālajos tīklos var iepazīties ar bērnu stāstiem, jaunumiem, aktivitātēm un dalīties ar ziņām, tādējādi, aicinot arī citus atbalstīt labestības akciju.

Labestības dienas noslēgums 31. maijā visas dienas garumā kanālā LNT!

0 Komentāru