Supersieviete Aģente Kārtere ierodas kanālā LNT

Komentāri
Supersieviete Aģente Kārtere ierodas kanālā LNT
Foto: ABC Studios

Aģente Pegija Kārtere ir 40. gadu skaistuma un gudrības etalons. Viņa nav vienkārši pievilcīga dāmīte, bet gan īsta supersieviete, kura vienmēr cīnās par taisnību, turklāt ir nepārspējami izveicīga. Ikdienā Kārtere strādā administratīvu darbu. Lai arī viņas kolēģi ir pārliecināti, ka sievietēm piemēroti vien papīru darbi, Pegija pieņem slepenu izaicinājumu un kļūst par dubultaģenti.

Izbaudiet iespaidīgas misijas 2015. gada seriālā Aģente Kārtere no 7. novembra sestdienās plkst. 13:30 kanālā LNT!

Dubulta dzīve

1946. gadā, kad jau principā bija noslēdzies lielākais bruņotais konflikts cilvēces vēsturē – otrais Pasaules karš, Pegiju Kārteri dzīve nesaudzē – viņas vīrs Stīvs Rodžers jeb Kapteinis Amerika nepārrodas mājās. Kārtere joprojām sēro par mīļotā nāvi un dzīvo vientuļnieces dzīvi Ņujorkā. Viņa ir iekārtojusies darbā slepenā Stratēģiskās zinātnes centrā par sekretāri, visapkārt dominē vīrieši, un Pegija kolektīvā ir vienīgā sieviete. Lai cik ļoti viņa vēlētos iesaistīties dažādu specuzdevumu izmeklēšanā, kolēģi skeptiski raugās uz viņas spējām paveikt kaut ko vairāk par zvanu pieņemšanu vai papīru kārtošanu. Ja ne kolēģi dod iespēju, tad to sniedz kāds cits, jo drīz vien notiek kāds interesants pavērsiens – Kārtere kafejnīcā uz sava galda atrod zīmīti, uz kuras rakstīts: ”Tiekamies ārpusē pēc piecām minūtēm!” Izejot laukā, Pegiju pārsteidz kāds nepazīstams vīrietis, pret kuru viņa izturas ar lielu piesardzību, paspējot pat nodemonstrēt savas kaušanās prasmes. Taču tas izrādās pārpratums, kas noskaidrojas mirklī, kad piebrauc automašīna un atveras tās durvis, Kārtere ierauga savu paziņu – miljonāru Hovardu Starku, kurš atvainojas, ka par savu ierašanos nav viņu pabrīdinājis. Starkam ir nepieciešama palīdzība un, uzskatot Kārteri par savu lielāko uzticamības personu, viņš izsaka Pegijai sadarbības piedāvājumu. Kārtere to pieņem ar prieku un uzsāk savu pirmo misiju. Vai viņas kolēģi būs tik atjautīgi un spēs atmaskot Kārteres paralēlās darbības?!

Šarmantā supersieviete

Seriālā ieturēts 40. gadu šarms no A līdz Ž: biroju un kafejnīcu interjerā – izkārtnēs un iekārtojumā, cilvēku izskatā – frizūrās un apģērbā! Piemēram, galvenās varones Kārteres matu sakārtojums allaž ir eleganti ieveidotas lokas, ko papildina spilgti sarkanas lūpas, bet mugurā viņai allaž ir kāda eleganta kleita vai smalka blūzīte un līdz celim apspīlēti svārki. Interesanti, ka Kārtere uz darbu velk tieši sarkanās, baltās un zilās krāsas apģērbu, kas simbolizē viņas mīlestību pret Kapteini Ameriku. Taču, kas attiecas uz lūpukrāsas izvēli – tieši sarkanā lūpukrāsa zelta iepakojumā ar nosaukumu 102 saldi sapņi ir viens no viņas lielākajiem ieročiem, lai pirmās misijas laikā iegūtu kāroto! Lieliskais izskats viņai itin nemaz netraucē uzvarēt savu pretinieku – viņam precīzi ievicināt ar dūri, iesist ar kāju vai izvarīties no pretsitiena. Lai arī savās cīņās pretinieki – sieviete un vīrietis – ir vienlīdzīgi, nereti Kārtere pierāda, ka viņa spēj būt izveicīgāka un gudrāka. Nu gluži, kā supersieviete! Par to varēsiet pārliecināties, noskatoties pirmo Aģentes Kārteres sēriju, kura ikvienu skatītāju ievilinās aizraujošos piedzīvojumos!

Seriāla varoņi – redzēti

Seriāla Aģente Kārtere veidotāji ir Kristofers Markus (Christopher Markus) un Stefans Makfīlijs (Stephen McFeely), to producē ABC Studios, Marvel Television un seriāls ir uzņemts Marvel Cinematic Universe. Seriālā piedalīsies vairāki Marvel Cineamtic Universe franšīžu tēli, protams, galvenais no tiem būs aktrises Heilijas Atvelas (Hayley Atwell) atveidotais tēls Pegija Kārtere, kura ir prototips no Marvel komiksiem – V.A.I.R.O.G.S (S.H.I.E.L.D). Varone ir iedzīvināta uz Marvel komiskiem notikumiem balstītajā seriālā Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S (Agents of shield), ir redzama arī abās Kapteiņa Amerikas (Captain America) daļās un filmā Atriebēji. Ultrona laikmets (Avengers: Age of Ultron). Vēl seriālā būs redzams Marvel komiksu varonis Stīvs Rodžers, Kapteinis Amerika (Captain America) no filmas ar tādu pašu nosaukumu, kā arī Marvel komiksu radītais tēls Hovards Starks, kurš ir laika gaitā bijis arī vairāku komiksu ekranizējumos, spēlējot gan Tonija Starka tēvu filmā Dzelzs vīrs (Iron man), gan filmā Kapteinis Amerika: Pirmais atriebējs (Captain America: The First Avenger). Arī varonis Edvins Jarvis ir komiksu tēls, kurš bijis redzams filmās Taisnīguma aizstāvji (Ultimate Avengers), Aizstāvji (Avengers) un citās.

Lasi vēl