SuperBingo augustā laimēti četri (!) Volkswagen Golf 7 un kopumā turpat 30 000 eiro

Pievienot komentāru
SuperBingo augustā laimēti četri (!) Volkswagen Golf 7 un kopumā turpat 30 000 eiro
Publicitātes foto

Pagājušajās brīvdienās noslēdzās SuperBingo papildspēle Raženais augusts, kurā četras nedēļas pēc kārtas varēja laimēt kādu no četriem Volkswagen Golf 7, kā arī naudas laimestus 300 un 500 eiro apmērā!

9. augustā TV skatītāji varēja vērot pirmās automašīnas Volkswagen Golf 7 izspēli. Par tās īpašnieku kļuva Ilmārs Ozoliņš no Smiltenes novada. Veiksminieks piedalās SuperBingo jau 10 gadus, taču līdz šim lieli laimesti gājuši gar degunu. Pēc veiksmīgās izlozes Ilmārs atklāja, ka par necerēto laimestu jūtoties ļoti laimīgs. Šajā izlozē Modris Gūtšmits laimēja 500 eiro un Inga Dižā laimēja 300 eiro!
16. augustā tika izlozēta otrā automašīna, un šoreiz uz izlozi ieradās tikai divi no trim pretendentiem, turklāt abas – daiļā dzimuma pārstāves. Par Volkswagen Golf 7 īpašnieci kļuva Agra Lipsberga no Stopiņu novada. Sieviete ikdienā strādā par skolotāju un SuperBingo piedalās neregulāri, iegādājoties biļetes internetā. Otra dāma – Silvija Kārkliņa ieguva 500 eiro naudas laimestu!

FOTO

23. augustā trešā papildspēles automašīna aizceļoja uz Alūksni pie tās jaunā īpašnieka Zigmāra Jaunkampa. Veiksmīgais VUGD darbinieks atklāja, ka laimesta brīdī nav spējis noticēt, ka tas notiek ar viņu! Pie 500 eiro laimesta tika Andris Čerņecovs, un par 300 eiro bagātāks kļuva Armands Krišjānis.

Papildspēle noslēdzās 30. augustā ar ceturtā Volkswagen Golf 7 izlozi. Pie tā stūres jau šo trešdien sēdīsies pensionārs Alvis Maišels no Valkas. Kungam veiksme uzsmaidījusi arī pirms dažiem gadiem – laimēti 400 latu (569 eiro). Arī pie naudas laimestiem tika kungi – šajā reizē Almants Kalniņš laimēja 300 eiro un Māris Straģis laimēja 500 eiro.

Šajā pašā izlozē uz Lielā laimes rata tika uzgriezts iespaidīgs naudas laimests – 25 000 eiro. Tas izdevās SuperBingo spēlētājam Uģim Voicišam no Liepājas!

Tas nebūt nav viss! SuperBingo ir sagatavojis saviem spēlētājiem jaunu pārsteigumu – iespēju laimēt lielāko naudas laimestu SuperBingo papildspēļu vēsturē – 100 000 eiro! Papildspēles SuperBingo naudīgais rudens izloze notiks šā gada 7. novembrī, un tajā viens dalībnieks laimēs 100 000 eiro, bet pārējie dalībnieki laimēs naudas laimestus 1000 līdz 5000 eiro apmērā.