Stallone un viņa zvaigžņu armija jau drīzumā TV3

Komentāri
Stallone un viņa zvaigžņu armija jau drīzumā TV3
Publicitātes foto

Sviedri, lodes, eksplozijas un spriedze – filmu Neiznīcināmie 3 nav jāskatās, tā ir jāizdzīvo! Filmā sapulcējusies īsta zvaigžņu armija – Silvestra Stallones skarbo vīru komandai pievienosies Antonio Banderass, Veslijs Snaips, Harisons Fords un ļaunais tēls būs neviens cits kā Mels Gibsons. Viņu visu naids būs personisks – sadot tam, kurš nodevis komandu! Izbaudiet Neiznīcināmie 3 televīzijas pirmizrādi 18. februārī plkst. 22:00 kanālā TV3!

Gatavi izrēķināties!

Neiznīcināmie 3.daļā (The Expendables 3) šoreiz neiznīcināmajiem ceļā stāsies Konrads Stounbenkss (Mels Gibsons), kas pirms daudziem gadiem kopā ar Bārniju (Silvestrs Stallone) radījis šo komandu. Reiz krietnais vīrs tagad kļuvis par negodīgu biznesmeni un tirgo ieročus. Bārnijs saņēmis pavēli viņu nogalināt un domā, ka ir to izdarījis. Taču Stounbenkss, nosvinējis savas bēres, atkal parādās atklātībā. Viņš atgriežas, lai izrēķinātos ar neiznīcināmajiem. Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz tehnoloģijas.

Atteicās no lomas naudas dēļ

Iepriekšējās filmas Neiznīcināmie divās daļās varoņa Čērča lomu spēlēja Brūss Viliss. Par dalību trešajā daļā viņam tika piedāvāts trīs miljonu dolāru atalgojums par četrām filmēšanas dienām Bulgārijā. Taču B. Viliss vēlējās saņemt vairāk par katru dienu – vienu miljonu, ko Stallone un producenti noraidīja. B. Vilisa atveidotais varonis Čērčs tika aizstāts ar citu – Drammeru, ko spēlē Harisons Fords. Kā reālajā dzīvē, tā arī filmā Fords ir kvalificēts pilots, kurš ir piedalījies dažādās meklēšanas un glābšanas misijās.

Aktieru sadarbība

Vēsturiski fakti atklāj, ka katrs no aktieriem – Dolfs Lundgrēns, Veslijs Snaips un Antonio Banderass – spēlējuši sliktos vīrus filmās Rokijs 4 (Rocky IV), Cilvēks iznīcinātājs (Demolition man), Slepkavas (Assassins), pie kurām strādājis Stallone. Vēl vietā pieminēt, ka Neiznīcināmie ir Gibsona karjerā otrā filma, kurā viņš spēlē nelieti – pirmā bija Mačete nogalina (Machete Kills).

Sīgals pārņem stafeti

Ja no lomas Neiznīcināmie Stīvens Sīgals atteicās, tad piedalīties filmā Dubultspēle (The Gutshot straight) gan piekrita! Sīgals pārņem stafeti no zvaigžņotās armijas jau 25. februārī plkst. 22:00, kad TV3 ēterā būs filmas Dubultspēle pirmizrāde! Filmā stāsta par kādu parādos iedzīvojušos spēlmani Džeku (Džordžs Īds), kurš tiek iesaistīts kādā noslēpumainā darbā un neiedomāji striktiem noteikumiem, kas viņam var maksāt dzīvību!

Izbaudiet filmas Neiznīcināmie 3 un Dubultspēle kanālā TV3!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl