Komentāri
Šovakar TV kanālā 3+ startē aizraujošs detektīvseriāls Motīvs
Publicitātes foto

Detektīvseriāls Motīvs radīts labāko kriminālfilmu tradīciju garā, tomēr kā jauns un svaigs pavērsiens detektīvseriālu virknē ir tā autoru piedāvātā jaunā un aizraujošā pieeja – katra nākamā sērija sākas ar noziedznieka aprakstu, un tas šo seriālu atšķir no citiem.

Seriāla galvenie varoņi ir Vankūveras slepkavību izmeklēšanas daļas darbinieki – detektīve Endžija Flinna un viņas komanda – detektīvs Oskars Vens, dakteris Rodžers un policisti Blūms un Lūkass. Katrs dara savu darbu, liekot kopā nozieguma puzli.

Endžija Flinna būtu parasta detektīve, ja vien viņai nepiemistu apbrīnojama prasme pareizi uzstādīt jautājumus. Endžija nejautā ”kas”. Viņai nav svarīgi ”kur” un ”kā”. Daudz vairāk pavedienu jebkura nozieguma atklāšanai Endžija saņem, uzdodama jautājumu ”kāpēc”. Vispirms viņa mēģina noskaidrot pilnīgi visu par upuri un noziedznieku, lai saprastu, kas viņus varēja saistīt, kad viņu ceļi krustojās un kas kļuva par letālā iznākuma iemeslu.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Detektīve nemeklē slepkavu, viņai ir svarīgs likuma pārkāpuma motīvs, kuru noskaidrojot, var viegli izskaitļot noziedznieku. Analizējot visus pierādījumus, seriāla varone rekonstruē notikumu secību. Viņa saprot, ka tāpat vien atņemt dzīvību nav iespējams. Nepieciešami nopietni iemesli.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Kolēģi nemīl un vienlaikus apbrīno talantīgo detektīvi, jo panākumi viņai nodrošina strauju virzīšanos pa karjeras kāpnēm. Taču tikai daži zina, cik smagi klājas vientuļajai mātei, kura audzina dēlu. Viņai jāspēj apvienot karjera un pusaudža audzināšana.Kanā

MOTĪVS, sākot ar 30.oktobri, svētdienās, plkst.23:30, TV kanālā 3+

Foto

Lasi vēl