Komentāri
Šova Sievu maiņa varones pārstāv dažādus sociālos slāņus
Publicitātes foto

No 13. aprīļa no pirmdienas līdz ceturtdienai Kanālā 2 tiks demonstrēta šova Sievu maiņa (Wife swap) 5. sezona (2013).

Vai esat kādreiz savu dārzu salīdzinājuši ar kaimiņu – zālīte bijusi nopļautāka kā jums? Ja ne jūs, tad jūsu sieva noteikti! Jaunais šovs ikreiz atklās divas ģimenes, kas parasti būs no dažādām sociālajām grupām, ar dažādu dzīvesveidu. Galvenajā lomā, protams, būs sievas! Cik dažādi var būt viņu dzīvesveidi? Tas tiks noskaidrots eksperimentā. Taču, nesteidzoties notikumiem pa priekšu, atklāsim noteikumus – divas sievas no pilnīgi dažādām ģimenēm samainīsies uz divām nedēļām. Vienu nedēļu notiks dzīvošana kopā ar jauno ģimeni, bet otrajā nedēļā ģimenei jāizdzīvo ar sievas izvēlēto dzīvesveidu. Pēc divām nedēļām notiek atkalredzēšanās, un sievas kopā ar saviem vīriem diskutē par to, kā jutās visu šo laiku.

Par notikumiem: tvguide.com/shows/wife-swap-191895/episodes/season-5 
Par sezonu: tvseriesfinale.com/tv-show/wife-swap

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl