Komentāri
Šova Brīvdienas Meksikā uzdzīvotāji atgriežas Kanālā 2
Publicitātes foto

Kanāla 2 skatītāji var uzgavilēt, jo jau marta beigās būs iespēja vērot ilgi gaidītā realitātes šova Paradīzes pludmale: brīvdienas Meksikā jaunās sērijas. Šovā piedalīsies karstasinīgi dalībnieki, patīkams pārsteigums būs arī jaunais, simpātiskais vadītājs. Ballīte atsāksies ar jaunu sparu – no vieglas tērzēšanas līdz spilgtai attiecību skaidrošanai.

Karstasinīgais realitātes šovs Paradīzes pludmale: brīvdienas Meksikā iemantojis skatītāju sirdis ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Jaunas sērijas, jauna vadītāja

Atklātajā, pikantajā un piedzīvojumiem bagātā realitātes šova Paradīzes pludmale: brīvdienas Meksikā turpmākajās sērijās Aļonu Vodonajevu nomainīs jauna vadītāja Viktorija Bonja. V.Bonja 18 gadu vecumā no dzimtā Bičevskas ciemata pārcēlās uz Maskavu. Jauno sievieti lielajā galvaspilsētā negaidīja spoža nākotne, nācās pastrādāt gan par oficianti, gan sekretāri. Pateicoties V.Bonjas neatlaidībai, centībai un spilgtajai ārienei, lēnām, taču ar veiksmīgu neatlaidību viņa savā karjerā virzījās augšup.

V. Bonja kļuva par vienu no spilgtākajām skandalozā realitātes šova Māja – 2 dalībniecēm, kura iemantoja daudzu vīriešu simpātijas. Šovā viņa pavadīja gandrīz gadu (338 dienas), šajā laikā viņa kļuva ne tikai populāra, bet spēja sevi pierādīt. Ja sākotnēji V.Bonja bija balta un pūkaina, nepiedalījās nekādās intrigās, tad pēc laika atklājās cita puse – viņa dusmu uzplūdā sakāvās ar vienu no šova dalībniecēm. Pateicoties V.Bonjas dalībai šovā Māja – 2, viņa ieguva atpazīstamību, kas vēlāk palīdzēja iegūt darbu Ģimenes radio, kurā viņa vadīja pati savu raidījumu. 2007. gadā V.Bonja iekļuva žurnāla Time Out Москва sarakstā – 50 skaistākie Maskavas cilvēki, bet vēlāk viņa kļuva par kanāla TNT televīzijas pārraides Cosmopolitan.Видеоверсия vadītāju. Pieaugot V. Bonjas slavai, viņa ieguva arvien vairāk šovbiznesa piedāvājumus, piemēram, filmēties filmā Вся прелесть любви, bet vēlāk arī piedalīties dziedātāju Timati, Dima Bilana un rokzvaigznes GeKap dziesmu videoklipos. Tāpat V. Bonja ir filmējusies Poļinas lomai seriālā Универ.

Brīvajā laikā V. Bonja aizraujas ar driftu jeb ielu sacīkstēm. 18 gadu vecumā viņa pirmo reizi sēdās pie automašīnas stūres un neilgā laikā arī ieguva autovadītāja apliecību. V. Bonjai patīk ātrums un asas izjūtas, tāpēc viņa iestājās ekstrēmās braukšanas skolā, kur speciāli mācījās kā vadīt automašīnu ātri un droši. Šobrīd V. Bonja jūtas pārliecināta par savām automašīnas vadīšanas prasmēm un nebaidās pieņemt izaicinājumus dažādās sacīkstēs.

Skatieties Paradīzes pludmale: brīvdienas Meksikā no 25. marta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.00 Kanālā 2 un TVPlay!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl