Komentāri
Smejieties no sirds ar jauno realitātes šovu Randiņš – katastrofa!
Publicitātes foto

Kanāls 2 piedāvā aizraujošu realitātes šovu Randiņš – katastrofa, kas aicina sekot līdzi amizantām situācijām un izjokošanai ”aklā randiņa” laikā ar pilnīgu svešinieku. Populārā televīzijas kanāla MTV veidotajā un ar slēpto kameru filmētajā šovā romantiskā tikšanās izvēršas īstā murgā, jo, izrādās, randiņa partneris ir profesionāls aktieris, kura vienīgais uzdevums ir ”visu sabojāt”. Skatieties jauno realitātes šovu Randiņš – katastrofa no 5. oktobra darba dienās plkst. 19.00 Kanālā 2!

Pacietības pārbaude

Realitātes šova Randiņš – katastrofa (Disaster Date) katrs raidījums sniedz iespēju vērot trīs dažādus ”aklos randiņus”, kuru organizēšanā iesaistījusies vairāku desmitu cilvēku komanda – gan režisori, gan scenogrāfi, kā arī aktieri. Tas viss – lai izjokotu draugu, kurš vienīgais par visu notiekošo neko nenojauš. Izjokošanas iniciators aizkadrā seko līdzi randiņam un sniedz detalizētu informāciju par drauga personību, kā arī lietām, kas to visvairāk kaitina. Tieši šīs ”kārtis” aktieriem palīdz tikšanos pārvērst īstā katastrofā, savukārt skatītājiem – no sirds izsmieties par cilvēku reakciju un rīcību neierastās situācijās.

Papildu azartu šovam piešķir arī fakts, ka randiņš ilgst 60 minūtes – ja dalībnieks iztur līdz beigām un tikšanos nepamet pirmais, viņš par savu pacietību no šova veidotājiem saņem 60 dolārus.

Holivudas filmu cienīgi notikumi

Iepazīšanās ar mammu pirmajā tikšanās reizē, kautiņš un policijas ierašanās, puisis, kurš skaļi atraugājas un valkā dāmu apakšveļu – tas viss vienā randiņā? Patiesībā vēl vairāk, jo šie ir tikai daži no notikumiem, kurus randiņu laikā piedzīvos tā dalībnieki. Draugus izjokot palīdz un šovā piedalās tādi aktieri kā Emīlija Vilsone (Emily Wilson), Betānija Dvaijere (Bethany Dwyer), Džefs Kīts (Geoff Keith) un citi.

Tā, piemēram, kādā no sērijām šova dalībnieks Franks, kuru draugs nolēmis izjokot un pieteicis šovam, satiksies ar pašpārliecinātu ”miljonu mednieci”, kura turklāt ir arī īsta kaķu mīle. Viņa randiņa laikā no ēdienkartes pasūtīs teju visus ēdienus, kā arī izprovocēs strīdu starp viesmīli un savu randiņa partneri.

Publicitātes attēls

Publicitātes attēls

Aktrise, kura spēlē šo lomu atklāj, ka apbrīno Franka izturību un savaldību, jo viņa tikšanās laikā izturējusies tiešām neciešami: ”Liku lietā izdomu un vērienīgu ”ieroču arsenālu”, ko bija sarūpējuši šova veidotāji – man līdzi bija albums ar daudzu kaķu fotogrāfijām un Frankam liku iegaumēt katra mīluļa vārdu, ik pēc pāris minūtēm dezinficēju sev rokas un aicināju to darīt arī viņu, tēloju alerģijas lēkmi, demonstrēju dusmu izvirdumus un visu acu priekšā nostādīju viņu patiešām apkaunojošā situācijā. Biju pārliecināta, ka Franks nodomās, ka esmu traka un pametīs randiņu, bet viņš izturējās vīrišķīgi un tika galā ar visiem pārbaudījumiem.”

Realitātes šovs Randiņš – katastrofa skatītājiem ļaus just līdzi dalībniekiem, smieties par viņu rīcību provokatīvos un patiešām neapskaužamos brīžos, kā arī ar smaidu atcerēties savus pirmos randiņus.

Jaunais realitātes šovs Randiņš – katastrofa no 5. oktobra darba dienās plkst. 19.00 Kanālā 2!

Lasi vēl