Skolas laiku sāksim ar pirmizrādi

Komentāri

Zinību dienas, 1.septembra īpašā TV3 televīzijas pirmizrāde “Brīnumainā aukle un lielais sprādziens” ir radīta visai ģimenei un to jo īpaši novērtēs mazākie skatītāji. Brīnumainā aukle, kuru atveido aktrise Emma Tompsone, atgriežas, lai nāktu palīgā jaunai māmiņai. Izbaudiet televīzijas pirmizrādi jau 1.septembrī 21:00 kanālā TV3!

2010.gadā uz kino ekrāniem nonākusī filma “Brīnumainā aukle un lielais sprādziens” ir 2005.gadā iznākušās Brīnumainās aukles turpinājums. Savdabīgā aukle atgriežas, lai nāktu palīgā jaunai māmiņai, kura viena pati visiem spēkiem cenšas tikt galā ar lauku saimniecību un draiskulīgajiem bērniem. Drīz mazos resgaļus gaida jauns izaicinājums – no pilsētas ierodas divi izlutināti radu bērni. Lai tiktu galā ar šo haosu, Brīnumainās aukles audzināšanas metodes būs ne mazāk brīnumainas – lidojošs motocikls, piemineklis, kas atdzīvojas, sivēni, kas rāpjas kokos, un zilonēns, kurš pamanās uzrasties dīvainākajās vietās. Gaidāmajā filmā būs ieraugāmi iespaidīgi tērpi un dizains, izteiksmīga aktierspēle, vienlaikus tajā ir nedaudz biedējoša vide un notikumi. Stilistiskā noskaņā šī filma ir ļoti tuva Čārlijs un šokolādes fabrika.

Par Brīnumainās aukles veidotāju

Britu ģimenes filmas pamatā ir populāra bērnu grāmata, Kristiānas Brandas sarakstītā Nanny McPhee, kuras ekranizācijas idejas autore ir britu zvaigzne, angļu aktrise, komiķe un scenāriste Emma Tompsone. Viņa ir ieguvusi klasiskās filoloģijas izglītību un ir divkārtēja Amerikas Kinoakadēmijas balvas Oskars ieguvēja. Viņa šo balvu ieguva 1992.gadā kā labākā aktrise par Mārgaretas lomu Džeimsa Aivorija filmā Hovardsenda un 1996.gadā kā scenārija autore Li Aņa filmā Prāts un jūtas. Vēl E.Tompsonei ir trīs BAFTA, viena Emmy un divas Zelta Globusu balvas. 2010.gadā E.Tompsone tika arī pie savas zvaigznes Holivudas Slavas alejā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl