Komentāri
Skaisto un privileģēto “Tekilas māsu” dzīve tuvplānā Kanālā 2
Publicitātes foto

Šovs Tekilas māsas parādīs, kā dzīvo bagāta tekilas rūpnieka skaistās un izlutinātās meitas. Tēvs gatavs izdabāt visām atvašu kaprīzēm, pretī pieprasot paklausību, bet meitas – alkst brīvību! Nepalaidiet garām meksikāniski kaislīgo šovu Tekilas māsas no 27. oktobra darbdienās plkst. 21.00 Kanālā 2!

Ar mežonīgumu un enerģiskumu apveltītā Marinu ģimene dzīvo luksusa dzīvi saulainajā Dienvidkalifornijā. Ģimenes galva Bils ir veiksmīgs tekilas uzņēmējs, kuram lielākās raizes sagādā ne jau bizness, bet gan četras seksīgas sievietes jeb meitas! Tēva luteklītes, pēc izskata gluži kā topmodeles, ir dumpiniece Džena, tēva mīlulīte Laurēna, iedvesmotāja Džekija un jaunākā no māsām Katerīna, kura allaž iegūst, ko vēlas. Tādas skaistules, domājams, nevienam tēvam negribētos palaist plašajā pasaulē, bet gan cieši turēt savā paspārnē. Taču tieši tāds ir māsu lielākais sapnis – dzīve brīvībā, ārpus ģimenes lielās villas, kas ir pretēji tēva iecerei dzīvot tradicionālas ģimenes dzīves modeli, kā tas bijis paaudžu paaudzēs, un te sākas sadursme! Tēvs ir stingrs un pārliecināts, kas ir patiesas ģimenes vērtības, tāpēc savstarpējās attiecības piedzīvo milzu pārbaudījumus..

Šova pirmizrādē vecākā no māsām Džena, pieņemot lēmumu izvākties no mājām, pamatīgi iedragās attiecības ar ģimeni. Tikpat nekaunīgi Džena tēvam pajautās 40 000 tūkstošus dolāru, lai sarīkotu ekstravagantu dzimšanas ballīti, taču tēvs nebūs gatavs viņai izdabāt, un viņa dosies pie sava turīgā drauga. Kā risināsies tālākie notikumi? Ieraudzīsiet šovā Tekilas māsas!

Skatieties šovu Tekilas māsas no 27. oktobra darbdienās plkst. 21.00 Kanālā 2!

Lasi vēl