Komentāri
”Simpsonu” jaunās sezonas priekšvakarā: 6 interesanti fakti par seriālu
Foto: 20th Century Fox

No 9. janvāra TV6 skatītājus priecēs kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos. Sagaidot jauno sezonu, lūk, seši interesanti fakti par Simpsoniem!

”Simpsonu” 27. sezona sāksies visnotaļ traģiski. Homēram konstatē narkolepsiju jeb miega paralīzi. Tā vietā, lai mājās veseļotos un lietotu zāles, viņš ierodas mājās piedzēries. Arī turpmākie notikumi nevieš priecīgu cerību – Homēra un Mārdžas laulība jūk un brūk, Homērs sāk satikties ar citu sievieti un tā vien šķiet, ka iemīļotajai Simpsonu ģimenei pienācis gals.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Caur jokiem un ironiju “Simpsoni” skatīs daudzas aktuālas tēmas – par smēķēšanas kaitīgumu, palīdzību dzīvniekiem, azartspēlēm un, protams, attiecībām citam ar citu.

Foto

6 interesanti fakti par Simpsoniem:

  1. Vai zini, kāpēc Simpsoni ir dzelteni? Animācijas seriāla idejas autors Mets Grunings bija iecerējis ar koši dzelteno kā ar elektrības spērienu pievērst ”kanālu sērfotāju” uzmanību tieši šim seriālam.
  2. Ja rūpīgi ieskatās Homēra profilā, var redzēt, ka viņa mati un auss veido Meta Gruninga iniciāļus.
  3. Simpsonu ģimenes prototips ir pavisam reāla ģimene – turklāt vēl tā ir Simpsonu veidotāja Meta Gruninga paša ģimene – viņam māte ir Mārdža, tēvs Homērs, māsa Lisa un Megija. Tikai Mets pats pārtapis par Bārtu.
  4. Animācijas formāts ļauj uzaicināt daudz slavenu zvaigžņu – šobrīd seriālā jau viesojušies vairāk nekā 600 slavenību, un to skaits aug!
  5. Simpsoniem ir arī arābu versija, kur alus vietā Homērs dzer sodas ūdeni un hot-dogos ir ēģiptiešu liellopa desiņas. Ainiņu ar Mo bāru šajā versija neesot vispār.
  6. Visiem Simpsonu varoņiem katrā rokā ir četri pirksti, tikai Dievam ir pieci pirksti.

Seriāla “Simpsoni” jaunās sezonas sērijas skaties TV6 darba dienās plkst. 20:00!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl