Komentāri
”Simpsonu” jaunās sezonas priekšvakarā: 6 interesanti fakti par seriālu
Foto: 20th Century Fox

No 9. janvāra TV6 skatītājus priecēs kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos. Sagaidot jauno sezonu, lūk, seši interesanti fakti par Simpsoniem!

”Simpsonu” 27. sezona sāksies visnotaļ traģiski. Homēram konstatē narkolepsiju jeb miega paralīzi. Tā vietā, lai mājās veseļotos un lietotu zāles, viņš ierodas mājās piedzēries. Arī turpmākie notikumi nevieš priecīgu cerību – Homēra un Mārdžas laulība jūk un brūk, Homērs sāk satikties ar citu sievieti un tā vien šķiet, ka iemīļotajai Simpsonu ģimenei pienācis gals.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Caur jokiem un ironiju “Simpsoni” skatīs daudzas aktuālas tēmas – par smēķēšanas kaitīgumu, palīdzību dzīvniekiem, azartspēlēm un, protams, attiecībām citam ar citu.

Foto

6 interesanti fakti par Simpsoniem:

  1. Vai zini, kāpēc Simpsoni ir dzelteni? Animācijas seriāla idejas autors Mets Grunings bija iecerējis ar koši dzelteno kā ar elektrības spērienu pievērst ”kanālu sērfotāju” uzmanību tieši šim seriālam.
  2. Ja rūpīgi ieskatās Homēra profilā, var redzēt, ka viņa mati un auss veido Meta Gruninga iniciāļus.
  3. Simpsonu ģimenes prototips ir pavisam reāla ģimene – turklāt vēl tā ir Simpsonu veidotāja Meta Gruninga paša ģimene – viņam māte ir Mārdža, tēvs Homērs, māsa Lisa un Megija. Tikai Mets pats pārtapis par Bārtu.
  4. Animācijas formāts ļauj uzaicināt daudz slavenu zvaigžņu – šobrīd seriālā jau viesojušies vairāk nekā 600 slavenību, un to skaits aug!
  5. Simpsoniem ir arī arābu versija, kur alus vietā Homērs dzer sodas ūdeni un hot-dogos ir ēģiptiešu liellopa desiņas. Ainiņu ar Mo bāru šajā versija neesot vispār.
  6. Visiem Simpsonu varoņiem katrā rokā ir četri pirksti, tikai Dievam ir pieci pirksti.

Seriāla “Simpsoni” jaunās sezonas sērijas skaties TV6 darba dienās plkst. 20:00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl