“Simpsonu” jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras

2 komentāri
“Simpsonu” jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras
Foto: 20th Century Fox

TV6 skatītājiem gads sākas ar jaunām iemīļoto raidījumu un seriālu sezonām. Īpaši gaidīti jaunumi skatītājus priecēs no 9. janvāra – kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos.

Jaunie “Simpsoni” darba dienu vakaros

“Simpsonu” 27. sezona sāksies visnotaļ traģiski. Homēram konstatē narkolepsiju jeb miega paralīzi. Tā vietā, lai mājās veseļotos un lietotu zāles, viņš ierodas mājās piedzēries. Arī turpmākie notikumi nevieš priecīgu cerību – Homēra un Mārdžas laulība jūk un brūk, Homērs sāk satikties ar citu sievieti un tā vien šķiet, ka iemīļotajai Simpsonu ģimenei pienācis gals.

Foto

Caur jokiem un ironiju Simpsoni skatīs daudzas aktuālas tēmas – par smēķēšanas kaitīgumu, palīdzību dzīvniekiem, azartspēlēm un, protams, attiecībām citam ar citu.

Seriāla “Simpsoni” jaunās sezonas sērijas skaties TV6 darba dienās plkst. 20:00!

Pa plānu ledus ceļu uz Aļaskas naftas atradnēm

“Ekstrēmo tālbraucēju” sestajā sezonā bīstamos ceļos tālu Ziemeļamerikā dosies tikai īsti veči! Aļaskā naftas ieguve norit intensīvāk kā jelkad iepriekš, un tālbraucēji ir gatavi savai līdz šim intensīvākajai darba sezonai. Kanādā, kur ved cauri tālbraucēju ceļš, braucējus sagaidīs netipiski silts laiks, kā dēļ ledus kļuvis bīstami plāns un katrs kilometrs ir veiksme.

Lai tas vēl nešķistu gana iespējami, ekstrēmie tālbraucēji piegādās kravas, šķērsojot upes, ezerus un pat Ziemeļu Ledus okeānu.

Foto

Spilgtu akcentu sezonai piešķirs arī ”jaunie” braucēji: Ostins, kurš izskatās vēl pēc bērna un sākumā rada bažas par savu piemērotību skarbajiem apstākļiem; Rons, kurš pie stūres sēžas tikai labi paēdis, un pašapzinīgais Darels, kurš turpmākajās sezonās kļūs par Ekstrēmo tālbraucēju zvaigzni, bet, diemžēl, traģiski gāja bojā lidmašīnas avārijā šī gada augustā.

Izbaudiet “Ekstrēmos tālbraucējus” pirmdienās plkst. 21:00 TV6!

2 komentāri