1 komentārs
“Simpsonu” jaunajā sezonā Homērs un Mārdža šķiras
Foto: 20th Century Fox

TV6 skatītājiem gads sākas ar jaunām iemīļoto raidījumu un seriālu sezonām. Īpaši gaidīti jaunumi skatītājus priecēs no 9. janvāra – kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos.

Jaunie “Simpsoni” darba dienu vakaros

“Simpsonu” 27. sezona sāksies visnotaļ traģiski. Homēram konstatē narkolepsiju jeb miega paralīzi. Tā vietā, lai mājās veseļotos un lietotu zāles, viņš ierodas mājās piedzēries. Arī turpmākie notikumi nevieš priecīgu cerību – Homēra un Mārdžas laulība jūk un brūk, Homērs sāk satikties ar citu sievieti un tā vien šķiet, ka iemīļotajai Simpsonu ģimenei pienācis gals.

Foto

Caur jokiem un ironiju Simpsoni skatīs daudzas aktuālas tēmas – par smēķēšanas kaitīgumu, palīdzību dzīvniekiem, azartspēlēm un, protams, attiecībām citam ar citu.

Seriāla “Simpsoni” jaunās sezonas sērijas skaties TV6 darba dienās plkst. 20:00!

Pa plānu ledus ceļu uz Aļaskas naftas atradnēm

“Ekstrēmo tālbraucēju” sestajā sezonā bīstamos ceļos tālu Ziemeļamerikā dosies tikai īsti veči! Aļaskā naftas ieguve norit intensīvāk kā jelkad iepriekš, un tālbraucēji ir gatavi savai līdz šim intensīvākajai darba sezonai. Kanādā, kur ved cauri tālbraucēju ceļš, braucējus sagaidīs netipiski silts laiks, kā dēļ ledus kļuvis bīstami plāns un katrs kilometrs ir veiksme.

Lai tas vēl nešķistu gana iespējami, ekstrēmie tālbraucēji piegādās kravas, šķērsojot upes, ezerus un pat Ziemeļu Ledus okeānu.

Foto

Spilgtu akcentu sezonai piešķirs arī ”jaunie” braucēji: Ostins, kurš izskatās vēl pēc bērna un sākumā rada bažas par savu piemērotību skarbajiem apstākļiem; Rons, kurš pie stūres sēžas tikai labi paēdis, un pašapzinīgais Darels, kurš turpmākajās sezonās kļūs par Ekstrēmo tālbraucēju zvaigzni, bet, diemžēl, traģiski gāja bojā lidmašīnas avārijā šī gada augustā.

Izbaudiet “Ekstrēmos tālbraucējus” pirmdienās plkst. 21:00 TV6!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl